Międzynarodowa kultowa marka Jimmy Choo oznacza luksus, modę i niezwykłe projekty. W swoim fascynującym świecie luksusowych akcesoriów założycielka i dyrektor kreatywna Tamara Mellon fascynuje nie tylko gwiazdy Hollywood. Teraz świat rozszerza się o nowy aspekt - perfumy, które otaczają każdą kobietę czystą zmysłowością marki. To wysokiej klasy akcesoria, które sprawiają, że ​​każdy wygląda jak ideał. Wyrafinowany, uwodzicielski styl i czysta kobiecość łączą się w urzekające doznania zapachowe.Czytaj dalej

Ilość str.:
Jimmy Choo Blossom woda perfumowana Jimmy Choo
Blossom
wody perfumowane
damskie
2 warianty
cena od 199 zł
Jimmy Choo woda perfumowana Jimmy Choo
wody perfumowane i toaletowe
damskie
4 warianty
ceny od 189 zł
Jimmy Choo Fever woda perfumowana Jimmy Choo
Fever
woda perfumowana
damska
3 warianty
ceny od 209 zł
Jimmy Choo Illicit woda perfumowana Jimmy Choo
Illicit
woda perfumowana
damska
3 warianty
ceny od 229 zł
Jimmy Choo Man Blue woda toaletowa Jimmy Choo
Man Blue
woda toaletowa
męska
w cenie 169 zł
Jimmy Choo Man woda toaletowa Jimmy Choo
Man
wody toaletowe
męskie
3 warianty
ceny od 189 zł
Jimmy Choo Man Ice woda toaletowa Jimmy Choo
Man Ice
woda toaletowa
męska
2 warianty
cena od 229 zł
Jimmy Choo Man Intense woda toaletowa Jimmy Choo
Man Intense
woda toaletowa
męska
2 warianty
cena od 269 zł
Jimmy Choo Urban Hero woda perfumowana Jimmy Choo
Urban Hero
woda perfumowana
2 warianty
cena od 182 zł
Ilość str.:

Jimmy Choo założyciel marki o tej samej nazwie urodził się w Malezji. Jako jedenastoletni chłopiec zaprojektował i wykonał swoją pierwszą parę butów. Oczywiście pod okiem ojca, który był szewcem. Kiedy wyjechał do Londynu, było jasne, że nie umknie mu żaden z warsztatów modowych. Otrzymał doktorat z angielskiego uniwersytetu. Tylko dzięki pracowitości przeszedł drogę od zwykłego posłańca do szanowanego projektanta mody.

W 2011 roku wydaje swój pierwszy czarujący zapach pod nazwą „Jimmy Choo Perfume". Zapach łączy w sobie egzotyczne składniki, które podkreślają zmysłowość kobiety. Podstawą jest słodki karmel, który stopniowo zmienia się w indonezyjską paczulę, orchideę i gruszkę. Piękny, chwytliwy aromat tego zapachu urzeka wszystkich w okolicy.

Zapachy marki Jimmy Choo cieszą się światową popularnością. Nic dziwnego: harmonijne aromaty tworzą charakterystyczny zapach, który zawsze oznacza elegancję i styl. Wyjątkowy design butelek, luksusowy design opakowań i zmieniające się esencje sprawiają, że zapachy międzynarodowej marki są czymś wyjątkowym. Fascynujące artykuły ze świata gwiazd Hollywood przekazują odrobinę splendoru i elegancji i powodują radość. Czy na uroczystości, w pracy lub po prostu w wolnym czasie: Dzięki zapachom renomowanej firmy można przedstawić w każdej sytuacji korzystnej.

Każdy, kto kiedykolwiek wyczuł perfumy Jimmy Choo, zna zapierające dech w piersiach esencje, które wydają się wyrafinowane i uwodzicielskie. Wiele różnych esencji łączy się w niezwykłe doświadczenie, które jest czarujące i harmonijne. Dyrektor kreatywny i założycielka firmy Tamara Mellon rozumie jej zapachy jako produkty wysokiej klasy, które powinny nadać swoim użytkownikom stylową aurę. Zapach nie powinien być zwykłym dodatkiem, ale raczej osobistym stwierdzeniem podkreślającym indywidualny charakter. Pozwól się zainspirować różnorodnością i jakością, które będą Cię wiernie wspierać w codziennym życiu. Dzięki perfumom Jimmy Choo możesz również wprowadzić swój elegancki styl życia w aromat świata zewnętrznego!