Czy należysz do wesołych kobiet, które chcą w pełni cieszyć się każdą chwilą? Wtedy pokochasz luksusowe perfumy Escada! Od Joyful Moments do Absolutely me: szlachetne aromaty łączą kobiecą elegancję ze współczesną lekkością.

Czytaj dalej
Ilość str.:
Escada Celebrate N.O.W. EDP woda perfumowana Escada
Celebrate N.O.W. EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 125 zł
Escada Especially EDP woda perfumowana Escada
Especially EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 227 zł
Escada Especially Elixir EDP woda perfumowana Escada
Especially Elixir EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 615 zł
Escada Especially Escada Delicate Notes EDT woda toaletowa Escada
Especially Escada Delicate Notes EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 139 zł
Escada Joyful EDP woda perfumowana Escada
Joyful EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 119 zł
Escada Magnetism Women EDP woda perfumowana Escada
Magnetism Women EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 189 zł
Ilość str.:

Marka Escada to efekt znajomości Wolfganga Leigha z modelka Margaretą. Połączyło ich wyczucie stylu Margarety i talent finansisty Lei. Razem stworzyli oszałamiającą markę modową, która do dziś ekscytuje umysły. Dziś produkują dodatki, odzież i stylowe perfumy. Firma została założona przez niemieckiego przedsiębiorcę Wolfganga Leya i jego szwedzką żonę Margarethę, która zrobiła karierę jako top modelka paryskich domów mody i pracowała również jako projektantka mody. Marka powstała w Monachium w 1976 roku. Margareta aż do śmierci była ideologicznym inspiratorem wszystkich nowości Escady. Była modelką i znała branżę od wewnątrz, więc rozumiała, czego chcą współczesne kobiety. Początkowo marka produkowała luksusową odzież w przystępnych cenach. Styl Escada to romans, ekstrawagancja, klasyczne kreacje.

Perfumeria stała się dodatkiem do kolekcji odzieży, Wolfgang zaproponował wypuszczenie nowego zapachu na każdą letnią kolekcję. Tak więc pierwsze perfumy „Escada” zostały wydane w 1990 roku. Jednym z najbardziej efektownych domów mody haute couture w międzynarodowym przemyśle odzieżowym jest luksusowa marka Escada. Ale co znaczy nazwa i skąd pochodzi marka ? Jak drogie są pachnące skarby ekskluzywnej marki luksusowej? Który zapach Escady jest w rzeczywistości najlepszy?

Wspaniały styl marki

Wspaniały styl gotowej odzieży sprawił, że Escada stała się jedną z najbardziej znanych damskich firm modowych na świecie. Jej ekskluzywne kreacje stały się bardzo poszukiwanymi przedmiotami kultu. Nawet dzisiaj nazwa oznacza luksus, który podkreślają błyszczące detale, takie jak złote guziki lub olśniewające aplikacje.

Ekskluzywne dodatki

Nawet ekskluzywne akcesoria Escady, takie jak szlachetne perfumy, należą do obowiązkowych dodatków, które powinna kochać każda kochająca modę kobieta.

Zapachy marki

Czy perfumy Escada są naprawdę tak drogie, jak wielu myśli? Oczywiście, ekskluzywne kobiece zapachy marki luksusowych są droższe niż jakiekolwiek tanie zapachy. Jednak od razu nie musisz uszczuplać swoich oszczędności, aby kupić oryginalne perfumy Escada. W końcu, damskie zapachy z Escady nie kosztują więcej niż szlachetne perfumy innych światowych marek.

Duży wybór damskich perfum

Odkryj swój ulubiony zapach od Escada! Wybór ekskluzywnych damskich zapachów z Escady jest tak duży, że decyzja nie jest tak łatwa. Prawdziwym bestsellerem jest oczywiście Escada Joyful z jego wesołym składem delikatnego olejku z magnolii, różowej piwonii i intensywnych kwiatów. Kwiatowo-świeży, nieodparty kobiecy zapach, który jest delikatny i orzeźwiający jak świeża poranna rosa. Również klasyczny to damski zapach Escada Especially, który dostępny jest jako intensywne Eau de Parfum. Posiada również odmiany takie jak Elixir lub szczególnie delikatny Delicate Notes.