Jedną z najbardziej ekskluzywnych i jednocześnie najdroższych marek męskiej odzieży modowej jest Ermenegildo Zegna. Początki włoskiej firmy rodzinnej sięgają drugiej połowy XIX wieku, kiedy to zegarmistrz Angelo Zegna postanowił otworzyć firmę tekstylną.

Czytaj dalej
Ilość str.:
Ermenegildo Zegna Intenso EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Intenso
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 119 zł
Ermenegildo Zegna Uomo EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Uomo
woda toaletowa
2 opcje
Cena 205 zł
Ermenegildo Zegna Z Zegna EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Z Zegna
woda toaletowa
2 opcje
Cena 145 zł
Ermenegildo Zegna Z Zegna Milan EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Z Zegna Milan
woda toaletowa
2 opcje
Cena 196 zł
Ermenegildo Zegna Z Zegna New York EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Z Zegna New York
woda toaletowa
2 opcje
Cena 138 zł
Ermenegildo Zegna Z Zegna Shanghai EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Z Zegna Shanghai
woda toaletowa
2 opcje
Cena 198 zł
Ermenegildo Zegna Zegna Forte EDT woda toaletowa Ermenegildo Zegna
Zegna Forte
woda toaletowa
Cena 179 zł
Ilość str.:

Ermenegildo Zegna to zupełnie niezwykła osoba w świecie mody. Do sukcesu przeszedł długą drogę, ale podstawą jest rodzinny biznes, który odziedziczył w wieku 20 lat. W 1910 roku odziedziczył fabrykę włókienniczą swojego ojca. Jego zdolności przedsiębiorcze i subtelny talent do stylu doprowadziły do ​​niesamowitego sukcesu w branży modowej. Po pewnym czasie firma stała się symbolem wysokiej jakości garniturów męskich, które zostały wykonane z najlepszych materiałów. Powszechne uznanie w branży tekstylnej zapewniło jakość technologii i materiałów, styl i elegancję wzornictwa.

Zenya stał się widoczną postacią w świecie mody męskiej. Dziś potomkowie założyciela kontynuują rodzinny biznes, zachowując tradycję włoskiego uroku i przepychu. W tym samym czasie, jak sto lat temu, ubrania, dodatki, Perfumeria Ermenegildo Zegna jest popularna wśród arystokracji i gwiazd, ponieważ symbolizuje wyrafinowanie, elegancję i szyk. Każdy zapach został starannie przemyślany, stworzony skrupulatnie i starannie, aby podkreślić urok właściciela.

Ermenegildo Zegna przekształcił marzenie w rzeczywistość i zaczął produkować odzież męską, która charakteryzuje się niezwykłą jakością, najlepszymi materiałami i różnymi innowacjami. Zawsze podążał za swoją intuicją i nie mylił się - w latach trzydziestych zatrudniał ponad tysiąc osób. Stworzyła unikatowe kolekcje odzieży męskiej, najwyższej klasy garnitury i odzież sportową dla mężczyzn.

W latach 90-tych XX wieku powstały pierwsze perfumy marki Ermenegildo Zegna, a z czasem pojawiły się nowe zapachy z nutą egzotycznych przypraw lub zapachów drzewno-korzennych.


Ermenegildo Zegna daje mężczyznom coś konkretnego. Jest jednym z największych producentów na świecie odzieży męskiej. Jest szlachetną włoską marką i jedną z czołowych marek w branży modowej na świecie. Jego eleganckie dopasowane garnitury, wysokiej jakości perfumy doskonale pasują do wyglądu i ducha ich użytkownika. Mężczyźni szukający luksusu mogą go znaleźć właśnie w marce Ermenegildo Zegna.