Paloma Picasso - zapachy pełne inspiracji i kreatywności

Każdy, kto słyszy imię Paloma Picasso, zwykle myśli o swoim ojcu, Pablo Picasso, jednym z największych malarzy XX wieku. Ale nie tylko związek z geniuszem tego stulecia dał Palomie Picasso kreatywność. Być może ważniejsze dla jej kreacji perfum jest dziedzictwo matki, ponieważ matka Palomy, Francoise, pochodziła ze słynnej rodziny perfum Gilot, która miała siedzibę w Grasse. Czytaj dalej

Ilość str.:
Paloma Picasso EDP woda perfumowana Paloma Picasso
wody perfumowane
2 opcje
Cena od 195 zł
Paloma Picasso EDT woda toaletowa Paloma Picasso
woda toaletowa
Cena 234 zł
Ilość str.:
„Styl jest czymś abstrakcyjnym, jest ponadczasowy i nie podlegał częstym zmianom.” Paloma Picasso

Flagowy zapach

Producent perfum Paloma Picasso projektuje wyjątkowe butelki, zaprojektowane przez samą Palomę. W ten sposób tworzy biżuterię z ekstrawaganckimi zapachami, które pasują do wyrazistego stylu tej marki. Paloma Picasso została uhonorowana w 1983 r. tytułem „Najbardziej elegancka kobieta na świecie”, stworzyła swój pierwszy zapach w 1984 r. „Mon Parfum”, sprzedawany na całym świecie pod swoją nazwą. Zapach był wielokrotnie nagradzany. Jego butelka jest teraz wystawiana w Musee des Arts Decoratifs w Paryżu. Innym znanym znanym zapachem tego producenta jest męski „Minotaure”, bardzo mocny, dynamiczny i męski.

Pod marką Paloma Picasso nie znajdziesz wiele zapachów, ale dymno - szyprowy zapach Mon zna każdy, kto trochę interesuje się perfumami. Paloma Picasso jest znana jako jasnoskóra dama o czarnych włosach, która nigdy nie pojawia się publicznie bez swojej ulubionej czerwonej szminki. A dla kobiet takich jak ona, jej perfumy są przeznaczeniem. Zapachy Paloma Picasso są odpowiednie dla osób, które nie boją się przyciągać uwagi.