Angielska topowa modelka Naomi Campbell, urodziła się w Londynie w 1970 roku. Od najmłodszych lat wyróżniała się atrakcyjnym wyglądem i kunsztem, który stał się kluczem do jej udanej kariery. Naomi zaczęła świecić na wybiegach, gdy miała 15 lat i od tego czasu nie pozostawiła okładek błyszczących czasopism, pozostając jednym z najwybitniejszych topowych modeli ostatnich lat. Dziewczyna przyciąga swoim naturalnym pięknem, pasją i wyrazistym wyglądem. Naomi Campbell studiowała w Academy of Performing Arts, a następnie stała się pierwszą czarną modelką, która pojawiła się na okładkach Vogue and Time.Czytaj dalej

Ilość str.:
Naomi Campbell Bohemian Garden woda toaletowa Naomi Campbell
Bohemian Garden
wody toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 84 zł
Naomi Campbell woda toaletowa Naomi Campbell
woda toaletowa
damska
2 warianty
cena od 126 zł
Naomi Campbell Pret a Porter woda toaletowa Naomi Campbell
Pret a Porter
woda toaletowa
damska
3 warianty
ceny od 84 zł
Naomi Campbell Private woda toaletowa Naomi Campbell
Private
woda toaletowa
damska
w cenie 101 zł
Ilość str.:
W latach 80. zagrała w serialu, w którym gra się sama, pojawia się w programie telewizyjnym Billa Cosby'ego. W 1995 roku Naomi postanowiła sprawdzić się jako piosenkarka, a nawet wydała swój debiutancki album „Babywoman”. W 1998 roku Naomi wydała książkę Swan, od której przekazała sprzedaż na cele charytatywne. W 2000 roku Naomi Campbell wprowadziła na rynek własną linię zapachów, które są dziś bardzo popularne. Są to akcesoria dla jasnych i samowystarczalnych kobiet, które są pewne siebie.

Historia Naomi

Urodzona w 1970 roku w Streatham w południowym Londynie, Naomi Campbell została określona jako „pierwsza czarna supermodelka” i była prawdopodobnie największą sławą na wybiegach pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Jeszcze jako studentka szkoły Italia Conti była zauważana przez „łowcę modelek” Beth Boldt, byłą szefową Synchro Modeling Agency in London .

W kwietniu 1986 roku jej zdjęcie zostało opublikowane jako główne na okładce Elle, kiedy inny model zrezygnował z pracy. W sierpniu 1988 roku uświetniła okładkę francuskiego magazynu Vogue jako pierwsza czarnoskóra i ukończyła kampanie dla Ralpha Laurena, Francois Narsa, Lee Jeansa, Olympusa i Jazza. Versace wkrótce także poszedł w ich ślady i zatrudnił Naomi w swoich pokazach.

Campbell od tego czasu zagrała w filmach pop dla Michaela Jacksona, Arethy Franklin i George'a Michaela. W 1995 roku opublikowała powieść „Swan” i wydała album „Babywoman”, choć nie cieszył się on dużym uznaniem. W 1996 roku zadebiutowała na dużym ekranie w „Dziewczynie Six" Spike'a Lee i została uhonorowana figurą woskową na londyńskiej wystawie madame Tussauds.

Obojętna na kontrowersje, Naomi Campbell pojawiła się w nie kampanii plakatowej dla Ludzi o etycznym traktowaniu zwierząt (PeTA) w 1997 roku. Kilka miesięcy później wdziała futro na wybiegach w Mediolanie. Była uczuciowo związana z takimi postaciami jak Mike Tyson, Sylvester Stallone, Robert De Niro, Eric Clapton, Adam Clayton i Joaquin Cortes.

Jest znana z bardzo ognistej natury. Naomi wzięła udział w kursie opanowania gniewu w Arizonie jesienią 1999 roku, próbując uratować jej związek z szefem F1 Flavio Briatore. W następnym roku twierdziła, że ​​jest nową kobietą. Para ostatecznie rozdzieliła się w sierpniu 2001 roku.

W 1998 roku Naomi znalezła się na liście najbardziej wpływowych mieszkańców Wielkiej Brytanii - „Cool Britannia”. Uplasowała się przed Sir Davidem Speddingiem, szefem MI6 i Williamem Hague'em (wówczas przywódcą opozycji), a także Kate Moss. Raczej mniej doceniono porównanie jej do lśniącego pasma górskiego, w przewodniku turystycznym ufundowanym przez hiszpański rząd. La Maliciosa („złośliwa”), popularna nazwa jednego szczególnie niesamowitego szczytu w zakresie Cuerda de las Cabrillas, niedaleko Madrytu. W przewodniku została opisana przez autora jako „czarna, smukła, twarda i śliska, jak lędźwie Naomi Campbell” . Według urzędników rządowych pierwotnie były dwie wersje książki, a niewłaściwa trafiła do druku.