Antonio Banderas jako słynny hiszpański aktor, znany przede wszystkim ze swoich żywych i uwodzicielsko atrakcyjnych ról dla miłośników Latin Lover, nie musi być opisywany. Znany projektant zyskał jednak również trwałe miejsce w świecie mody dzięki swoim perfumom.

Czytaj dalej
Ilość str.:
Antonio Banderas Her Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas
Her Secret EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 152 zł
Antonio Banderas The Golden Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas
The Golden Secret EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
1 warianty
w cenie 115 zł
Antonio Banderas The Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas
The Secret EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
1 warianty
w cenie 114 zł
Ilość str.:

Uwodzicielskie perfumy dla prawdziwych mężczyzn

Kto nie zna legendarnego aktora Antonio Banderasa? Genialna kariera filmowa przyniosła mu miliony fanów, ale linia perfum „macho” również zasługuje na uwagę. Marka Antonio Banderas pojawiła się w 1997 roku, kiedy Hiszpan zawarł umowę z Antonio Puig. Gdy tylko są zapowiedzi się, że nowe perfumy Antonio Banderas wkrótce trafią do sprzedaży, tłumy koneserów czekają na ten moment.

Powstanie marki

Pierwszy zapach popularnej dziś marki Antonio Banderas pojawił się w 1997 roku. Znany hollywoodzki aktor hiszpańskiego pochodzenia Antonio Banderas został założycielem marki niesamowitych zapachów dla kobiet i mężczyzn. We współpracy z Antonio z firmą Puig powstała marka perfum Antonio Banderas, która dziś produkuje niezwykle namiętne, dynamiczne i seksowne zapachy. Sukces marki przyszedł z pierwszą linią zapachów zaprojektowanych dla kobiet i mężczyzn. Obraz seksownego i atrakcyjnego „ekranu” Antonio ucieleśniono w aromatach serii, które były pełne hiszpańskiej emocjonalności, delikatnych motywów kwiatowych i śródziemnomorskiej pasji. Na dekadę od 1998 do 2008 roku wydano osiem zapachów dla mężczyzn i kobiet, z których każdy jest przeznaczony dla właścicieli o określonym światopoglądzie i wieku, dlatego odzwierciedlają zadowolenie z życia, relaks i spokój. Perfumy dla kobiet marki Antonio Banderas mają intrygować, oczarowywać i przyciągać, tworzyć iluzję wyrafinowanej pasji i seksualności.

Pierwsze perfumy

Pierwsze gwiazdy „Diavolo” pojawiły się na rynku w 1997 roku. Tymczasem jego portfolio zapachowe obejmuje ponad 60 zapachów, które powstają głównie we współpracy z Grupą Puig. W 2016 roku Banderas wraz ze skandynawską wytwórnią Selected Homme wydał swoją pierwszą kolekcję odzieży, która osiągnęła taki sam sukces jak jego perfumy.

Pierwsze butelki zostały wyprzedane z prędkością błyskawicy, a chętnych było tylko więcej. Początkowo seria została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Ich twarz była właścicielem marki. Jego jasny wygląd i atletyczna budowa ciała były podstawą kampanii reklamowej.

Zapachy damskie

Później pojawiły się ekskluzywne opcje dla eleganckich pań. Odkryto w nich zmysłowość i emocjonalność hiszpańskiej duszy za pomocą subtelnych nut kwiatowych. Moda na takie perfumy szybko ogarnęła nie tylko Hiszpanię, ale całą planetę. Popularność aktora przyczyniła się do sukcesu znaku towarowego Antonio Banderas, co jest w pełni uzasadnione jakością i przystępnymi cenami produktów.

Rozwój produkcji

W ciągu dziesięciu lat produktywnej pracy wydano ponad osiem ekskluzywnych bukietów, które zdobyły entuzjastyczne recenzje wśród konsumentów i najwyższe uznanie ekspertów. Perfumy Antonio Banderos bierze pod uwagę gusta i preferencje różnych kategorii wiekowych.

Perfumy męskie podkreślają energię, siłę, autorytet i aktywny rytm życia współczesnych dżentelmenów. Damska woda toaletowa jest tajemnicza i intrygująca, pociągająca orientalne nuty przyciągają słodycz i lekkość. Strona prezentuje perfumy Antonio Banderasa, stworzone przez ręce legendarnych perfumiarzy: Olivera Crespa, Christopha Reynauda, ​​Elizabeth Vidal i nie tylko.

Postaw na swoją wyjątkowość dzięki perfumom Antonio Banderasa

Czy marzysz o podboju i zachwyceniu, stale słysząc komplementy od kolegów i przechodniów? Zatem perfumy Antonio Banderas są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Kolekcje marki są regularnie aktualizowane o długo oczekiwane nowe produkty, ale każdy z nich reprezentuje jeden z kluczowych obszarów firmy.

Tajemnicze aromaty jego perfum obracają się wokół uwodzenia. Aktor nie boi się eksperymentować z różnymi rodzinami zapachów. Dlatego jego seria perfum jest czasem aromatyczna, wodna, świeżo-korzenna lub kwiatowa. Są jednak zawsze zmysłowo-seksowne i wyjątkowo urocze, jak można się spodziewać po „Desperado” na jednym z jego pasków filmowych.