Lolita Lempicka to marka pełna marzeń i fantazji stworzona przez Josiane Maryse Pividal. Wszystko zaczęło się w 1954 r. Maryse Pividal, urodzona w Bordeaux, szybko nauczyła się szycia od swojej matki, ubierając lalki w wieku 5 lat, a następnie jako nastolatka tworząc własną garderobę.

Czytaj dalej
Ilość str.:
Lolita Lempicka EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 146 zł
Lolita Lempicka Lempicka Homme EDT woda toaletowa Lolita Lempicka
Lempicka Homme EDT
wody perfumowane i toaletowe
męskie
2 warianty
cena od 162 zł
Lolita Lempicka LolitaLand EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
LolitaLand EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 229 zł
Lolita Lempicka Mon Eau EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
Mon Eau EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 204 zł
Lolita Lempicka Mon Premier Parfum EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
Mon Premier Parfum EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 163 zł
Ilość str.:

KREATYWNA LOLITA LEMPICKA

Kreatywna projektantka Lolita tworzy własne stroje w wieku 12 lat. Ponieważ ma pomysły pełne głowy i talentu pełne ręce. W 1984 r. Marzenie staje się rzeczywistością: Lolita tworzy markę „Lolita Lempicka”, sukces jest bardzo szybki.

PERFUMY LOLITA LEMPICKA

Kilka lat później postanowiła wejść do świata perfum. Oprócz kobiecych i zmysłowych kolekcji Lolita stworzyła w 1997 r. swoje pierwsze perfumy dla kobiet, odważne i pełne poezji, inspirowane bajkami. Były to perfumy Lolita Lempicka, które są do dzisiaj bardzo popularny wśród młodych kobiet. Jest to dziś jeden z największych sukcesów w perfumerii ostatnich lat. Zainspirowana kształtem jabłka fioletowa butelka reprezentuje smak i bajkową stronę tych perfum. Rzeczywiście nuty kwiatów lukrecji doskonale harmonizują z orientalnymi nutami kwiatowymi obecnymi w kompozycji.

Wkrótce pojawią się kolejne zapachy: Lolita Lempicka Homme. W 2000 roku Lolita Lempicka wypuściła tanie męskie perfumy o nazwie Au Masculin , a wkrótce potem inne wielkie sukcesy, takie jak L, Elle Aime, L'Eau Jolie, Si lub ten, który odwraca głowę swoim słodkim zapachem wiśni, a mianowicie Sweet. Lolita Lempicka sublimuje perfumy, wymyślając perfumy, które zadziwiają i dotykają serc kobiet i mężczyzn.

Jasnozielony, jasnofioletowy, niebieski - widziany przez Lolitę Lempicką w rozmarzonych pastelowych odcieniach. Butelki perfum Lolita Lempicka wyglądają jak z bajki, a zapach wewnątrz jest miękki, ale silny jak bardzo piękny sen. Pierwsze perfumy fioletowego jabłka o nazwie Lolita Lempicka zdobyły FiFi za najlepszy zapach.