Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Paco Rabanne Olympea Aqua Eau De Parfum Legere EDP Woda perfumowana 30 ml

woda perfumowana 30 ml

Cena :

199
Olympea Aqua Eau De Parfum Legere EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

279 243
Olympea Aqua Eau De Parfum Legere EDP Woda perfumowana 80 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 80 ml

Cena :

362 314
Opakowanie: 30 ml, 50 ml, 80 ml
Przeznaczenie: Dla Pań
Rodzaj: kwiatowo - wodny
Data wprowadzenia: 2018
Zalecany na: dzień
Górne akordy: klementynka, kwiat cytryny
Środkowe akordy: lilia wodna, jaśmin wodny, akord solarny
Bazowe akordy: wanilia, sól, drzewo kaszmirowe, ambra

W 2018 roku Paco Rabanne wprowadził nowy ciepły i rozgrzewający zapach o nazwie Olympea Acqua Eau De Parfum Legere. To kobiecy zapach z grupy kwiatowej, przepełniony wodnistymi nutami. Kompozycję zapachową opracowało tandem perfumiarzy: Luc Dong i Fanny Bal. Udało im się oddać jasną i słoneczną atmosferę. Perfumy mają indywidualny charakter i nie ujawniają się każdemu, ale jeśli się „odnajdziecie”, nie rozstaniecie się z nim, jakby to była Wasza ulubiona książka, przeczytana sto razy z pożółkłą kartką. Zapach zamknięty jest w stylowo zaprojektowanej okrągłej butelce o pojemności osiemdziesięciu mililitrów. Początkowe akordy zapachu odsłaniają się jasnym i orzeźwiającym dźwiękiem kwiatów klementynki i cytryny. Nutom serca towarzyszą jaśmin i lilie, wolno kołyszące się po tafli wody. Szlak zachwyci Cię słodkim zapachem wanilii, wyzwolonym ziemistym zapachem ambry. Generalnie każda nuta perfum przesycona jest jasnymi promieniami słońca. Paco Rabanne Olympea Acqua Eau De Parfum Legere to zapach dla wymagających i inteligentnych odbiorców. To kreacja niszowej perfumerii, stworzona w oparciu o osobistą wizję perfumiarzy. Tylko kupując go, możesz być pewien, czy ten zapach Ci odpowiada, czy nie. Ale możesz być pewien jakości składników i umiejętności hiszpańskich perfumiarzy.

Krótki opis marki:

Paco Rabanne urodził się w Hiszpanii, ale podczas II wojny światowej przeniósł się z rodzicami do Francji. Tam studiował architekturę, ale skończył w świecie mody. W jego pracach często nie można zaprzeczyć jego wykształceniu architektonicznemu. Paco Rabanne lubi używać nietypowych materiałów i czystych, nowoczesnych linii. Często nazywano go „hydraulikiem” branży modowej, ponieważ budował w swoich modelach części metalowe, plastik i włókno szklane.

Projektant wraz z Yvesem Saint Laurentem ukształtował styl lat 60. W tym czasie podbił scenę mody nowatorskimi tematami i ekstrawaganckimi kostiumami. W połowie lat 70. jego reputacja spadła z powodu braku pomysłów i reprodukcji tego samego dzieła.

Jednak jego reputacja poprawiła się dzięki jego kolekcjom perfum. Calandra to pierwszy zapach wprowadzony przez Paco Rabanne w 1969 roku. Był wówczas rewolucyjny i inspirujący ze względu na ciężki, szyprowy zapach. Potem pojawiły się perfumy, takie jak XS , One Million czy Invictus, które odniosły wielki sukces. Dziś co roku zajmują listy bestsellerów na całym świecie.

barcode do produktu