Joop! oznacza jakość i nienaganną elegancję. Wysokiej jakości materiały i wyraźne linie, które świadomie robią bez zabawnych dodatków - tego właśnie oczekują klienci Joop! Etykieta Joop! do dnia dzisiejszego pozostaje wierny stylowi swojego twórcy, oferując swoim wymagającym wyznawcom to, czego oczekują: luksusową prostotę! Czytaj dalej

Ilość str.:
Joop! Femme EDT woda toaletowa Joop!
Femme
woda toaletowa
Cena 119 zł
Joop! Go EDT woda toaletowa Joop!
Go
woda toaletowa
Cena 116 zł
Joop! Homme Absolute EDP woda perfumowana Joop!
Homme Absolute
wody perfumowane
3 opcje
Cena od 156 zł
Joop! Homme EDT woda toaletowa Joop!
Homme
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 108 zł
Joop! Homme Wild EDT woda toaletowa Joop!
Homme Wild
woda toaletowa
2 opcje
Cena 121 zł
Joop! Jump EDT woda toaletowa Joop!
Jump
woda toaletowa
Cena 119 zł
Joop! Le Bain EDP woda perfumowana Joop!
Le Bain
woda perfumowana
Cena 168 zł
Joop! Wow! EDT woda toaletowa Joop!
Wow!
woda toaletowa
2 opcje
Cena 141 zł
Joop! Wow! for Women EDT woda toaletowa Joop!
Wow! for Women
woda toaletowa
3 opcje
Ilość str.:

JOOP - projekt z osobowością, emocjami i prawdziwą radością życia. Wolfgang Joop powiedziął kiedyś: „Styl jest tym, co zostaje, gdy moda się zmienia". Wraz z Jil Sander i Karlem Lagerfeldem jest jednym z najbardziej uznanych projektantów mody w Niemczech.

Wolfgang Joop urodził się w Poczdamie 1944 roku. W 1954 roku Joop przeprowadził się z rodziną do Braunschweigu. Studiował psychologię reklamy na Uniwersytecie Technicznym w Braunschweig . Później został zaproszony jako honorowy profesor projektowania mody na Universitat der Kunste w Berlinie .

Karierę w modzie rozpoczął od współpracy ze swoją byłą żoną Karin, która w 1968 roku otrzymała wszystkie trzy pierwsze nagrody w konkursie na projekt. Zawodowo pracował jako ilustrator mody i dziennikarz, a także jako niezależny projektant domów mody we Włoszech, Francji i Niemczech. Jest również dobrze znany w Anglii .

Kiedy zdobył nagrodę główną w konkursie mody w 1970 roku, został redaktorem i projektantem mody, który z powodzeniem wprowadził kolekcję futer w 1978 roku. Duże zainteresowanie pozwoliło mu zaprojektować kolejne kreacje dla mężczyzn i kobiet, biżuterię, buty i okulary.

Stworzona przez niego marka JOOP! otrzymała więcej niż tylko samo nazwisko. Na początku lat osiemdziesiątych Wolfgang Joop zaprezentował swoją pierwszą kolekcję prêt à porter i nieodwołalnie wyrobił sobie znaną i cenioną markę.

Od tego czasu imię Joop kojarzy się z niepowtarzalną witalnością i odwagą dla niezwykłości. Nie jest to przede wszystkim efektowny wygląd, na którym skrojone są kolekcje wielkiego niemieckiego projektanta mody. Przeciwnie, szukają indywidualnego wyrazu żywej osobowości, namacalnych emocji i prawdziwej radości życia. Nazwa JOOP! kapitalizuje się nie tylko na wybiegu.

Dzięki niezwykłym kolekcjom doskonałych zegarków i chronometrów, fantazyjnych serii perfum i urzekającej biżuterii, niemiecki dom modowy tworzy szereg wartościowych produktów o trwałym stylu. Styl, który kontynuuje fascynującą serię stylu życia i akcesoriów domowych. Bez wątpienia Wolfgang Joop jest jedną z osobowości, których wizja i namiętna determinacja ukształtowały współczesny świat mody.

Na pierwszy rzut oka kolekcje JOOP! urzekają odważnymi i udanymi modelami dla kobiet i mężczyzn. Pewność siebie, smak i odwaga do osobistej wypowiedzi mówią z każdej formy i każdego szczegółu. Wspaniała seria biżuterii damskiej ze srebra i złota, uszlachetniona błyszczącymi kamieniami, podkreślająca niezwykłą kobietę z kolczykami, kółeczkami, naszyjnikami i pierścionkami.

Kupując perfumy JOOP! odkryjesz bardzo wysoką jakość. JOOP! Homme, Jump, Thrill, Nightflight, Miss Wild i inne zapachy marki to kosmopolityczna elegancja ekskluzywnych perfum.o tak wyrazistym i imponującym charakterze.