Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Paco Rabanne Invictus Aqua EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

329 259
Invictus Aqua EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 50 ml

Cena :

239
Eau de Toilette - EDT
Przeznaczenie: Męska
Pojemność: 100 ml, 50 ml
Data wprowadzenia: 2018
Rodzaj: drzewno - wodny
Zalecany na: dzień
Akordy górne: grejpfrut, yuzu, ziarna różowego pieprzu
Akordy środkowe: liście fiołka, akord morski
Akordy bazy: drzewo bursztynowe, ambra, drzewo gwajakowe

Paco Rabanne to nazwisko dobrze znane francuskim projektantom. Dzięki swojemu naciskowi i chęci stworzenia czegoś nowego i całkowicie odmiennego od innych, Paco wprowadza na rynek własną gamę perfum. Był powszechnie znany z takich perfum, jak Ultraviolet, który różni się od innych zapachów oryginalnością i delikatnością oraz XS, których ostry i odważny zapach przyciągał wielu ludzi. Paco stworzył intrygujące perfumy Invictus Aqua w eleganckiej butelce typu kielich.

Łącząc odwagę i życzliwość, perfumiarz stworzył wspaniały zapach prawdziwie hipnotyzujących perfum dla mężczyzn. Są nuty drzewnego drewna połączone z morską bryzą. Perfumy Paco Rabanne „Invictus Aqua” dodadzą sił w przedsięwzięciach i odwrócą uwagę od zmartwień dzięki morskiej świeżości z nutami słodkiego grejpfruta. Cała kwintesencja zapachów ujawnia się najpierw z cierpko-słodkiego grejpfruta, yuzu i różowego pieprzu, przechodząc w środek orzeźwiające nuty morskiej wody i delikatnych fiołków.

Krótki opis marki:

Paco Rabanne urodził się w Hiszpanii, ale podczas II wojny światowej przeniósł się z rodzicami do Francji. Tam studiował architekturę, ale skończył w świecie mody. W jego pracach często nie można zaprzeczyć jego wykształceniu architektonicznemu. Paco Rabanne lubi używać nietypowych materiałów i czystych, nowoczesnych linii. Często nazywano go „hydraulikiem” branży modowej, ponieważ budował w swoich modelach części metalowe, plastik i włókno szklane.

Projektant wraz z Yvesem Saint Laurentem ukształtował styl lat 60. W tym czasie podbił scenę mody nowatorskimi tematami i ekstrawaganckimi kostiumami. W połowie lat 70. jego reputacja spadła z powodu braku pomysłów i reprodukcji tego samego dzieła.

Jednak jego reputacja poprawiła się dzięki jego kolekcjom perfum. Calandra to pierwszy zapach wprowadzony przez Paco Rabanne w 1969 roku. Był wówczas rewolucyjny i inspirujący ze względu na ciężki, szyprowy zapach. Potem pojawiły się perfumy, takie jak XS , One Million czy Invictus, które odniosły wielki sukces. Dziś co roku zajmują listy bestsellerów na całym świecie.

barcode do produktu