Słynna latynoska piosenkarka Beyonce stała się ostatnio jednym z producentów seksualnych i atrakcyjnych zapachów, które fascynują i przyciągają. Marka narodziła się ze współpracy amerykańskiej piosenkarki Beyonce Giselle Knowles i światowej sławy firmy kosmetycznej Coty Beauty. Tak więc w 2009 roku marka perfum Beyonce wprowadziła na świat debiutancki zapach „Heat”, który trafił do sprzedaży dopiero w 2010 roku. Produkty marki mają nie tylko dobrą cenę, ale także unikalne kompozycje zapachowe, które przyciągają uwagę.Czytaj dalej

Ilość str.:
Beyonce Heat EDP woda perfumowana Beyonce
Heat EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 91 zł
Beyonce Heat Rush EDT woda toaletowa Beyonce
Heat Rush EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 143 zł
Ilość str.:
Para słynnych francuskich perfumiarzy Oliviera Gillotina i Claude'a Dira, którzy byli niestrudzenie kontrolowani przez samą popową divę, pracowała nad stworzeniem tego zapachu. Wkrótce po tym debiutanckim aromacie kolejne perfumy - „Heat Ultimate Elixir” trafiły na półki sklepów z perfumami a następnie Heat Rush na początku 2011 r. Wszystkie perfumy Beyonce wyróżniają się emocjonalnością i seksualnością, które przyciągają oczy, emanują kobiecością i urokiem.

Urzekająca kobieca moc Beyonce zainspirowała kobiety na całym świecie do podążania za jej przykładem i wyrażania własnej siły i determinacji. Beyonce ma na celu sprawić, by kobiety czuły się wzmocnione, seksowne i silne, kiedy nosi się perfumy jej marki. Jej linia perfum została zaprojektowana dla kobiety dowodzącej i nowoczesnej, która nie boi się uwolnić swojej wewnętrznej pasji. Beyonce wypuściła na rynek szereg zapachów, z których wszystkie rozwinęły lojalnych fanów. Heat został wydany w 2010 roku, musujący Heat Rush został wprowadzony na rynek w 2011 roku, a najnowszy dodatek Beyonce do świata perfum. Irresistible Pulse został również wydany w 2011 roku.

Jej debiutancki zapach Heat reprezentuje samą gwiazdę pop, zamykając jej ognistą i kobiecą naturę. Heat jest ciepłym owocowym zapachem piżma, z nutami górnymi, takimi jak brzoskwinia, magnolia i orchidea. Piżmo i migdały nadają ciepło i głębię, a bursztyn i tonka zapewniają wspaniałe dopełnienie nadając miękkości. Design czerwonej, zabytkowej butelki doskonale odzwierciedla szlachetne perfumy. Heat to zmysłowy i seksowny zapach, przypominający upalne letnie noce popijające koktajle owocowe.