Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Paco Rabanne 1 Million EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

279 249
1 Million EDT Woda toaletowa 200 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 200 ml

Cena :

369
1 Million EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
woda toaletowa 50 ml

Cena :

198
woda EDT
Rodzaj: drzewno - przyprawowy
Data wprowadzenia: 2008
Płeć: Mężczyzna
Zawartość: 100 ml, 200 ml, 50 ml
Polecany na: wieczór
Akordy górne: grejpfrut, mandarynka czerwona, liście mięty
Akordy środkowe: róża, kora cynamonowca, aromatyczne przyprawy
Akordy bazy: żywica bursztynowa, skóra, paczula indyjska, akord drzewny

Paco Rabanne 1 Million to zapach dla pewnych siebie zwycięzców, którzy lubią stawiać wszystko na jedną kartęe. Kompozycja przedstawia się jako odważna gra losowa, w której chodzi o jedną rzecz: złoto! Magiczny metal szlachetny jest symbolem męskiej mocy, która zawsze rozpalała w człowieku ogień namiętności. I właśnie to robi smak 1 miliona. Preludium prezentuje się z grejpfrutem, miętą pieprzową i mandarynką musującą i pikantną. Niezrównanie intensywna nuta serca, róża, cynamon, absolutne nuty z pikantnymi akordami rozbudzają u stylowego gracza nieodparte pragnienie czegoś więcej. Zapach spełnia wszystkie te oczekiwania dzięki wyjątkowo szlachetnym smakom, które rozprzestrzeniają się kaskadowo i pozostawiają niezapomniane wrażenie.

Krótki opis marki:

Paco Rabanne urodził się w Hiszpanii, ale podczas II wojny światowej przeniósł się z rodzicami do Francji. Tam studiował architekturę, ale skończył w świecie mody. W jego pracach często nie można zaprzeczyć jego wykształceniu architektonicznemu. Paco Rabanne lubi używać nietypowych materiałów i czystych, nowoczesnych linii. Często nazywano go „hydraulikiem” branży modowej, ponieważ budował w swoich modelach części metalowe, plastik i włókno szklane.

Projektant wraz z Yvesem Saint Laurentem ukształtował styl lat 60. W tym czasie podbił scenę mody nowatorskimi tematami i ekstrawaganckimi kostiumami. W połowie lat 70. jego reputacja spadła z powodu braku pomysłów i reprodukcji tego samego dzieła.

Jednak jego reputacja poprawiła się dzięki jego kolekcjom perfum. Calandra to pierwszy zapach wprowadzony przez Paco Rabanne w 1969 roku. Był wówczas rewolucyjny i inspirujący ze względu na ciężki, szyprowy zapach. Potem pojawiły się perfumy, takie jak XS , One Million czy Invictus, które odniosły wielki sukces. Dziś co roku zajmują listy bestsellerów na całym świecie.

barcode do produktu