Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Paco Rabanne Invictus Legend EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

372 318
Invictus Legend EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

258
EDP - Eau de Parfum
Rodzaj: drzewno-aromatyczny
Opakowanie: 100 ml, 50 ml
Profil: Męski
Data premiery: 2019
Zalecany na: dzień
Akord górny: sól morska, grejpfrut, akord morski
Akord środkowy: geranium, przyprawy, liść laurowy
Akord bazy: drzewo gwajakowe, ambra czerwona

Ponownie zjednoczeni na pustyni Namibii, nasi dwaj bogowie udowadniają swoje nowe moce. Razem są silniejsi niż kiedykolwiek i pokonują każdą przeszkodę w epickim wyścigu. Olympea i Invictus Legend są jeszcze bardziej owocowe i lśniące niż wcześniej. Invictus Legend: Ciepły miód i geranium tworzą świecącą korzenną mieszankę dla nieodpartego zapachu Invictus Legend.

Invictus Legend to zaktualizowana wersja ukochanego przez wielu zapachu Invictus, który został stworzony przez słynnych perfumiarzy Domitiusa Berthiera i Nicolasa Beaulieu dla hiszpańskiego domu perfumeryjnego Paco Rabanne w ramach nowej kolekcji perfum „The Race”. Te jasne i niezwykłe perfumy wnoszą energię i dynamikę do linii perfum Paco Rabbane. Wybuchowy charakter wody perfumowanej Invictus Legend zachował główne elementy prototypu: chęć zwycięstwa, siłę i męskość, a jednocześnie zyskał nowe odważne nuty i akcenty. Jak konfrontacja między gorącym, gorącym piaskiem a świeżą morską pianą. Orientalno-drzewny aromat wody perfumowanej Invictus Legend ujawnia nuty lekko słodkiej, delikatnej z nutą cytrusową, zapach grejpfruta, harmonijnie przeplatający się ze świeżą morską bryzą.

Serce zapachu przenika gorzko-kwiatowy ziołowy zapach geranium, wielopłaszczyznowe przeplatanie się orientalnych przypraw z szyprowo-szyprowo-cierpką cierpkością laurową, symbolizującą wytrwałość w osiąganiu celów i dążeniu do zwycięstwa. Kremowe, drzewne nuty egzotycznego drewna gwajakowego i musujące akordy bursztynu wieńczą bukiet Invictus Legend znanej hiszpańskiej marki Paco Rabanne. Invictus Legend to perfumy, w których świeży motyw przewodni „adrenaliny” łączy się z chłodem drzewnego zapachu, dzięki zrównoważeniu morskich nut bursztynowo-drzewnych. Świeżość morza kontrastuje z palącym wiriem pikantnych orientalnych przypraw i bursztynu. Perfumy prezentowane są w oryginalnej butelce, stylizowanej na filiżankę, symbolizującej zwycięstwo i sukces.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Paco Rabanne Invictus Legend opinie

Brak opinii o tym produkcie