Cały czas pracujemy! Zamówienia obsługiwane i dostarczane są na bieżąco.
 
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Naomi Campbell Seductive Elixir

Naomi Campbell Seductive Elixir EDP woda perfumowana 30 ml

woda perfumowana 30 ml

Cena :

75
Seductive Elixir EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 50 ml

Cena :

88

 O produkcie

Marka produktu: Naomi Campbell
Nazwa:
Koncentracja: wody perfumowane i wody toaletowe
Eau de Parfum - EDP
Rodzaj: kwiatowo - owocowy
Opakowanie: 30 ml, 50 ml:
Przewidziany: Dla Pań
Wydane w roku: 2008
Zalecany na: wieczór
Akordy górne: granat, papryka, owoce czerwonej porzeczki, ziarna różowego pieprzu
Akordy środkowe: hibiskus, fiołek, frezja
Akordy bazy: piżmo, drzewo sandałowe

Naomi Campbell potrafi zaskoczyć publiczność, zachwycić mężczyzn swoim pięknem i urokiem oraz sprawić, że kobiety będą zazdrościć. Ta kobieta podzieliła się swoim sekretem boskiego piękna i uwodzenia, które zamknęła w pięknie zdobionej butelce perfum.

Woda perfumowana Seductive Elixir to piękno i luksus prawdziwej bogini, zdobywcy męskich serc oraz nieziemska kobiecość i uwodzenie. Poczujesz to wszystko, gdy zaaplikujesz na swoim ciele ten wspaniały aromat słynnej modelki Naomi Campbell. Perfumy Seductive Elixir to prawdziwy eliksir pokusy, kobiecości, luksusu i majestatu kobiecego uroku. To perfumy, które pomogą Ci odwrócić głowę mężczyzn i natychmiast zdobyć ich serca. Woda perfumowana Seductive Elixir to magia piękna i boskości. Wystarczy kilka kropli tego zapachu, a poczujesz, jak przebiega transformacja. Stajesz się uwodzicielską, niesamowicie uroczą, uroczą i uroczą damą. Zapach jest jasny, a jednocześnie niewinny, z dyskretnymi owocowymi i kwiatowymi nutami.

Perfumy Seductive Elixir to eliksir składający się z kobiecej seksualności, kobiecości i pewności siebie. Naomi Campbell znalazła inspirację dla tego zapachu w głębinach Afryki, gdzie czają się tajemnicze łamigłówki i mistyczne rytuały. Dzięki tej inspiracji powstał aromat fascynującej tajemnicy i mistycznych przygód. Magiczne zaklęcia wydawały się być rzeczywiście ukryte dzięki kompozycji owoców i kwiatów w butelce z tymi perfumami. Aromat czerwonego soczystego granatu i mistycznego egzotycznego kwiatu hibiskusa idealnie łączy się z delikatnym i zmysłowym aromatem fiołka i frezji. W pierwszych nutach perfumowanej wody z Naomi Campbell są wyraźne, można usłyszeć ostrość papryki, która nadaje całości aromat ognistej pasji prawdziwej bogini. Ślad aromatu stopniowo objawia się bogatym aromatem drzewa sandałowego oraz słodkawym, a jednocześnie jasnym zapachem piżma. Bogini to elegancka i kobieca dama, która zna sekret uwodzenia i uwodzenia Naomi Campbell.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu