Ilość str.:
Wygląd:
Antonio Banderas Her Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas
Her Secret
woda toaletowa
Cena 99 zł
Antonio Banderas The Golden Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas
The Golden Secret
woda toaletowa
Cena 118 zł
Antonio Banderas The Secret EDT woda toaletowa Antonio Banderas
The Secret
woda toaletowa
Cena 128 zł
Ilość str.:

Opis marki Antonio Banderas

Antonio Banderas jako słynny hiszpański aktor, znany przede wszystkim ze swoich żywych i uwodzicielsko atrakcyjnych ról dla miłośników Latin Lover, nie musi być opisywany. Znany projektant zyskał jednak również trwałe miejsce w świecie mody dzięki swoim perfumom.Antonio Banderas

Pierwszy zapach popularnej dziś marki Antonio Banderas pojawił się w 1997 roku. Znany hollywoodzki aktor hiszpańskiego pochodzenia Antonio Banderas został założycielem marki niesamowitych zapachów dla kobiet i mężczyzn. We współpracy z Antonio Puigiem powstała marka perfum Antonio Banderas, która dziś produkuje niezwykle namiętne, dynamiczne i seksowne zapachy. Sukces marki przyszedł z pierwszą linią zapachów zaprojektowanych dla kobiet i mężczyzn. Obraz seksownego i atrakcyjnego „ekranu” Antonio ucieleśniono w aromatach serii, które były pełne hiszpańskiej emocjonalności, delikatnych motywów kwiatowych i śródziemnomorskiej pasji. Na dekadę od 1998 do 2008 roku wydano osiem zapachów dla mężczyzn i kobiet, z których każdy jest przeznaczony dla właścicieli o określonym światopoglądzie i wieku, dlatego odzwierciedlają zadowolenie z życia, relaks i spokój. Zapachy dla kobiet z Antonio Banderas mają intrygować, oczarowywać i przyciągać, tworzyć iluzję wyrafinowanej pasji i seksualności.

Pierwsze perfumy gwiazdy „Diavolo” pojawiły się na rynku w 1997 roku. Tymczasem jego portfolio zapachowe obejmuje ponad 60 zapachów, które powstają głównie we współpracy z Grupą Puig. W 2016 roku Banderas wraz ze skandynawską wytwórnią Selected Homme wydał swoją pierwszą kolekcję odzieży, która osiągnęła taki sam sukces jak jego perfumy.

Tajemnicze aromaty jego perfum obracają się wokół uwodzenia. Aktor nie boi się eksperymentować z różnymi rodzinami zapachów. Dlatego jego seria perfum jest czasem aromatyczna, wodna, świeżo-korzenna lub kwiatowa. Są jednak zawsze zmysłowo-seksowne i wyjątkowo urocze, jak można się spodziewać po „Desperado” na jednym z jego pasków filmowych.

Mniej