Lolita Lempicka to marka pełna marzeń i fantazji stworzona przez Josiane Maryse Pividal. Wszystko zaczęło się w 1954 r. Maryse Pividal, urodzona w Bordeaux, szybko nauczyła się szycia od swojej matki, ubierając lalki w wieku 5 lat, a następnie jako nastolatka tworząc własną garderobę. Czytaj dalej

Ilość str.:
Lolita Lempicka EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
wody perfumowane
2 opcje
Cena od 146 zł
Lolita Lempicka Elle L'Aime EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
Elle L'Aime
woda perfumowana
2 opcje
Lolita Lempicka Lempicka Homme EDT woda toaletowa Lolita Lempicka
Lempicka Homme
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 152 zł
Lolita Lempicka LolitaLand EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
LolitaLand
woda perfumowana
2 opcje
Cena 229 zł
Lolita Lempicka Mon Eau EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
Mon Eau
woda perfumowana
Lolita Lempicka Mon Premier Parfum EDP woda perfumowana Lolita Lempicka
Mon Premier Parfum
woda perfumowana
3 opcje
Cena 159 zł
Ilość str.:
KREATYWNA LOLITA LEMPICKA

Kreatywna projektantka Lolita tworzy własne stroje w wieku 12 lat. Ponieważ ma pomysły pełne głowy i talentu pełne ręce. W 1984 r. Marzenie staje się rzeczywistością: Lolita tworzy markę „Lolita Lempicka”, sukces jest bardzo szybki.

PERFUMY LOLITA LEMPICKA

Kilka lat później postanowiła wejść do świata perfum. Oprócz kobiecych i zmysłowych kolekcji Lolita stworzyła w 1997 r. swoje pierwsze perfumy dla kobiet, odważne i pełne poezji, inspirowane bajkami. Były to perfumy Lolita Lempicka, które są do dzisiaj bardzo popularny wśród młodych kobiet. Jest to dziś jeden z największych sukcesów w perfumerii ostatnich lat. Zainspirowana kształtem jabłka fioletowa butelka reprezentuje smak i bajkową stronę tych perfum. Rzeczywiście nuty kwiatów lukrecji doskonale harmonizują z orientalnymi nutami kwiatowymi obecnymi w kompozycji.

Wkrótce pojawią się kolejne zapachy: Lolita Lempicka Homme. W 2000 roku Lolita Lempicka wypuściła tanie męskie perfumy o nazwie Au Masculin , a wkrótce potem inne wielkie sukcesy, takie jak L , Elle Aime , L'Eau Jolie , Si lub ten, który odwraca głowę swoim słodkim zapachem wiśni, a mianowicie Sweet. Lolita Lempicka sublimuje perfumy, wymyślając perfumy, które zadziwiają i dotykają serc kobiet i mężczyzn.

Jasnozielony, jasnofioletowy, niebieski - widziany przez Lolitę Lempicką w rozmarzonych pastelowych odcieniach. Butelki perfum Lolita Lempicka wyglądają jak z bajki, a zapach wewnątrz jest miękki, ale silny jak bardzo piękny sen. Pierwsze perfumy fioletowego jabłka o nazwie Lolita Lempicka zdobyły FiFi za najlepszy zapach.