Paloma Picasso woda perfumowana
Paloma Picasso EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

263
EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

199
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 100 ml, 50 ml
Zalecany na: wieczór
Nuta górna: róża, cytryna amalfi, bergamotka, kolendra, dzięgiel, neroli, goździk
Nuta środkowa: mimoza, paczula, ylang-ylang, hiacynt, jaśmin
Nuta podstawy: piżmo, kastoreum, cywet, wetiwer, mech dębowy, żywica bursztynowa, drzewo sandałowe

Woda perfumowana PALOMA PICASSO rozwija się wokół majowej róży kwiatową harmonią jaśminu, hiacyntu, ylang-ylang i konwalii, do której tęczówka wnosi elegancję i delikatność. Tak jak wspaniały pierścień otacza cenny kamień, tak butelka otacza szklaną kulę, w której, podobnie jak kamień szlachetny, zapach promieniuje bogato i pomyślnie.

Paloma Picasso powstała z myślą o kobiecie, która cieszy się swoją obecnością, daje nadzieję, a nawet trochę rozkazuje. Ta kobieta jest majestatyczna i piękna. Jest wielopłaszczyznowy, jak ten zapach. Jej perfumy Paloma Picasso kryją w sobie spokój ducha, odrobinę nieskromnej elegancji, luksusową uwodzicielskość i oczywiście urok, którego tak bardzo potrzebuje każda kobieta. Jeśli lubisz osiągać swoje cele? Czy jesteś energiczny i zdeterminowany? Masz mnóstwo genialnych pomysłów i planujesz je wcielić w życie? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałaś twierdząco, to znaczy, że zapach Paloma Picasso jest idealny dla Ciebie, stworzony po to, by zachwycać Cię nie tylko swoim niesamowitym aromatem, ale także tych, którzy są obok Ciebie.

Woda perfumowana Paloma Picasso powstała z myślą o najważniejszej kobiecie firmy - jej założycielce. Jest odważna i kobieca, ma swój niezwykły zapał, który dla reszty pozostaje nierozwiązaną tajemnicą. Rozpieszczanie i niepoważne podejście do życia są dla niej obce i niezrozumiałe. Ponieważ w pełni odzwierciedla przeciwne cechy. Jej zapach jest również w pełni zgodny z jej własnym charakterem, jej lękami i zmartwieniami, jej codziennym życiem i oczywiście jej sposobem i stylem życia. Jest kobietą o niezapomnianej urodzie - inteligentną i dobrze wychowaną, emanuje elegancją i luksusem. Jest uwodzicielska i niesamowicie czarująca. Ale przy tych wszystkich głównych cechach każdej kobiety, zarówno ona, jak i jej zapach są prawdziwie kobiece, delikatne i zmysłowe, jak powinien być prawdziwy kobiecy zapach, zawierający wszystkie najlepsze cechy, jakie może mieć kobieta.

Woda perfumowana Paloma Picasso zawiera nuty kwiatowe i drzewne. Początek kompozycji wypełniają aromaty pachnącej róży, delikatnego ylang-ylang, szlachetnej bergamotki i pięknego hiacyntu. Nuty serca wypełnione aromatami pikantnej kolendry, zmysłowego jaśminu i figlarnej mimozy. Bazowe nuty perfum zostały utkane z luksusowych bursztynowych i drzewnych aromatów.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Paloma Picasso opinie

Brak opinii o tym produkcie