Cały czas pracujemy! Zamówienia obsługiwane i dostarczane są na bieżąco.
Ilość str.:
Wygląd:
Antonio Banderas The Golden Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas The Golden Secret
woda toaletowa
Cena 118 zł
Antonio Banderas The Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas The Secret
woda toaletowa
Cena 128 zł
Azzaro Azzaro pour Homme EDT woda toaletowa Azzaro Azzaro pour Homme
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 127 zł
Azzaro Azzaro pour Homme Elixir EDT woda toaletowa Azzaro Azzaro pour Homme Elixir
woda toaletowa
Cena 138 zł
Azzaro Azzaro pour Homme Night Time EDT woda toaletowa Azzaro Azzaro pour Homme Night Time
woda toaletowa
Cena 126 zł
Azzaro Chrome EDT woda toaletowa Azzaro Chrome
woda toaletowa
4 opcje
Cena 110 zł
Azzaro Chrome Intense EDT woda toaletowa Azzaro Chrome Intense
woda toaletowa
Cena 159 zł
Azzaro Chrome Legend EDT woda toaletowa Azzaro Chrome Legend
woda toaletowa
3 opcje
Cena 87 zł
Azzaro Chrome Pure EDT woda toaletowa Azzaro Chrome Pure
woda toaletowa
2 opcje
Cena 155 zł
Azzaro Chrome Sport EDT woda toaletowa Azzaro Chrome Sport
woda toaletowa
Cena 128 zł
Azzaro Silver Black EDT woda toaletowa Azzaro Silver Black
woda toaletowa
Cena 125 zł
Azzaro Visit Men EDT woda toaletowa Azzaro Visit Men
woda toaletowa
Cena 125 zł
Azzaro Wanted EDT woda toaletowa Azzaro Wanted
woda toaletowa
2 opcje
Cena 188 zł
Baldessarini Ambre EDT woda toaletowa Baldessarini Ambre
woda toaletowa
2 opcje
Cena 136 zł
Baldessarini del Mar EDT woda toaletowa Baldessarini del Mar
woda toaletowa
Cena 158 zł
Baldessarini EDC Baldessarini
wody perfumowane i toaletowe
Cena 156 zł
Baldessarini Private Affairs EDT woda toaletowa Baldessarini Private Affairs
woda toaletowa
2 opcje
Cena 119 zł
Baldessarini Strictly Private EDT woda toaletowa Baldessarini Strictly Private
woda toaletowa
2 opcje
Cena 138 zł
Balmain Balmain Homme EDT woda toaletowa Balmain Balmain Homme
woda toaletowa
2 opcje
Cena 118 zł
Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme EDT woda toaletowa Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme
woda toaletowa
2 opcje
Cena 272 zł
Ilość str.:

OPIS

Perfumy męskie w naszym katalogu to kolekcja wykwintnych aromatów najlepszych marek perfumeryjnych. Perfumy męskie są jednym z najważniejszych elementów wizerunku współczesnego mężczyzny. Wybierając odpowiednie perfumy, możesz podkreślić nastrój biznesowy lub romantyczny, stworzyć aurę męskości lub awanturnictwa. Zaprezentowaliśmy zarówno klasyczne, tradycyjne kompozycje, jak i odważne, modne, żywe aromaty. Mogą być oparte na nutach cytrusowych, drzewnych, piżmowych, kwiatowych, a także na wielu innych tonach, z których każdy ma niepowtarzalny dźwięk i wywołuje określone emocje.

Perfumy męskie - wskazówki dotyczące właściwego wyboru

Dla każdego mężczyzny istnieje odpowiedni zapach. Nasza perfumeria internetowa jest na tyle wszechstronna, że w dużym asortymencie zapachów dla mężczyzn znajdziesz go! Pewne jest to, że człowiek nie tylko chce znaleźć zapach, który mu się podoba i sprawia, że ​​czuje się dobrze. Często też mężczyzna szuka perfum, które mają potencjał, by uwodzić kobiety. Oprócz szerokiej gamy perfum i produktów do pielęgnacji dostarczamy również ważnych informacji i wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni zapach dla mężczyzn:

Jaki męski zapach lubią kobiety?

