Bottega Veneta to włoski dom mody, którego specjalizacją była pierwotnie produkcja akcesoriów skórzanych. Jednak wraz z nadejściem rozpoznawalności i popularności marki właściciele firmy postanowili otworzyć inny kierunek - własną linię perfum Bottega Veneta. Dyskrecja, jakość i niezrównane kunszt - od momentu założenia w Vicenzy w 1966 r. Bottega Veneta ustanowiła nowy standard w świecie luksusu. Marka znana jest z wyjątkowych wyrobów skórzanych, które tradycyjnie przetwarzane są przez najlepszych rzemieślników skórzanych we Włoszech.Czytaj dalej

Ilość str.:
Bottega Veneta Eau De Velours EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Eau De Velours EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 615 zł
Bottega Veneta Eau Sensuelle EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Eau Sensuelle EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 615 zł
Bottega Veneta EDP woda perfumowana Bottega Veneta
EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 329 zł
Bottega Veneta Essence Aromatique EDC woda kolońska Bottega Veneta
Essence Aromatique EDC
woda kolońska
unisex
w cenie 615 zł
Bottega Veneta Knot Eau Florale EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Knot Eau Florale EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 615 zł
Bottega Veneta Knot EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Knot EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 345 zł
Bottega Veneta Pour Homme EDT woda toaletowa Bottega Veneta
Pour Homme EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
2 warianty
cena od 298 zł
Bottega Veneta Pour Homme Parfum EDP woda perfumowana Bottega Veneta
Pour Homme Parfum EDP
wody perfumowane i toaletowe
męskie
1 warianty
w cenie 615 zł
Ilość str.:

Doskonałe włoskie rzemiosło

Bottega Veneta oznacza indywidualność i pewność siebie, filozofię wyrażoną w słynnym sloganie reklamowym: „Kiedy wystarczą twoje własne inicjały”. Zasady, które definiują markę, pozostają niezmienne: wyjątkowość, kunszt, innowacyjny design, współczesna funkcjonalność i materiały najwyższej jakości. Zaangażowanie Bottega Veneta w jej studia pozostaje stałe, gdzie wybitni rzemieślnicy łączą tradycyjne umiejętności z najnowszymi innowacjami. W rzeczywistości współpraca między rzemieślnikami a projektantem jest niezwykła i inspirująca: zebranie tego, co Bottega Veneta rozumie przez luksus, leży w sercu. Partnerstwo doskonale symbolizuje znak rozpoznawczy domu: intrecciato, pleciona skóra.

Zapachy marki

Pierwszy zapach został wydany wraz z Coty Prestige, który nazywał się Coty Prestige. Perfumiarze, którzy pracowali nad zapachem, wzięli za podstawę wspomnienia włoskiego domu położonego w regionie Venetto, który jest otoczony bujną zielenią. To w tym domu urodził się Bottega Veneta. Zapach jest szyprowo - kwiatowo - skórzany, ale następnie ujawnia nuty sycylijskiej bergamotki i różowego pieprzu. Jaśmin indyjski działa tutaj jako nuta serca, a mech dębowy i paczula są nutami bazy. Twórcą tych niezrównanych perfum jest słynny perfumiarz Michel Almairac.

Bottega Veneta jest dostępna w dwóch wersjach - dla szerokiego grona klientów oraz w wersji limitowanej. Różnica między tymi liniami polega na tym, że butelki zapachowe w wersji limitowanej są wykonane z ekskluzywnego szkła Murano, które kosztuje około 400 USD. Perfumy dla szerokiego grona klientów są dostępne jako woda perfumowana w objętościach 50 i 70 ml.

Twarz pierwszego zapachu wydanego przez Bottega Veneta była córką słynnej Iness de la Fressange - Nin D'Urso, a autorem towarzyszącej firmie reklamowej perfum był fotograf Bruce Weber.

Perfumy Bottega Veneta zaprojektowane, aby stać się obiektami prawdziwego luksusu, posiadając co oznacza bycie prestiżowym.