Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty: Paco Rabanne Invictus

Paco Rabanne Invictus EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

269 249
Invictus EDT Woda toaletowa 150 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 150 ml

Cena :

349
Invictus EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
woda toaletowa 50 ml

Cena :

239
woda EDT
Rodzaj: drzewno - wodny
Rok wydania: 2013
Zawartość: 100 ml, 150 ml, 50 ml
Profil: Męski
Rekomendacja: dzień
Akord górny: grejpfrut, mandarynka, akord morski
Akord środkowy: jaśmin, liście laurowe
Akord bazy: mech dębowy, szara ambra, drzewo gwajakowe, paczula

INVICTUS Paco Rabanne to zapach dla bohatera, mężczyzny, którego wszyscy zazdroszczą, który jest seksowny i ma wielką charyzmę. Ikona dla mężczyzn, absolutna koncepcja marzeń dla kobiet! Dwie nieoczekiwane siły spotykają się: CZYSTA EKSTAZ i WRAŻLIWOŚĆ Z WZGLĘDEM CZYNNIKA. Invictus to świeży, drzewny zapach z pikantnym przerywnikiem. Ekscytujący, świeży, tętniący życiem, orzeźwiający początek wynika z morskiego akordu i odrobiny skórki grejpfruta i liści laurowych. Efekt hipnotyczny i ultra - męski został ponownie osiągnięty dzięki obecności drzewno-bursztynowego akordu. Drewno Gaiac, szary bursztyn i paczula zapewniają eleganckie wykończenie.

Krótki opis marki:

Paco Rabanne urodził się w Hiszpanii, ale podczas II wojny światowej przeniósł się z rodzicami do Francji. Tam studiował architekturę, ale skończył w świecie mody. W jego pracach często nie można zaprzeczyć jego wykształceniu architektonicznemu. Paco Rabanne lubi używać nietypowych materiałów i czystych, nowoczesnych linii. Często nazywano go „hydraulikiem” branży modowej, ponieważ budował w swoich modelach części metalowe, plastik i włókno szklane.

Projektant wraz z Yvesem Saint Laurentem ukształtował styl lat 60. W tym czasie podbił scenę mody nowatorskimi tematami i ekstrawaganckimi kostiumami. W połowie lat 70. jego reputacja spadła z powodu braku pomysłów i reprodukcji tego samego dzieła.

Jednak jego reputacja poprawiła się dzięki jego kolekcjom perfum. Calandra to pierwszy zapach wprowadzony przez Paco Rabanne w 1969 roku. Był wówczas rewolucyjny i inspirujący ze względu na ciężki, szyprowy zapach. Potem pojawiły się perfumy, takie jak XS , One Million czy Invictus, które odniosły wielki sukces. Dziś co roku zajmują listy bestsellerów na całym świecie.

barcode do produktu

Paco Rabanne Invictus opinie


Średnia Ocena 5 bazuje na 1 ocenach


Ocena Data napisania opinii: Poniedziałek 2 kwietnia 2018

Bardzo polecam, SUPER zapach! Jednym się podoba, inni kręcą nosem i to, że zapach to sprawa jak najbardziej indywidualna jest oczywiste ale nigdy w życiu nie dostałem tylu pochwał za inne perfumy jak właśnie za te. Dlatego używam ich teraz bardzo często i póki co nie przerzucam się na inne. Produkt oryginalny i trwały, trzyma wiele godzin. Prawdziwie męski powalacz. Polecam