MARC JACOBS jest jedną z najmodniejszych i najbardziej wpływowych ikon stylu swojego pokolenia - zawsze pomysłową, nigdy nie przewidywalną. Jego dzieła przekraczają granice i stają się przedmiotami kultu. Oprócz swoich luksusowych fasonów Marc Jacobs jest najbardziej znany z zaskakujących detali i wyjątkowego charakteru swojej mody. Jego projekty są pełne energii i kreatywności. Są eleganckie, ale nie przemyślane, zawsze połączone z eleganckim i naturalnym urokiem.Czytaj dalej

Ilość str.:
Marc Jacobs Daisy Dream EDT woda toaletowa Marc Jacobs
Daisy Dream EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 193 zł
Marc Jacobs Daisy Dream Forever EDP woda perfumowana Marc Jacobs
Daisy Dream Forever EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 245 zł
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh EDT woda toaletowa Marc Jacobs
Daisy Eau So Fresh EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 236 zł
Marc Jacobs Daisy EDP woda perfumowana Marc Jacobs
Daisy EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
1 warianty
w cenie 299 zł
Marc Jacobs Daisy EDT woda toaletowa Marc Jacobs
Daisy EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 286 zł
Marc Jacobs Daisy Love EDT woda toaletowa Marc Jacobs
Daisy Love EDT
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 329 zł
Marc Jacobs Decadence EDP woda perfumowana Marc Jacobs
Decadence EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 340 zł
Marc Jacobs Divine Decadence EDP woda perfumowana Marc Jacobs
Divine Decadence EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
3 warianty
ceny od 322 zł
Marc Jacobs Perfect EDP woda perfumowana Marc Jacobs
Perfect EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 296 zł
Marc Jacobs Perfect EDP woda perfumowana Intense Marc Jacobs
Perfect EDP woda perfumowana Intense
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 355 zł
Ilość str.:
Kształtowanie talentu

Znany jako człowiek akcji, Marc Jacobs urodził się w 1963 roku w Nowym Jorku. W wieku siedmiu lat, nauczył się robić na drutach od swojej babci, u której mieszkał od śmierci ojca, i nauczył się mody. Marc Jacob jest uważany za prawdziwe zjawisko w świecie mody, prawdziwy pracoholik z zamiłowaniem do skrajności. Jego marzenie o wejściu do branży modowej w końcu przywiodło młodego mężczyznę do domu i kusiła go scena imprezowa Nowego Jorku w coraz to nowe kompozycje odzieżowe.

Biznesmen Robert Duffy w końcu został zapleczem finansowym w 1986 roku, dlatego powstała pierwsza własna kolekcja. 25 lat później, w końcu w 2001 roku, po wielu innych produktach, został wprowadzony na rynek pierwszy zapach marki.

Czy wiesz że:

Marc Jacobs jest jednym z najbardziej znanych projektantów i olśniewających postaci w branży modowej. Urodzony w Nowym Jorku, działa pod własnym nazwiskiem od połowy lat 80., projektując modę dla kobiet i mężczyzn, w tym haute couture. Dystrybuuje przy tym prawie pół tuzina różnych linii. Ćwiczył swój talent do mody, pracując jako dyrektor kreatywny Louis Vuitton w latach 1997–2013. Tymczasem Marc Jacobs jest już „weteranem” świata mody luksusowej, wystawia kilka razy w roku w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu, a także sprzedaje swoje perfumy.

Zanurz się w świecie perfum Marc Jacobs

Perfumy Marc Jacobs to jest zabawny świat, ponętny i seksowny. Ta niepowtarzalna elegancja w połączeniu ze specjalnym powiewem ekstrawaganckich detali, a jednocześnie ponadczasowym klasykiem , można również znaleźć na obrazach zapachowych Marc Jacobs. Kompozycje zapachowe Marc Jacobs, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, są zawsze cudownym początkiem, idealnie pasują do codziennego stroju codziennego i stylowego. Zapachy mają bardzo unikalne, niezapomniane akordy. Marc Jacobs Daisy jest dobrym przykładem. Zapach promieniuje słońcem, przypomina wakacje, wygląda żywiołowo, beztrosko, a jednocześnie ukazuje wyjątkową niewinność. Zapachy, które wprowadzają świat mody w ekstazę Marc Jacobs Daisy również dobrze pasuje, ponieważ jego butelka jest już dobrym przykładem niekończącej się kreatywności Jacobsa. Pięknie zdobiona butelka ma mały kwiatowy bukiet na zapięciu i łączy ten zabawny element z klasyczną i ponadczasową formą. Jego damskie perfumy, w tym Lola i Daisy, charakteryzują się swym zabawnym wdziękiem z ciepłym podtekstem. Męskie perfumy Jacobsa, takie jak Bang i Bang Bang, są elektryzujące i energetyzujące. Jacobs pokazał współczesne wyrafinowanie poprzez swoją kolekcję doskonałych zapachów.

Lata młodości i pierwsze nagrody kreatora

Podobnie jak wielu innych wpływowych projektantów mody, takich jak Anna Sui, uczęszczał do Parsons School of Design, gdzie doskonalił swoje umiejętności. W 1986 roku zaprojektował swoją pierwszą kolekcję pod własną marką. Kolekcja ta zebrała entuzjastyczne recenzje, dzięki czemu został wyróżniony jedną z najbardziej prestiżowych nagród branży modowej, przyznawaną przez Radę Projektantów Mody Amerykańskiej Perry Ellis Award for New Fashion Talent. Jacobs jest najmłodszym projektantem, który otrzymał tę nagrodę.

Świat mody według projektanta

Jacobs jest znany z tego, że patrzy na świat mody przez palce i zawsze jest trochę poza centrum. Miał duży wpływ na kobiecy wygląd, który wstrząsnął latami 90. Ubrał wtedy kobiety na całym świecie w sprane dżinsy.