Dla wielu panów przyjemny i kojący własny zapach ciała jest bardzo ważny. Kobiety zazwyczaj kładą jeszcze większy nacisk na świeżych i atrakcyjnie pachnących mężczyzn. Nic dziwnego, że niektórzy ludzie rozpaczają nad wyborem odpowiednich markowych perfum, aby uwodzić i magicznie przyciągać kobiety. Ale jak możesz stwierdzić, który zapach męski kobiety naprawdę lubią? Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw musisz odpowiedzieć na inne pytania dotyczące tajemnicy dobrego zapachu.

Dlaczego zapachy są dla nas tak ważne?

To, jak postrzegamy siebie i własny zapach naszym zmysłem węchu, zazwyczaj nie ma nic wspólnego ze świadomymi decyzjami. Zapach każdej istoty ludzkiej, przestrzeni lub rzeczy jest podświadomie związany ze wspomnieniami. Poczujmy ciepłe letnie powietrze, pamiętajmy o wspaniałych przeżyciach na wakacjach.

Dotyczy to również perfum, które przypominają o ukochanej osobie. Zapachy mogą więc potajemnie wywoływać w nas emocje, które mogą decydować o tym, jak oceniamy naszego potencjalnego partnera i czy uważamy go za pociągającego. Wybór partnera jest więc ściśle związany z zapachem człowieka.

Jak wybrać odpowiednie perfumy męskie

Na ogólny zapach jednej osoby wpływa nie tylko wybór perfum, ale także naturalny zapach ciała. Ma on kluczowe znaczenie dla naszej podświadomej i emocjonalnej oceny innej osoby. Nawet bez użycia jakiegokolwiek zewnętrznego zapachu, nasze ciało ma swój własny zapach, który zawiera również tak zwane feromony, które są wykorzystywane do komunikacji genetycznej. Te mogą być wzmocnione przez perfumy i może towarzyszyć im własny zapach. Jeśli wybrane perfumy męskie wspierają wybór partnera, należy polegać na zapachu dżentelmena, który przemawia do samego siebie. Ta decyzja płynąca z wnętrza może doprowadzić Cię do partnera, który czuje, że zapachy są przyjemne. Czy to nuty drzewne jak piżmo,

Jaka jest różnica między wodą perfumowaną, wodą toaletową i kolońską?

Każdy, kto wybierał, kupując jakiś zapach, wie, że perfumy nie są równe perfumom. Wszyscy są, tego świadomi, gdy ostatecznie zdecydowali się na właściwą koncentrację zapachu. Czyste perfumy, woda perfumowana, woda toaletowa lub woda kolońska różnią się nie tylko pod względem szczegółów takich jak pojemość w ml i cena. Duża różnica polega na koncentracji zapachu, która jest podzielona na różną moc podczas produkcji. Czyste perfumy są bardzo cenne i tak samo intensywne, łącznie 35 procent koncentracji zapachu. Wystarczy kilka ml, aby uzyskać długotrwały zapach. Eau de Parfum ma koncentrację zapachową do 14 procent i jest używany głównie do nut serca zapachu. Perfumy używają najlepszych nut Eau de Toilette - są świeże i lekkie, a ich koncentracja zapachowa dochodzi do dziewięciu procent. Najlżejszy zapach i koncentracja jest w Eau de Cologne maksymalnie pięć procent. Warto zastosować kilka ml dla bardziej intensywnego zapachu.

Perfumowane produkty pielęgnacyjne - alternatywa dla perfum męskich

Perfumy męskie nie obejmują całego asortymentu produktów, które dają przyjemny zapach. Ci, którzy nie tylko pachną niewiarygodnie dobrze, ale także chcą mieć zadbaną i promienną skórę, najlepiej korzystają z oferty produktów pielęgnacyjnych. Niezależnie od tego, czy pielęgnacja ciała, twarzy czy brody. Wysokiej jakości produkty mogą zrobić więcej niż tylko pielęgnować. Wydzielają także wspaniały dyskretny męski zapach.

Mniej