Oscar de la Renta to popularna marka, która została założona w Nowym Jorku w latach 60. XX wieku. Założycielem firmy jest młody projektant Oscar De La Renta, który przybył z Dominikany do Hiszpanii, a następnie do Stanów Zjednoczonych. Sukces Oscara nie był przypadkowy, ale los zainterweniował w jego historii. Córka amerykańskiego ambasadora poprosiła go, aby uszył suknię na zakończenie studiów, strój był tak lubiany przez prasę i innych, że jej zdjęcie pojawiło się na pierwszej stronie magazynu Life.

Potem Oscar pracuje jako projektant w domu mody Balenciaga, a po pewnym czasie przenosi się do Nowego Jorku, gdzie tworzy własną markę Oscar de la Renta. Firma Oscar zajmuje się produkcją prostych rzeczy codziennego użytku, odzieży klasy haute couture. W kolekcjach Oscara dominują żywe grafiki, motywy etniczne i unikalne, zweryfikowane sylwetki, które zadziwiają i fascynują. Nie tak dawno temu marka zaczęła produkować luksusowe perfumy, które stały się oszałamiającymi akcesoriami do strojów mistrza. Zapachy to niesamowita zmysłowość, wyrafinowanie i piękno. Czytaj dalej

Ilość str.:
Oscar de la Renta Esprit d'Oscar EDP woda perfumowana Oscar de la Renta
Esprit d'Oscar
woda perfumowana
Cena 138 zł
Oscar de la Renta Pour Lui EDT woda toaletowa Oscar de la Renta
Pour Lui
woda toaletowa
Cena 129 zł
Oscar de la Renta So de la Renta EDT woda toaletowa Oscar de la Renta
So de la Renta
woda toaletowa
Cena 139 zł
Oscar de la Renta Volupte EDT woda toaletowa Oscar de la Renta
Volupte
woda toaletowa
Cena 173 zł
Ilość str.:

Zapachy damskie

Damskie perfumy Oscar de la Renta są wyrazem fascynacji promieniującym pięknem kobiety. Perfumy Esprit d'Oscar powstały we współpracy z jego córką Elizą. Tutaj sycylijskie wapno, wetyweria i bursztyn łączą się z fasolą tonka, heliotropem i piżmem, tworząc zmysłowe bogactwo uwodzicielskiego ciepła. Zapachy dla kobiet Oscar de la Renta Women or Volupte są dostępne jako woda toaletowa w sprayu w butelce 50 ml. Podczas gdy „Volupte” z nutami konwalii, mandarynki, melona, ​​mimozy, goździka i jaśminu są szczególnie odpowiednie na dzień, „Women” prezentuje się jako idealne perfumy na wieczór . Ponieważ mieszanka kolendry, lawendy, goździków, pomarańczy i brzoskwini daje jej kobiecą ekskluzywność.

Urodzony na Dominikanie 22 lipca 1932 roku Oscar de la Renta jest jednym z najważniejszych projektantów mody XX i XXI wieku. Obecnie mieszka w Madrycie, Nowym Jorku i Paryżu, gdzie pracuje nad różnymi kolekcjami mody i tworzy nowe zapachy dla kobiet . Jego perfumy Inspirowane żonami wielu prezydentów USA, w tym Jackie Kennedy, Nancy Reagan, Barbary Bush i Hillary Clinton.

Historia projektanta

Czołowy projektant mody, Oscar de la Renta urodził się w 1932 roku w Republice Dominikany. Szkolił go mistrz mody Cristobal Balenciaga i Antonio Castillo. W latach sześćdziesiątych pracował jako projektant Jacqueline Kennedy. W tych czasach stał się uznaną na całym świecie gwiazdą mody. Oscar de la Renta jest znany ze swoich oszałamiających sukni z prezentowanych na czerwonym dywanie, noszonych przez gwiazdy filmu i światowych elit.

Oscar to debiutancki zapach Oscara de la Renty, wydany w 1977 roku. Miękki, ciepły i głęboki Oscar to wyjątkowy zapach, który oddaje komfort delikatnej kobiecości. Jest to bogaty zapach, pudrowy i słodki z nutami Rosemary, Goździka, Lawendy, Orchidei i Bazylii. Oscar de la Renta jest niezłomną postacią w modzie, która udowodniła, że nigdy nie wyjdzie z mody. Podziel się jego ponadczasowością dzięki perfumom Oscar de la Renta.