Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Paco Rabanne Ultraviolet Men EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

199
Ultraviolet Men EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

165
Opakowanie: 100 ml, 50 ml
Polecany na: dzień, wieczór
Górne akordy: liście mięty, ambra
Środkowe akordy: ziarna czarnego pieprzu, wetiwer, aromatyczne przyprawy
Bazowe akordy: wanilia madagaskarska, mech dębowy

Jasna energia, moc emocjonalna, elegancka odwaga - wszystko to kryje się pod nakrętką flakonu męskich perfum Paco Rabanne Ultraviolet. Maestro Paco Rabanne po prostu nie mógł stworzyć kolejnego zapachu. Pomimo tego, że kompozycja ta powstała w 1999 roku, można ją zinterpretować jako główny aromat XXI wieku - oryginalny, tajemniczy, uwodzicielski, szczery charakter wody toaletowej zachowuje równowagę między siłą fizyczną a zmysłowością współczesnego mężczyzny. . Kompozycję muzyczną otwiera mech dębowy, który nadaje aromatowi właściwości naturalności i pewnej tajemniczości. „Sercem” nut jest wetyweria. Podstawowymi składnikami zapachu są mięta i bursztyn. Zapach ten wybierają silni i pewni siebie mężczyźni, którzy nie muszą tłumaczyć, jak zdobyć uwagę piękności i od razu je zabić.

Paco Rabanne Ultraviolet jest w stanie uspokoić męski upór i dodać wigoru na cały dzień. A urzekający pociąg bezgranicznej osobistej pewności siebie przyciągnie wiele spojrzeń. Uczucie lekkiego wiatru i morskiej bryzy nigdy Cię nie opuści. Nie można też zapominać o królestwie śniegu - świeżości, świeżości i znowu świeżości. To chyba główna cecha całego męskiego zapachu. Jeśli wielcy perfumiarze, którzy tworzą urzekające męskie zapachy, mogą odmówić sportowego lub romantycznego komponentu, to nigdy od świeżości. Przecież prawdziwy mężczyzna jest zawsze w ruchu, bo jego głównymi towarzyszami są nieugaszona dynamika i chęć rozwoju. Okazuje się więc, że męskie perfumy powinny nakreślić linię kontrastu między tą niezmienną dynamiką a zmysłowością, uwodzicielstwem, czy też, jeśli wolisz, szczerością mężczyzny. Seria ultrafioletowa maestro Paco Rabanne'a zdołała nakreślić tę właśnie linię.

Jeśli najlepszym przyjacielem dziewczyny są diamenty, to najlepszym przyjacielem prawdziwego mężczyzny jest dwukołowy motocykl. Paco Rabanne Ultraviolet natychmiast wyśle ​​Cię w podróż żelaznym koniem do najciekawszych miejsc na naszej planecie. Nie zapomnij zatrzymać się w kasynach Grand Canyon i Las Vegas, w przeciwnym razie pomyślisz, że życie nie jest sukcesem. Chociaż jeśli twoim głównym towarzyszem jest Ultraviolet by Paco Rabanne, życie już jest dobre. I nawet nie zaprzeczaj.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Paco Rabanne Ultraviolet Men opinie

Brak opinii o tym produkcie