Joop! oznacza jakość i nienaganną elegancję. Wysokiej jakości materiały i wyraźne linie, które świadomie robią bez zabawnych dodatków - tego właśnie oczekują klienci Joop! Etykieta Joop! do dnia dzisiejszego pozostaje wierny stylowi swojego twórcy, oferując swoim wymagającym wyznawcom to, czego oczekują: luksusową prostotę!Czytaj dalej

Ilość str.:
Joop! Femme EDT woda toaletowa Joop!
Femme EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 119 zł
Joop! Go EDT woda toaletowa Joop!
Go EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
1 warianty
w cenie 116 zł
Joop! Homme Absolute EDP woda perfumowana Joop!
Homme Absolute EDP
wody perfumowane i toaletowe
męskie
2 warianty
cena od 154 zł
Joop! Homme EDT woda toaletowa Joop!
Homme EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
2 warianty
cena od 129 zł
Joop! Homme Wild EDT woda toaletowa Joop!
Homme Wild EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
2 warianty
cena od 121 zł
Joop! Jump EDT woda toaletowa Joop!
Jump EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
1 warianty
w cenie 109 zł
Joop! Le Bain EDP woda perfumowana Joop!
Le Bain EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 139 zł
Joop! Wow! EDT woda toaletowa Joop!
Wow! EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
2 warianty
cena od 141 zł
Joop! Wow! for Women EDT woda toaletowa Joop!
Wow! for Women EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 264 zł
Ilość str.:

JOOP - projekt z osobowością, emocjami i prawdziwą radością życia. Wolfgang Joop powiedziął kiedyś: „Styl jest tym, co zostaje, gdy moda się zmienia". Wraz z Jil Sander i Karlem Lagerfeldem jest jednym z najbardziej uznanych projektantów mody w Niemczech.

Wolfgang Joop urodził się w Poczdamie 1944 roku. W 1954 roku Joop przeprowadził się z rodziną do Braunschweigu. Studiował psychologię reklamy na Uniwersytecie Technicznym w Braunschweig . Później został zaproszony jako honorowy profesor projektowania mody na Universitat der Kunste w Berlinie .

Karierę w modzie rozpoczął od współpracy ze swoją byłą żoną Karin, która w 1968 roku otrzymała wszystkie trzy pierwsze nagrody w konkursie na projekt. Zawodowo pracował jako ilustrator mody i dziennikarz, a także jako niezależny projektant domów mody we Włoszech, Francji i Niemczech. Jest również dobrze znany w Anglii .

Kiedy zdobył nagrodę główną w konkursie mody w 1970 roku, został redaktorem i projektantem mody, który z powodzeniem wprowadził kolekcję futer w 1978 roku. Duże zainteresowanie pozwoliło mu zaprojektować kolejne kreacje dla mężczyzn i kobiet, biżuterię, buty i okulary.

Stworzona przez niego marka JOOP! otrzymała więcej niż tylko samo nazwisko. Na początku lat osiemdziesiątych Wolfgang Joop zaprezentował swoją pierwszą kolekcję prêt à porter i nieodwołalnie wyrobił sobie znaną i cenioną markę.

Od tego czasu imię Joop kojarzy się z niepowtarzalną witalnością i odwagą dla niezwykłości. Nie jest to przede wszystkim efektowny wygląd, na którym skrojone są kolekcje wielkiego niemieckiego projektanta mody. Przeciwnie, szukają indywidualnego wyrazu żywej osobowości, namacalnych emocji i prawdziwej radości życia. Nazwa JOOP! kapitalizuje się nie tylko na wybiegu.

Dzięki niezwykłym kolekcjom doskonałych zegarków i chronometrów, fantazyjnych serii perfum i urzekającej biżuterii, niemiecki dom modowy tworzy szereg wartościowych produktów o trwałym stylu. Styl, który kontynuuje fascynującą serię stylu życia i akcesoriów domowych. Bez wątpienia Wolfgang Joop jest jedną z osobowości, których wizja i namiętna determinacja ukształtowały współczesny świat mody.

Na pierwszy rzut oka kolekcje JOOP! urzekają odważnymi i udanymi modelami dla kobiet i mężczyzn. Pewność siebie, smak i odwaga do osobistej wypowiedzi mówią z każdej formy i każdego szczegółu. Wspaniała seria biżuterii damskiej ze srebra i złota, uszlachetniona błyszczącymi kamieniami, podkreślająca niezwykłą kobietę z kolczykami, kółeczkami, naszyjnikami i pierścionkami.

Kupując perfumy JOOP! odkryjesz bardzo wysoką jakość. JOOP! Homme, Jump, Thrill, Nightflight, Miss Wild i inne zapachy marki to kosmopolityczna elegancja ekskluzywnych perfum.o tak wyrazistym i imponującym charakterze.