Perfumy męskie w naszym katalogu to kolekcja wykwintnych aromatów najlepszych marek perfumeryjnych. Perfumy męskie są jednym z najważniejszych elementów wizerunku współczesnego mężczyzny. Wybierając odpowiednie perfumy, możesz podkreślić nastrój biznesowy lub romantyczny, stworzyć aurę męskości lub awanturnictwa. Zaprezentowaliśmy zarówno klasyczne, tradycyjne kompozycje, jak i odważne, modne, żywe aromaty. Mogą być oparte na nutach cytrusowych, drzewnych, piżmowych, kwiatowych, a także na wielu innych tonach, z których każdy ma niepowtarzalny dźwięk i wywołuje określone emocje.Czytaj dalej

Ilość str.:
Antonio Banderas The Golden Secret woda toaletowa Antonio Banderas
The Golden Secret
woda toaletowa
w cenie 115 zł
Antonio Banderas The Secret woda toaletowa Antonio Banderas
The Secret
woda toaletowa
w cenie 114 zł
Azzaro Chrome woda toaletowa Azzaro
Chrome
wody toaletowe
4 warianty
ceny od 129 zł
Azzaro Chrome Intense woda toaletowa Azzaro
Chrome Intense
woda toaletowa
w cenie 187 zł
Azzaro Chrome Legend woda toaletowa Azzaro
Chrome Legend
woda toaletowa
3 warianty
ceny od 144 zł
Azzaro Chrome Pure woda toaletowa Azzaro
Chrome Pure
woda toaletowa
2 warianty
cena od 174 zł
Azzaro Chrome Sport woda toaletowa Azzaro
Chrome Sport
woda toaletowa
w cenie 245 zł
Azzaro pour Homme woda toaletowa Azzaro
pour Homme
woda toaletowa
2 warianty
cena od 159 zł
Azzaro pour Homme Night Time woda toaletowa Azzaro
pour Homme Night Time
woda toaletowa
w cenie 138 zł
Azzaro Silver Black woda toaletowa Azzaro
Silver Black
woda toaletowa
w cenie 169 zł
Azzaro Visit Men woda toaletowa Azzaro
Visit Men
woda toaletowa
w cenie 169 zł
Azzaro Wanted woda toaletowa Azzaro
Wanted
woda toaletowa
2 warianty
cena od 264 zł
Baldessarini Ambre woda toaletowa Baldessarini
Ambre
woda toaletowa
2 warianty
cena od 169 zł
Baldessarini woda kolońska Baldessarini
wody perfumowane i toaletowe
1 warianty
w cenie 169 zł
Balmain Homme woda toaletowa Balmain
Homme
woda toaletowa
Bottega Veneta Pour Homme woda toaletowa Bottega Veneta
Pour Homme
woda toaletowa
2 warianty
cena od 298 zł
Boucheron Jaipur Homme woda toaletowa Boucheron
Jaipur Homme
woda toaletowa
w cenie 199 zł
Boucheron Pour Homme woda toaletowa Boucheron
Pour Homme
woda toaletowa
2 warianty
cena od 179 zł
Boucheron Quatre Absolu de Nuit Pour Homme woda perfumowana Boucheron
Quatre Absolu de Nuit Pour Homme
wody perfumowane
2 warianty
cena od 179 zł
Ilość str.:

Perfumy męskie - wskazówki dotyczące właściwego wyboru

Dla każdego mężczyzny istnieje odpowiedni zapach. Nasza perfumeria internetowa jest na tyle wszechstronna, że w dużym asortymencie zapachów dla mężczyzn znajdziesz go! Pewne jest to, że człowiek nie tylko chce znaleźć zapach, który mu się podoba i sprawia, że ​​czuje się dobrze. Często też mężczyzna szuka perfum, które mają potencjał, by uwodzić kobiety. Oprócz szerokiej gamy perfum i produktów do pielęgnacji dostarczamy również ważnych informacji i wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni zapach dla mężczyzn:

Jaki męski zapach lubią kobiety?

