Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Paco Rabanne 1 Million Cologne EDT Woda toaletowa 125 ml

woda toaletowa 125 ml

Cena :

264
1 Million Cologne EDT Woda toaletowa 75 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 75 ml

Cena :

174
Pojemność: 125 ml, 75 ml
Przewidziany: Dla Panów
Promowany na: dzień
Górne akordy: mandarynka, kardamon, owoce cytrusowe, akord morski
Środkowe akordy: róża, igliwie i jagody jałowca
Bazowe akordy: paczula indyjska, akord skórzany, fasola tonka

Słynna marka Paco Rabanne w 2015 roku zaprezentowała luksusowe i szlachetne drzewno-korzenne perfumy dla mężczyzn Paco Rabanne 1 Million Cologne. Nowość podkreśla elegancję i arystokrację właściciela. Duet perfumiarzy Olivier Pescheux i Michel Girard pracował nad stworzeniem pikantnej formuły, prezentując przedstawicielom silniejszego seksu nieodparcie uwodzicielski i odważny koktajl. W nim cytrusowe emocje przeplatają się z charyzmatycznymi akcentami skóry. Kultowa, charakterystyczna butelka, symbolizująca sztabkę złota, kryje luksusową aromatyczną formułę. Bukiet jest flankerem zapachu z 2008 roku o tej samej nazwie. Nowa edycja otrzymała głośniejszy i lżejszy dźwięk. Koktajl Paco Rabanne 1 Million Cologne przeznaczony jest dla pewnych siebie mężczyzn, których życie nie jest pozbawione pasji, szlachetnego ryzyka i odwagi. Emocjonujący drzewno-korzenny zapach ujawnia intrygę świeżej mandarynki, blasku chłodnych nut morskich i mięty pieprzowej. Jedwabisto-korzenne akordy róży piżmowej czekają w sercu. Owoce jałowca, paczula, fasola tonka i zapach drogiej skóry sprawiają, że zapach jest wyjątkowo seksowny i zmysłowy. Mężczyzna wydaje się być przeniesiony w atmosferę imprezy zamkniętej, na którą wpuszcza się tylko nielicznych.

Krótki opis marki:

Paco Rabanne urodził się w Hiszpanii, ale podczas II wojny światowej przeniósł się z rodzicami do Francji. Tam studiował architekturę, ale skończył w świecie mody. W jego pracach często nie można zaprzeczyć jego wykształceniu architektonicznemu. Paco Rabanne lubi używać nietypowych materiałów i czystych, nowoczesnych linii. Często nazywano go „hydraulikiem” branży modowej, ponieważ budował w swoich modelach części metalowe, plastik i włókno szklane.

Projektant wraz z Yvesem Saint Laurentem ukształtował styl lat 60. W tym czasie podbił scenę mody nowatorskimi tematami i ekstrawaganckimi kostiumami. W połowie lat 70. jego reputacja spadła z powodu braku pomysłów i reprodukcji tego samego dzieła.

Jednak jego reputacja poprawiła się dzięki jego kolekcjom perfum. Calandra to pierwszy zapach wprowadzony przez Paco Rabanne w 1969 roku. Był wówczas rewolucyjny i inspirujący ze względu na ciężki, szyprowy zapach. Potem pojawiły się perfumy, takie jak XS , One Million czy Invictus, które odniosły wielki sukces. Dziś co roku zajmują listy bestsellerów na całym świecie.

barcode do produktu