Cały czas pracujemy! Zamówienia obsługiwane i dostarczane są na bieżąco.
Ilość str.:
Wygląd:
Bottega Veneta Bottega Veneta Eau De Velours EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Bottega Veneta Eau De Velours
wody perfumowane
3 opcje
Cena od 294 zł
Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Sensuelle EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Bottega Veneta Eau Sensuelle
woda perfumowana
3 opcje
Cena 265 zł
Bottega Veneta Bottega Veneta EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Bottega Veneta
woda perfumowana
3 opcje
Cena 258 zł
Bottega Veneta Bottega Veneta L'Absolu EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Bottega Veneta L'Absolu
woda perfumowana
Cena 384 zł
Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme EDT woda toaletowa Bottega Veneta
Bottega Veneta Pour Homme
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 272 zł
Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme EDT woda toaletowa Bottega Veneta
Bottega Veneta Pour Homme Extreme
woda toaletowa
2 opcje
Cena 277 zł
Bottega Veneta Essence Aromatique EDC Bottega Veneta
Essence Aromatique
wody perfumowane i toaletowe
2 opcje
Cena od 251 zł
Bottega Veneta Knot Eau Florale EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Knot Eau Florale
woda perfumowana
3 opcje
Cena 254 zł
Bottega Veneta Knot EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Knot
woda perfumowana
3 opcje
Cena 264 zł
Ilość str.:

Opis marki Bottega Veneta

Bottega Veneta to włoski dom mody, którego specjalizacją była pierwotnie produkcja akcesoriów skórzanych. Jednak wraz z nadejściem rozpoznawalności i popularności marki właściciele firmy postanowili otworzyć inny kierunek - własną linię perfum Bottega Veneta. Dyskrecja, jakość i niezrównane kunszt - od momentu założenia w Vicenzy w 1966 r. Bottega Veneta ustanowiła nowy standard w świecie luksusu. Marka znana jest z wyjątkowych wyrobów skórzanych, które tradycyjnie przetwarzane są przez najlepszych rzemieślników skórzanych we Włoszech.

Doskonałe włoskie rzemiosło

Bottega Veneta oznacza indywidualność i pewność siebie, filozofię wyrażoną w słynnym sloganie reklamowym: „Kiedy wystarczą twoje własne inicjały”. Zasady, które definiują markę, pozostają niezmienne: wyjątkowość, kunszt, innowacyjny design, współczesna funkcjonalność i materiały najwyższej jakości. Zaangażowanie Bottega Veneta w jej studia pozostaje stałe, gdzie wybitni rzemieślnicy łączą tradycyjne umiejętności z najnowszymi innowacjami. W rzeczywistości współpraca między rzemieślnikami a projektantem jest niezwykła i inspirująca: zebranie tego, co Bottega Veneta rozumie przez luksus, leży w sercu. Partnerstwo doskonale symbolizuje znak rozpoznawczy domu: intrecciato, pleciona skóra.

Zapachy marki

Pierwszy zapach został wydany wraz z Coty Prestige, który nazywał się Coty Prestige. Perfumiarze, którzy pracowali nad zapachem, wzięli za podstawę wspomnienia włoskiego domu położonego w regionie Venetto, który jest otoczony bujną zielenią. To w tym domu urodził się Bottega Veneta. Zapach jest szyprowo - kwiatowo - skórzany, ale następnie ujawnia nuty sycylijskiej bergamotki i różowego pieprzu. Jaśmin indyjski działa tutaj jako nuta serca, a mech dębowy i paczula są nutami bazy. Twórcą tych niezrównanych perfum jest słynny perfumiarz Michel Almairac.

Bottega Veneta jest dostępna w dwóch wersjach - dla szerokiego grona klientów oraz w wersji limitowanej. Różnica między tymi liniami polega na tym, że butelki zapachowe w wersji limitowanej są wykonane z ekskluzywnego szkła Murano, które kosztuje około 400 USD. Perfumy dla szerokiego grona klientów są dostępne jako woda perfumowana w objętościach 50 i 70 ml.

Twarz pierwszego zapachu wydanego przez Bottega Veneta była córką słynnej Iness de la Fressange - Nin D'Urso, a autorem towarzyszącej firmie reklamowej perfum był fotograf Bruce Weber.

Perfumy Bottega Veneta zaprojektowane, aby stać się obiektami prawdziwego luksusu, posiadając co oznacza bycie prestiżowym.

Mniej