Angielska topowa modelka Naomi Campbell, urodziła się w Londynie w 1970 roku. Od najmłodszych lat wyróżniała się atrakcyjnym wyglądem i kunsztem, który stał się kluczem do jej udanej kariery. Naomi zaczęła świecić na wybiegach, gdy miała 15 lat i od tego czasu nie pozostawiła okładek błyszczących czasopism, pozostając jednym z najwybitniejszych topowych modeli ostatnich lat. Dziewczyna przyciąga swoim naturalnym pięknem, pasją i wyrazistym wyglądem. Naomi Campbell studiowała w Academy of Performing Arts, a następnie stała się pierwszą czarną modelką, która pojawiła się na okładkach Vogue and Time. Czytaj dalej

Ilość str.:
Naomi Campbell At Night EDT woda toaletowa Naomi Campbell
At Night
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 100 zł
Naomi Campbell Bohemian Garden EDT woda toaletowa Naomi Campbell
Bohemian Garden
woda toaletowa
2 opcje
Cena 70 zł
Naomi Campbell EDT woda toaletowa Naomi Campbell
woda toaletowa
2 opcje
Cena 130 zł
Naomi Campbell Pret a Porter EDT woda toaletowa Naomi Campbell
Pret a Porter
woda toaletowa
3 opcje
Cena 78 zł
Naomi Campbell Private EDT woda toaletowa Naomi Campbell
Private
woda toaletowa
Cena 101 zł
Naomi Campbell Queen of Gold EDT woda toaletowa Naomi Campbell
Queen of Gold
woda toaletowa
2 opcje
Cena 91 zł
Ilość str.:
W latach 80. zagrała w serialu, w którym gra się sama, pojawia się w programie telewizyjnym Billa Cosby'ego. W 1995 roku Naomi postanowiła sprawdzić się jako piosenkarka, a nawet wydała swój debiutancki album „Babywoman”. W 1998 roku Naomi wydała książkę Swan, od której przekazała sprzedaż na cele charytatywne. W 2000 roku Naomi Campbell wprowadziła na rynek własną linię zapachów, które są dziś bardzo popularne. Są to akcesoria dla jasnych i samowystarczalnych kobiet, które są pewne siebie.

Historia Naomi

Urodzona w 1970 roku w Streatham w południowym Londynie, Naomi Campbell została określona jako „pierwsza czarna supermodelka” i była prawdopodobnie największą sławą na wybiegach pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Jeszcze jako studentka szkoły Italia Conti była zauważana przez „łowcę modelek” Beth Boldt, byłą szefową Synchro Modeling Agency in London .

W kwietniu 1986 roku jej zdjęcie zostało opublikowane jako główne na okładce Elle, kiedy inny model zrezygnował z pracy. W sierpniu 1988 roku uświetniła okładkę francuskiego magazynu Vogue jako pierwsza czarnoskóra i ukończyła kampanie dla Ralpha Laurena, Francois Narsa, Lee Jeansa, Olympusa i Jazza. Versace wkrótce także poszedł w ich ślady i zatrudnił Naomi w swoich pokazach.

Campbell od tego czasu zagrała w filmach pop dla Michaela Jacksona, Arethy Franklin i George'a Michaela. W 1995 roku opublikowała powieść „Swan” i wydała album „Babywoman”, choć nie cieszył się on dużym uznaniem. W 1996 roku zadebiutowała na dużym ekranie w „Dziewczynie Six" Spike'a Lee i została uhonorowana figurą woskową na londyńskiej wystawie madame Tussauds.

Obojętna na kontrowersje, Naomi Campbell pojawiła się w nie kampanii plakatowej dla Ludzi o etycznym traktowaniu zwierząt (PeTA) w 1997 roku. Kilka miesięcy później wdziała futro na wybiegach w Mediolanie. Była uczuciowo związana z takimi postaciami jak Mike Tyson, Sylvester Stallone, Robert De Niro, Eric Clapton, Adam Clayton i Joaquin Cortes.

Jest znana z bardzo ognistej natury. Naomi wzięła udział w kursie opanowania gniewu w Arizonie jesienią 1999 roku, próbując uratować jej związek z szefem F1 Flavio Briatore. W następnym roku twierdziła, że ​​jest nową kobietą. Para ostatecznie rozdzieliła się w sierpniu 2001 roku.

W 1998 roku Naomi znalezła się na liście najbardziej wpływowych mieszkańców Wielkiej Brytanii - „Cool Britannia”. Uplasowała się przed Sir Davidem Speddingiem, szefem MI6 i Williamem Hague'em (wówczas przywódcą opozycji), a także Kate Moss. Raczej mniej doceniono porównanie jej do lśniącego pasma górskiego, w przewodniku turystycznym ufundowanym przez hiszpański rząd. La Maliciosa („złośliwa”), popularna nazwa jednego szczególnie niesamowitego szczytu w zakresie Cuerda de las Cabrillas, niedaleko Madrytu. W przewodniku została opisana przez autora jako „czarna, smukła, twarda i śliska, jak lędźwie Naomi Campbell” . Według urzędników rządowych pierwotnie były dwie wersje książki, a niewłaściwa trafiła do druku.