On jest na bieżąco. Uwielbia rytm wielkich miast. Wie lepiej niż inni, czego potrzebuje współczesna młodzież. Ceni sobie naturalność i emancypację. Nazywa się Calvin Klein. Legendarny dom mody i marka o tej samej nazwie Calvin Klein to ogromny krok w losie człowieka i jeszcze większy przełom w świecie mody. Kelvin Klein przez całe życie udowodnił, że jeśli wierzysz w marzenia, studiujesz, dążysz do celu, mając wielką chęć do pracy, możesz osiągnąć niezwykłe wyżyny.

Perfumy marki Calvin Klein

Produkty Calvina Kleina charakteryzują się wyraźnymi liniami i ich prostotą. Perfumy Calvin Klein osiągnęły status kultowych nie tylko dzięki charakterystycznym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki ich wzornictwu. Pierwsze perfumy marki powstały pod koniec lat siedemdziesiątych.

Perfumy Calvin Klein są bardzo popularne wśród miłośników i prawdziwych koneserów luksusowych perfum. Woda toaletowa Calvin Klein została wydana pod koniec lat siedemdziesiątych. Perfumy marki Klein natychmiast zyskały ogromną popularność, odzwierciedlając niesamowitą seksualność i zmysłowość swoimi aromatami. Jego dziewięć naprawdę nieśmiertelnych i czarujących kompozycji perfum stworzono dla tych, którzy wiedzą, jak czuć życie i cieszyć się nim.

Czytaj dalej
Ilość str.:
Calvin Klein Beauty woda perfumowana Calvin Klein
Beauty
wody perfumowane
damskie
3 warianty
ceny od 111 zł
Calvin Klein CK Be woda toaletowa Calvin Klein
CK Be
wody toaletowe
unisex
2 warianty
cena od 124 zł
Calvin Klein CK Euphoria Blush woda perfumowana Calvin Klein
CK Euphoria Blush
woda perfumowana
w cenie 228 zł
Calvin Klein CK Everyone Eau De Parfum woda perfumowana Calvin Klein
CK Everyone Eau De Parfum
woda perfumowana
3 warianty
ceny od 166 zł
Calvin Klein CK Everyone woda toaletowa Calvin Klein
CK Everyone
woda toaletowa
unisex
3 warianty
ceny od 127 zł
Calvin Klein CK Free woda toaletowa Calvin Klein
CK Free
woda toaletowa
męska
2 warianty
cena od 118 zł
Calvin Klein CK IN2U Men woda toaletowa Calvin Klein
CK IN2U Men
woda toaletowa
męska
2 warianty
cena od 119 zł
Calvin Klein CK IN2U Women woda toaletowa Calvin Klein
CK IN2U Women
woda toaletowa
damska
2 warianty
cena od 121 zł
Calvin Klein CK One woda toaletowa Calvin Klein
CK One
woda toaletowa
unisex
2 warianty
cena od 159 zł
Calvin Klein CK One Gold woda toaletowa Calvin Klein
CK One Gold
woda toaletowa
unisex
2 warianty
cena od 139 zł
Calvin Klein CK One Platinum Edition woda toaletowa Calvin Klein
CK One Platinum Edition
woda toaletowa
unisex
2 warianty
cena od 149 zł
Calvin Klein CK One Shock for Her woda toaletowa Calvin Klein
CK One Shock for Her
woda toaletowa
damska
3 warianty
ceny od 122 zł
Calvin Klein CK One Shock for Him woda toaletowa Calvin Klein
CK One Shock for Him
woda toaletowa
męska
3 warianty
ceny od 120 zł
Calvin Klein CK One Summer 2019 woda toaletowa Calvin Klein
CK One Summer 2019
woda toaletowa
w cenie 129 zł
Calvin Klein CK1 Palace woda toaletowa Calvin Klein
CK1 Palace
woda toaletowa
3 warianty
ceny od 175 zł
Calvin Klein Contradiction woda perfumowana Calvin Klein
Contradiction
woda perfumowana
damska
3 warianty
ceny od 100 zł
Calvin Klein Dark Obsession woda toaletowa Calvin Klein
Dark Obsession
woda toaletowa
męska
w cenie 217 zł
Calvin Klein Deep Euphoria woda perfumowana Calvin Klein
Deep Euphoria
woda perfumowana
damska
3 warianty
ceny od 208 zł
Calvin Klein Deep Euphoria woda toaletowa Calvin Klein
Deep Euphoria
woda toaletowa
damska
2 warianty
cena od 219 zł
Calvin Klein Defy woda toaletowa Calvin Klein
Defy
woda toaletowa
2 warianty
cena od 209 zł
Ilość str.:

