Produkty ostatnio oglądane:

Damska woda perfumowana  Idole Aura od Lancome

Lancome Idole Aura
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 237 zł
cena jedn. 9.48 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  Wanted od Azzaro

Azzaro Wanted
męskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 264 zł
cena jedn. 2.64 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  Dune Pour Homme od Christian Dior

Christian Dior Dune Pour Homme
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 498 zł

Damska woda toaletowa  Amor Amor od Cacharel

Cacharel Amor Amor
damskie wody toaletowe
dostępne 3 warianty
w cenie od 139 zł
cena jedn. 4.63 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  Sound of Donna od Trussardi

Trussardi Sound of Donna
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 134 zł
cena jedn. 1.34 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  The Only One od Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana The Only One
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 239 zł
cena jedn. 7.97 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  Man Blue od Jimmy Choo

Jimmy Choo Man Blue
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 169 zł
cena jedn. 1.69 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Perfumy męskie Polo Blue Parfum od Ralph Lauren

Ralph Lauren Polo Blue Parfum

dostępne 2 warianty
w cenie od 385 zł
cena jedn. 5.13 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Zobacz artykuły na blogu

Paco Rabanne 1 Million

Odkryj Świat Męskiej Elegancji z Paco Rabanne 1 Million
Odkryj męską elegancję świata z Paco Rabanne 1 Million - ikoniczną esencję luksusu i pewności siebie

Dolce & Gabbana Dolce Garden

Nowe perfumy ~ Dolce & Gabbana Dolce Garden
Zanurz się w zmysłowym ogrodzie Dolce & Gabbana Dolce Garden - intensywna kwiatowa podróż pełna uwodzicielskich akordów, perfumy, które zachwycą zmysły

markowe perfumy

O perfumach markowych
Odkryj różnicę między Eau de Toilette a Eau de Parfum - dłuższa trwałość i intensywność EDP zapewnią Tobie wyjątkowy aromat na każdą okazję

Paco Rabanne Invictus Aqua 2018

Paco Rabanne Invictus Aqua 2018 ~ nowe perfumy
Invictus Aqua: Świeży zapach, który pobudzi Cię do działania każdego dnia!

Jean Paul Gaultier Scandal By Night kompozycja

Nowe perfumy ~ Jean Paul Gaultier Scandal by Night
Jean Paul Gaultier Scandal by Night: Zapach, który jest jak chwytliwy popowy utwór, pełen zabawy i świeżości

Zobacz polecane produkty:

Damska woda perfumowana  Quatre od Boucheron

Boucheron Quatre Boucheron
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 156 zł
koszt jedn. 3.12 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda perfumowana  Dior Homme Intense od Christian Dior

Christian Dior Dior Homme Intense
męskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 389 zł
koszt jedn. 7.78 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Hot Water od Davidoff

Davidoff Hot Water
męskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 99 zł
koszt jedn. 0.9 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Adventure od Davidoff

Davidoff Adventure
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 129 zł
koszt jedn. 1.29 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Gentleman Cologne od Givenchy

Givenchy Gentleman Cologne
męskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 196 zł

Męska woda perfumowana  Acqua Di Gio Profondo od Giorgio Armani

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo
męskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 263 zł
koszt jedn. 3.51 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  Olympea Blossom od Paco Rabanne

Paco Rabanne Olympea Blossom
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 249 zł
koszt jedn. 4.98 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Phantom od Paco Rabanne

Paco Rabanne Phantom
męskie wody toaletowe
dostępne 3 warianty
w cenie od 299 zł
koszt jedn. 5.98 zł/1 ml
z pod. VAT

Opis:

Świat Montblanc jest znany od pokoleń jako producent ręcznie wykonanych, wysokiej jakości instrumentów piśmiennych. W ramach dywersyfikacji marki portfolio produktów zostało w ostatnich latach poszerzone o kolekcje zegarków, wyrobów skórzanych i pasków, biżuterii i kolekcji okularów. Montblanc stał się producentem ekskluzywnych produktów, które spełniają dzisiejsze wysokie standardy jakości, wzornictwa, tradycji i mistrzowskiego kunsztu. Znakomite i udane jest wdrożenie, marki Montblanc w produkty olfaktoryczne.

Więcej
Geneza i początki marki Mont Blanc

Firma została założona w 1906 roku w Berlinie przez utalentowanego inżyniera Augusta Ebersteina i wpływowego biznesmena Alfreda Nehemiaha . Byli tak podekscytowani odkryciem pióra wiecznego, że zaczęli produkować i sprzedawać artykuły papiernicze w całych Niemczech. Ich trzeci partner, Claus Johannes Voss - właściciel artykułów papierniczych, odegrał kluczową rolę w pozyskiwaniu funduszy dla firmy. Ich celem była sprzedaż prostych i wysokiej jakości piór wiecznych w małych ilościach. W 1909 roku wprowadzili pierwsze luksusowe pióro wieczne o nazwie Rouge et Noir , w tym samym roku po raz pierwszy nazwano je Mont Blanc . Nazwa najwyższego szczytu w Europie ma przypominać wszystkim o najwyższej jakości produktach tej marki. W 1910 roku wprowadzono pierwsze pióro wieczne pod marką Mont Blanc- czarny z białą czapką. Z czasem potwierdzono rolę firmy w produkcji i oferowaniu produktów najwyższej jakości zgodnie z najlepszą europejską wiedzą, a marka Mont Blanc zyskuje coraz większą popularność i uznanie na całym świecie.


