David Beckham jest nie tylko światowej sławy piłkarzem, ale także mężem jednej ze słynnych spic`etek Victorii Beckham, ale także odnoszącym sukcesy biznesmenem. Jego nazwisko od dawna jest znane, dlatego dziś oznaczają wielki sukces sportowy. Dziś David aktywnie występuje w reklamach, bierze udział w pokazach mody, pracuje nad marką z żoną. Czytaj dalej

Ilość str.:
David Beckham Beyond EDT woda toaletowa David Beckham
Beyond
wody toaletowe
3 opcje
Cena od 79 zł
David Beckham Beyond Forever EDT woda toaletowa David Beckham
Beyond Forever
woda toaletowa
Cena 91 zł
David Beckham Classic Blue EDT woda toaletowa David Beckham
Classic Blue
woda toaletowa
2 opcje
Cena 84 zł
David Beckham Classic EDT woda toaletowa David Beckham
Classic
woda toaletowa
2 opcje
Cena 94 zł
David Beckham Classic Touch EDT woda toaletowa David Beckham
Classic Touch
woda toaletowa
Cena 90 zł
David Beckham Homme EDT woda toaletowa David Beckham
Homme
woda toaletowa
Cena 89 zł
David Beckham Inspired By Respect EDT woda toaletowa David Beckham
Inspired By Respect
woda toaletowa
3 opcje
Cena 70 zł
David Beckham Instinct Men EDT woda toaletowa David Beckham
Instinct Men
woda toaletowa
Cena 87 zł
David Beckham Instinct Sport EDT woda toaletowa David Beckham
Instinct Sport
woda toaletowa
2 opcje
Cena 60 zł
David Beckham Intimately Men EDT woda toaletowa David Beckham
Intimately Men
woda toaletowa
Cena 88 zł
David Beckham Respect EDT woda toaletowa David Beckham
Respect
woda toaletowa
3 opcje
Cena 81 zł
David Beckham The Essence EDT woda toaletowa David Beckham
The Essence
woda toaletowa
3 opcje
Cena 65 zł
Ilość str.:
Ten symbol seksu nowoczesności, który jest przykładem dla mężczyzn i pożądanego mężczyzny dla milionów kobiet na całym świecie, znalazł sposób na wyrażanie siebie. Postanowił wydać zapachy, które zostaną stworzone dla piłkarzy i dlatego zaczną odzwierciedlać przyjaźń, miłość, wzajemne zrozumienie. Wszystkie zapachy są poświęcone pięknej połowie ludzkości, poświęca perfumy swojej ukochanej profesji. W 2005 roku pojawił się pierwszy zapach David Beckham, który szybko stał się popularny, ponieważ wywarł wrażenie na lakonizmie i stylu. Początkiem perfum była wybitna osobowość Beckhama, który był w stanie stworzyć prawdziwą sensację. Linia aromatów jest stopniowo uzupełniana ku radości fanów piłkarza.

Historia

David Robert Joseph Beckham urodził się 2 maja 1975 r. w rodzinie montera kuchni i fryzjerki. Teraz stał się światowej sławy angielskim piłkarzem. Jego rodzice uwielbiali piłkę nożną, a zwłaszcza Manchester United, gdzie zabierali małego Davida na każdy mecz. W wieku 17 lat jego marzenie się spełniło: podpisał profesjonalną umowę z Manchesterem United. Podczas swojej kariery piłkarskiej zdobył sześć tytułów mistrza ligi, dwukrotnie Puchar Anglii, a w 1999 r. nawet Ligę Mistrzów. W 2003 roku opuszcza Manchester i podpisuje kontrakt z Realem Madryt.

Jednak stał się najbardziej znany w 2003 i 2004 roku, kiedy stał się jednym z najbardziej wyszukiwaną osobą w Google i już w 2004 roku był najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie. Inne kluby, które odwiedził, to AC Milan, LA Galaxy i Paris Saint Germain. Jego największą zaletą były proste kopnięcia i wyśrodkowane spiny, które potrafił kopać niesamowicie dokładnie. Edson Arantes do Nascimento czyli słynny Pele, który jest określany jako najlepszy piłkarz na świecie, umieścił go w gronie 125 najlepszych żyjących piłkarzy w 2004 roku. Davidowi udało się wygrać ligę w Anglii, Hiszpanii i Francji.

David Beckham i Victoria Beckham

W 1997 roku poznał Victorię Caroline Adams, członka bardzo popularnej grupy Spice Girl. Victoria była nazywana „Posh Spice” podczas gdy była w zespole. Prasa bulwarowa argumentowała, że ich związek był jedynie ruchem promocyjnym lub że nie potrwa długo. Ale prawda jest odwrotna: w 1999 r. David i Victoria pobrali się i mają czworo dzieci (Brooklyn Joseph, Romeo James, Cruz David i Harper Seven). Największą zaletą Davida po piłce nożnej był jego oblicze, dzięki czemu wzbudził zainteresowanie wielu dziewcząt i kobiet. Była to także wielka atrakcja dla wielu firm, dlatego stał się twarzą wielu firm. Zaczął prezentować nie tylko ubrania i buty, ale także kosmetyki i wiele więcej. David jednak cieszył się z tworzenia i brał udział w firmach, które to umożliwiły, takich jak Adidas czy Coty.

Beckhamowie to para energetyczna. Victoria Beckham, jest teraz niezwykle popularną projektantką mody i jest uwielbiana przez miłośników mody na całym świecie. Posh Spice zaprojektowała własną markę jeansową, dVb Style, asortyment okularów przeciwsłonecznych, torebek i biżuterii. Wydała również dwie świetnie sprzedające się książki - autobiografię i przewodnik po modzie.

Zapachy David Beckham

Nie tylko romantyczni partnerzy, para jest także partnerami biznesowymi. Beckhamowie zbudowali imperium zapachowe, które dominuje na rynku perfum celebrytów. Sprawność Davida na boisku i wspaniały status ikony Victorii sprawiają, że ich perfumy są jeszcze bardziej pożądane.

Jego zakres w świecie mody rozszerzył się o perfumy . Pierwsze perfumy męskie to Instinct, które emanowały energią i odwagą, zostały wydane w 2005 roku. Większość perfum produkuje się zarówno według projektów kobiecych, jak i męskich. Dowodem na to są perfumy Intimately Beckham, które zostały wprowadzone na rynek w 2006 roku w eleganckim, przezroczystym pojemniku z nutką luksusu. Bardzo popularne perfumy to również Signature, ponownie stworzony dla kobiet i mężczyzn.

David Beckham jest standardem współczesnej seksualności, człowiekiem, który nie jest obojętny na swój wygląd. Pod marką David Beckham można znaleźć niezły wybór męskich zapachów. A poza tym - każdy zapach ma żeński odpowiednik. Perfumy David Beckham są zazwyczaj pakowane w eleganckie pudełko i zapewniają czyste i luksusowe wrażenia.

Beckham ma obecnie ponad 26 perfum, z którymi współpracował, takich jak Nelly Hachem Ruiz, Pierre Negrin, Maurice Roucel, Jean-Christophe Herault, Aurelien Guichard i wielu innych. Perfumy Beckham charakteryzują się świeżością z domieszką drzewnych, kwiatowych odcieni owoców owiniętych luksusem.