Nazwa słynnej angielskiej marki bielizny Agent Provocateur od dawna jest synonimem pokus. Każdy model to nie tylko akcesorium, to pełnoprawna część garderoby, nawet jeśli chodzi o aromat. Projektanci Agent Provocateur po mistrzowsku bawią się klasyką, reagują na trendy w modzie i tworzą naprawdę luksusowe i prowokujące kolekcje, które mogą zdobyć serca kobiet i mężczyzn.

Czytaj dalej
Brak produktów w tej kategorii.

Słynna brytyjska marka bielizny została założona w 1994 roku przez Vivienne Westwood, Joseph Corre i jego żonę Serenę Rees. Agent Provocateur to odrębny świat, który chce dotykać ludzi bez utraty uroku. Świat, w którym kobiety odważą się z radością okazywać swoją kobiecość, a tym samym zyskują prawdziwą siłę prowokacji.

Marka Agent Provocateur została stworzona wyłącznie dla kobiet. A dziś bielizna tej marki podnieca serca, fascynuje, sprawia, że ​​dotykasz i nakładasz ją na własne ciało. Bielizna Agent Provocateur nie ukrywa wad postaci, wręcz przeciwnie, podkreśla zalety, obok których wszystko inne po prostu zanika. Duży słownik encyklopedyczny interpretuje definicję „agenta-prowokatora” jako osoby, która zachęca innych do działań prowadzących do pułapki, beznadziejnej sytuacji.

Tak więc dziewczyna ubrana w ubrania znanej marki jest rodzajem „agenta prowokatora”, który zachęca mężczyznę do prowokacyjnych czynów. Linia bielizny w 2001 roku została wydana przez małżeństwo Joe Kore i Serena Reese. Oprócz uwodzicielskiej, delikatnej bielizny obejmowała podwiązki, kajdanki, bicze, pończochy i Agent Provocateur. Wiele osób nazywało takie rzeczy niemoralnymi, ktoś zbuntował się przeciwko używaniu takich produktów, ale większość par z radością zaczęła z nich korzystać w życiu osobistym.

Dziś produkty tej marki są wyprzedawane z niespotykaną szybkością. Tylko perfumy Agent Provocateur prezentują swojemu właścicielowi wyjątkową seksualność, urok i wyrafinowanie. Liczne recenzje agenta Provocateur Perfumes, pozostawione przez wdzięcznych użytkowników w Internecie, wskazują, że zapach ten otacza jego właściciela niewidzialną woalką, po prostu nie można go nie poczuć. Wdychając ten wyjątkowy aromat, rozumiesz, że podkreśla indywidualność każdej młodej damy, ujawnia jej oryginalność i urok.

Marka znana jest z bogatych wzorów i celowo prowokujących reklam, które często trafiały na pierwsze strony gazet. Dziś firma prowadzi ponad 17 sklepów w Wielkiej Brytanii, Nowym Jorku, Berlinie, Dubaju i Hongkongu, sprzedając seksowną bieliznę dla kobiet.

Obecnie asortyment erfum Agent Provocateurs zawiera ponad 15 kobiecych zapachów, które cechują uwodzicielskie, zmysłowe i ciężkie zapachy. Lojalnymi klientami marki są na przykład Paris Hilton, Christina Aguilera lub Kate Moss.