W 1913 roku po raz pierwszy pojawiła się biała gwiazda, symbol ośnieżonego szczytu Mont Blanc i sześciu sąsiednich dolin. Symbol natychmiast staje się emblematem i charakterystycznym logo marki Mont Blanc. W 1924 r. Mont Blanc po raz pierwszy wprowadził model Meisterstuck (niemiecki odpowiednik „arcydzieła”). Długopis ten od razu stał się ikoną pióra wiecznego i po wielu latach jest symbolem tradycyjnej doskonałości. Liczba 4810 odnosząca się do wysokości Mont Blanc jest wygrawerowana na końcu każdego Meisterstück. W latach 30. firma wprowadziła dożywotnią gwarancję na długopisy Meisterstück. Kupuje także niemieckiego producenta galanterii skórzanej,

Rozbudowa Mont Blanc

W latach po II wojnie światowej firma koncentruje się na odnowie i rozwoju marki. Ponieważ większość zakładów została zniszczona, Mont Blanc musi przenieść produkcję i sprzedaż za granicę. W latach 80. po raz pierwszy użyto frazy „Mont Blanc - Writing Culture”. Zainteresowanie klientów wiecznym piórem jako idealnym narzędziem do pisania przeżywa odrodzenie. Kolekcja Meisterstuck Solitaire to metaliczny odpowiednik legendarnej serii Meisterstuck. W latach 90. pierwsze sklepy Mont Blanc zostały otwarte w Hongkongu, Paryżu i Londynie. To początek ekspansji sieci sklepów Mont Blanc na całym świecie.


Kolekcja skórzana Meisterstück została wprowadzona w 1995 roku - kolekcja skórzanych akcesoriów do codziennego użytku w pracy i podróży. zwany Meisterstück, który jest oryginalnym dziełem szwajcarskich zegarmistrzów. W 2001 roku marka Mont Blanc wkroczyła w nowe tysiąclecie wraz z wprowadzeniem pierwszego męskiego zapachu Presence. Rok później otwiera sklep na najbardziej prestiżowej ulicy Champs Elysees w Paryżu. W 2005 roku Mont Blanc wprowadza pierwszą linię biżuterii damskiej, która charakteryzuje się oryginalnością, elegancją i ponadczasową doskonałością. W 2006 roku, z okazji 100-lecia firmy, ekskluzywny diament Mont Blanc został przycięty do kształtu gwiazdy - logo marki. Następnie rozpoczyna się pierwsza luksusowa kolekcja biżuterii o nazwie Mont Blanc Diamond. Dziś firma działa w ponad 350 markowych sklepach w 70 krajach. Produkuje nie tylko artykuły papiernicze, ale także skórzane akcesoria, zegarki, biżuterię i wreszcie perfumy. Mimo tak szerokiej gamy produktów marka zdołała zachować swoją tożsamość i solidne zasady. Mont Blanc to coś więcej niż marka artykułów piśmiennych. W swoim imieniu napisał kreatywność, wszechstronność i precyzję, z którymi przesuwa granice i odkrywa nowe terytoria.

Mont Blanc - perfumy

Wszystkie produkty Mont Blanc mają swoją własną historię. Czy mówimy o tradycjach, pasji, sztuce czy mistrzowskim rzemiośle. Podstawą perfekcji we wszystkich produktach Mont Blanc jest zamiłowanie do szlachetnych materiałów i kunsztu. Produkty Mont Blanc mają swoją duszę, w tym perfumy. Zapachy Mont Blanc są wyjątkowe, nowatorskie i niosą odrobinę luksusu. Ich oferta obejmuje subtelne i eleganckie produkty, które charakteryzują się indywidualnością, różnorodnością i dbałością o szczegóły. Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych perfum Presence niemal co roku Mont Blanc prezentuje nowy luksusowy produkt, zarówno dla pań, jak i panów.


Dom opracował również edycje kolekcjonerskie, które wkrótce znalazły swoich zwolenników. W wydaniach Writers Editions od 1992 roku pojawia się wydanie urządzenia do pisania. Tymczasem o ofercie decydują również zegarki i wyroby skórzane. Ponadto, Mont Blanc był aktywny jako producent perfum i opracował zapachy, które dają kobietom i mężczyznom aurę łagodnego i miłego życia. Fakt, że te kreacje są czymś wyjątkowym, jest już widoczny w zapachu Presence d'une Femme, którego flakon wygląda bardzo szlachetnie. Ten zapach podkreśla równowagę między sercem, a umysłem. Mężczyźni mają możliwość, by producent perfum Mont Blanc pozwolił im sięgnąć po gwiazdy dzięki zapachowi Star Walker.