Dla wielu panów przyjemny i kojący własny zapach ciała jest bardzo ważny. Kobiety zazwyczaj kładą jeszcze większy nacisk na świeżych i atrakcyjnie pachnących mężczyzn. Nic dziwnego, że niektórzy ludzie rozpaczają nad wyborem odpowiednich markowych perfum, aby uwodzić i magicznie przyciągać kobiety. Ale jak możesz stwierdzić, który zapach męski kobiety naprawdę lubią? Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw musisz odpowiedzieć na inne pytania dotyczące tajemnicy dobrego zapachu.

Dlaczego zapachy są dla nas tak ważne?

To, jak postrzegamy siebie i własny zapach naszym zmysłem węchu, zazwyczaj nie ma nic wspólnego ze świadomymi decyzjami. Zapach każdej istoty ludzkiej, przestrzeni lub rzeczy jest podświadomie związany ze wspomnieniami. Poczujmy ciepłe letnie powietrze, pamiętajmy o wspaniałych przeżyciach na wakacjach.

Dotyczy to również perfum, które przypominają o ukochanej osobie. Zapachy mogą więc potajemnie wywoływać w nas emocje, które mogą decydować o tym, jak oceniamy naszego potencjalnego partnera i czy uważamy go za pociągającego. Wybór partnera jest więc ściśle związany z zapachem człowieka.

Jak wybrać odpowiednie perfumy męskie

Na ogólny zapach jednej osoby wpływa nie tylko wybór perfum, ale także naturalny zapach ciała. Ma on kluczowe znaczenie dla naszej podświadomej i emocjonalnej oceny innej osoby. Nawet bez użycia jakiegokolwiek zewnętrznego zapachu, nasze ciało ma swój własny zapach, który zawiera również tak zwane feromony, które są wykorzystywane do komunikacji genetycznej. Te mogą być wzmocnione przez perfumy i może towarzyszyć im własny zapach. Jeśli wybrane perfumy męskie wspierają wybór partnera, należy polegać na zapachu dżentelmena, który przemawia do samego siebie. Ta decyzja płynąca z wnętrza może doprowadzić Cię do partnera, który czuje, że zapachy są przyjemne. Czy to nuty drzewne jak piżmo,

Jaka jest różnica między wodą perfumowaną, wodą toaletową i kolońską?

Każdy, kto wybierał, kupując jakiś zapach, wie, że perfumy nie są równe perfumom. Wszyscy są, tego świadomi, gdy ostatecznie zdecydowali się na właściwą koncentrację zapachu. Czyste perfumy, woda perfumowana, woda toaletowa lub woda kolońska różnią się nie tylko pod względem szczegółów takich jak pojemość w ml i cena. Duża różnica polega na koncentracji zapachu, która jest podzielona na różną moc podczas produkcji. Czyste perfumy są bardzo cenne i tak samo intensywne, łącznie 35 procent koncentracji zapachu. Wystarczy kilka ml, aby uzyskać długotrwały zapach. Eau de Parfum ma koncentrację zapachową do 14 procent i jest używany głównie do nut serca zapachu. Perfumy używają najlepszych nut Eau de Toilette - są świeże i lekkie, a ich koncentracja zapachowa dochodzi do dziewięciu procent. Najlżejszy zapach i koncentracja jest w Eau de Cologne maksymalnie pięć procent. Warto zastosować kilka ml dla bardziej intensywnego zapachu.

Perfumowane produkty pielęgnacyjne - alternatywa dla perfum męskich

Perfumy męskie nie obejmują całego asortymentu produktów, które dają przyjemny zapach. Ci, którzy nie tylko pachną niewiarygodnie dobrze, ale także chcą mieć zadbaną i promienną skórę, najlepiej korzystają z oferty produktów pielęgnacyjnych. Niezależnie od tego, czy pielęgnacja ciała, twarzy czy brody. Wysokiej jakości produkty mogą zrobić więcej niż tylko pielęgnować. Wydzielają także wspaniały dyskretny męski zapach.