Calvin Klein to kult

Calvin Klein to kult. Czy to w branży modowej, czy zapachowej: amerykański projektant wie, czego chcą fajni kosmopolitanie. Ma intuicyjne wyczucie trendów jutra i po mistrzowsku łączy luksus z seksapilem. Calvin Klein nigdy nie zapomniał o swoim legendarnym, klasycznym ck, który uderzył w serce całego pokolenia i pomógł przełamać nieaktualne zasady i przełamać bariery. Jedno jest pewne: każdy, kto nosi Calvina Kleina, kocha lśniący, świeży puryzm i styl życia, który nie zna konwencji.

Pionier w kilku dziedzinach

Będąc pionierem w projektowaniu dżinsów, bielizny i zdrowego, amerykańskiego stylu, Calvin Klein jest jednym z największych światowych kreatorów mody.

Urodzony w 1942 roku, Calvin Klein nauczył się szkicować i szyć jako chłopiec. Następnie wygrał miejsce w nowojorskiej High School of Art and Design oraz Fashion Institute of Technology. W 1968 roku, we współpracy z przyjacielem z dzieciństwa Barrym Schwartzem, założył własną firmę.

Lata osiemdziesiąte

W latach 80-tych XX wieku Calvin Klein zamienił zwykłe dżinsy w modę, której nie powinno zabraknąć w żadnej szafie. Na tylnej kieszeni miały wyhaftowaną nazwę marki.

Nazwany „Kalwinem Zdobywcą" przez WWD i wymieniony jako jeden z 25 najbardziej wpływowych ludzi w Ameryce, Klein pomógł ukształtować branżę casualwear i odegrał kluczową rolę w nowoczesnej reklamie. Wywołał burzę kontrowersji, kiedy Richard Avedon sfotografował Brooke Shields na kampanię dżinsową z 1979 roku pod hasłem „Wiesz, co dzieje się między mną a moimi Calvinami? Nic."

Lata dziewięćdziesiąte

Wielu fanów marki jest przekonanych, że potrafią doskonale uchwycić ducha tej dekady. Na początku lat dziewięćdziesiątych marka zaprezentowała rewolucyjne perfumy Obsession i Eternity, które szybko stały się legendą i zdecydowanie potwierdziły reputację Calvina Kleina w świecie perfum. Stworzone we współpracy z czołowymi perfum iarzami na całym świecie, perfumy Calvin Klein powstają pod patronatem kosmetycznego giganta Coty.

W październiku 1999 Klein zaszokował świat mody po raz kolejny, kiedy ogłosił, że rozważa sprzedaż swojego domu mody. Powiedział, że chce rozwinąć swoją firmę „poprzez sprzedaż, fuzję lub strategiczny sojusz".

Planując rozszerzenie działalności, do firmy miały dołączyć dwie inne produkujące dobra luksusowe, LVMH i Pinault Printemps Redoute. Niestety nic z tego nie wyszło. Inni potencjalni wspólnicy, tacy jak Tommy Hilfiger Corp i Italy's Holding di Partecipazioni, podobnie rozczarowali się ze względu na bardzo wysoką cenę CKI, wynoszącą podobno 1 miliard dolarów. Po siedmiu miesiącach i braku potencjalnego nabywcy Klein ogłosił, że jego imperium nie jest już dostępne na rynku. Firmie nigdy nie udało się wejść na giełdę, co przypuszczalnie było planem Kleina.

Laureat wielu nagród

Calvin Klein jest laureatem wielu nagród branżowych, w tym tytuł Najlepszego Projektanta w Ameryce w 1993 roku, jest także członkiem licznych komitetów, w tym Rady Projektantów Mody w Ameryce. Jest rozwiedziony z ekonomistką i fotografem Kelly Klein, ma jedną córkę, Marci. Prezentuje swoje kolekcje w Nowym Jorku.