Historia amerykańskiej piosenkarki Rihanny przypomina bardziej historię Kopciuszka. Urodziła się w 1988 roku w rodzinie Ronalda i Moniki Fenty, dziewczyna z dzieciństwa rozwinęła artystyczne skłonności, ponieważ była zawsze energiczna i żywa. Często brała udział w konkursach amatorskich, często wygrywała konkursy piękności dla dzieci.

W 2004 r. jej talent zauważył słynny amerykański producent Ivan, który przyjechał na wakacje. Był w stanie rozpoznać talent dziewczyny, pomógł jej we wprowadzeniu show-biznesu. Cztery lata później Rihanna otrzymała swoją pierwszą nagrodę Grammy. Dziś jest gwiazdą, która produkuje linię parasoli z jedną znaną marką, aktywnie występuje, występuje w reklamach i programach oraz produkuje własne perfumy.

Jej pierwszy zapach, Reb l Fleur, tłumaczy się jako „zbuntowany kwiat” jest przypomnieniem słodkiego przezwiska Rihany nadanego przez jej babcię. Aromat wyróżnia się cudownym zapachem i energią, mieni się złożonymi nutami, które stają się najlepszym dodatkiem do nowoczesnych kokietek i piękności. Butelka wykonana jest w formie buta z piętą. Czytaj dalej

Ilość str.:
Rihanna Nude EDP woda perfumowana Rihanna
Nude
woda perfumowana
Cena 146 zł
Rihanna Reb'l Fleur EDP woda perfumowana Rihanna
Reb'l Fleur
wody perfumowane
2 opcje
Cena od 139 zł
Rihanna Rebelle EDP woda perfumowana Rihanna
Rebelle
woda perfumowana
3 opcje
Cena 89 zł
Rihanna Rogue EDP woda perfumowana Rihanna
Rogue
woda perfumowana
2 opcje
Cena 148 zł
Ilość str.:
Historia gwiazdy

Barbados babe Rihanna jest artystką i aktorką. W wieku 16 lat przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć karierę muzyczną, a w wieku 17 lat stała się gwiazdą przez singiel Pon de Replay. Od tego czasu wydawała hit za hitem, a w 2011 roku wyprodukowała swój szósty album studyjny. Egzotyczne piękno emanuje seksapilem i jakością gwiazd. Rihanna to zadziorna piosenkarka, ale mimo upływu lat udaje jej się zachować wdzięk i równowagę.

Perfumy Rihanna

Debiutancki zapach Rihanny, Reb'l Fleur przypomina jej karaibskie dzieciństwo - pomyśl o dojrzałych owocach, egzotycznych kwiatach i piżmowych waniliach. Jako dziecko Rihanna wspomina swoją babcię, nazywając ją „buntowniczym kwiatem" i to właśnie zainspirowało jej zapach.

Czy życie nie byłoby magiczne, gdybyśmy mogli kiedykolwiek uciec na tropikalną wyspę? Wyobraź sobie delikatne kołysanie się w hamaku, pina colada w dłoni, słuchanie fal delikatnie okrążających brzeg. Zapomnij o drogim przelocie, Reb'l Fleur zabierze Cię tam jednym użyciem.