Azzedine Alaia ugruntowała swoją pozycję na całym świecie świecie mody jako uosobienie kultowego twórcy. W przejmującym kontraście między architektoniczną precyzją a zmysłowym wyrafinowaniem wyraża swój talent z mistrzowską wirtuozerią. Alaia śledzi kobiece ciało i sublimuje je jak starożytną rzeźbę. Ujawnia siłę form i nadaje kobiecie nowy status: status współczesnej bogini. Czytaj dalej

Brak produktów w tej kategorii.

Alaia - francuskie wody perfumowane z nutą Tunezji

Francuska marka Alaia to nazwisko tunezyjskiego projektanta mody Azzedine Alaia, który prowadzi swoją markę mody w Paryżu i tworzy awangardowe ubrania i buty. Jego znakiem firmowym są czarne obcisłe ubrania oraz użycie skóry i elastycznego materiału. Dlatego jest znany pod nazwą „King of Stretch”. W swoim sklepie w Paryżu kobiety mogą nabyć wiele jego słynnych dzieł, takich jak sandały Alaia, balerinki Alaia lub topy Alaia Tops.

Projektant mody, który przyprowadził Haute Couture do sklepów i oferuje je w doskonałej cenie, zawarł w 2012 roku z Shiseido licencję na perfumy.

Perfumy Alaia są ekscentryczne, wyjątkowo różne i eleganckie. Ma nutkę Tunezji, co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Szlachetne perfumy oczarowują zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Gwiazdy takie jak Lady Gaga, Madonna i Victoria Beckham należą do stałych klientów Alaia. Michelle Obama jest także pod wrażeniem elegancji i zmysłowego zapachu.

Perfumy Alaia

Każdy, kto szuka perfum z orientalnym akcentem w ekstrawaganckim świecie mody, oczarowany zmysłowym i świeżym zapachem, ma rację w przypadku wyboru perfum Alaia. Wyrafinowana i stylowa woda perfumowana dla kobiet łączy przeciwstawne aromaty w nieporównywalnym i pełnym wdzięku połączeniu. Świeży i kwiecisty rano, tajemniczy i uwodzicielski wieczorem, perfumy Alaia pasują na każdą okazję.

Perfumy Alaia składają się z:

  • zamsz,
  • akord skórzany,
  • piżmo,
  • frezja,
  • piwonia,
  • różowa papryka

Co sprawia, że ​​Alaia jest kimś wyjątkowym?

Azzedine Alaia to wyjątkowy projektant dla kobiet. Znajduje to odzwierciedlenie w kobiecych, idealnie dopasowanych do ciała, eleganckich i ekstrawaganckich strojach, które tworzy. Doskonałość, którą widzi w kobiecym ciele, znajduje odzwierciedlenie w jego zapachach perfum. Pachną kobieco i dają kobiecie poczucie piękna i poczucia własnej wartości, a tak subtelnie, że kobieta ma wrażenie, jakby kąpała się w morzu kwiatów w słoneczny dzień. Sam Alaia porównuje swoje perfumy do perfekcji kobiecego ciała i jej ponadczasowego, idealnego piękna. Z pewnością nie przesadza. Czarna, odblaskowa butelka zachwyca orientalnym wzorem i zaprasza do marzeń. Został zaprojektowany przez Martina Szekely, który dobrze zna modę Azzedine Alaia.

Dla kogo przeznaczone są perfumy Alaia?

Perfumy Alaia są przeznaczone dla kobiet, które chcą poczuć się jak gotycka piękność i chcą wydobyć swój kobiecy urok uroczym zapachem. Aromat dodał do mistycznej otchłani morza. Podobnie jak starożytna rzeźba, jednocześnie klasyczna i ciepła, zapach Alaii nadaje się na ważne okazje. Panie doskonale prezentują perfumy.

O Azzedine Alaia

Tunezyjski projektant mody Azzedine Alaia urodził się w 1940 roku w Jemmal. Jest synem rolnika, plantatora pszenicy. Jego siostra pokazała mu, jak szyć jako dziecko. Zafascynowany tym rzemiosłem, narodziła się jego kariera. W wieku 15 lat studiował rzeźbę w Tunisie i ukończył staż krawiecki. Już w tym czasie miał przygodę z francuskim światem mody. Twórczość rozpoczął w Paryżu. Po ukończeniu studiów wyjechał do Francji w 1957 roku. W Paryżu pracował dla domu Christian Dior, Guy Laroche i Thierry Mugler.

Nawiasem mówiąc, pracował jako opiekunka do dzieci i gospodyni markiza Mazana i Comtesse de Blegier. Nawiązał kontakt z klasami wyższymi i przeprowadził się pod koniec lat 60., mieszkanie w Saint - Germain, które stało się jego pierwszym studiem. Swoją pierwszą kolekcję mody zaprezentował w 1979 r. Dla Charlesa Jourdana. Wkrótce potem pojawiły się publikacje w magazynach o modzie i butikach w Nowym Jorku i Beverley Hills. Azzedine Alaia był odkrywcą wielu głośnych modeli, takich jak Naomi Campbell czy Veronica Webb, z którymi miał bliski kontakt.