Ilość str.:
Wygląd:
Roberto Cavalli Eau de Parfum EDP woda perfumowana Roberto Cavalli
Eau de Parfum
wody perfumowane
3 opcje
Cena od 117 zł
Roberto Cavalli Exotica EDT woda toaletowa Roberto Cavalli
Exotica
woda toaletowa
Roberto Cavalli Florence EDP woda perfumowana Roberto Cavalli
Florence
woda perfumowana
2 opcje
Cena 175 zł
Roberto Cavalli Just Cavalli Her 2013 EDT woda toaletowa Roberto Cavalli
Just Cavalli Her 2013
wody toaletowe
2 opcje
Cena od 111 zł
Roberto Cavalli Just Cavalli Him 2013 EDT woda toaletowa Roberto Cavalli
Just Cavalli Him 2013
woda toaletowa
3 opcje
Cena 95 zł
Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP woda perfumowana Roberto Cavalli
Nero Assoluto
woda perfumowana
3 opcje
Cena 150 zł
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro EDP woda perfumowana Roberto Cavalli
Paradiso Azzurro
woda perfumowana
2 opcje
Cena 148 zł
Roberto Cavalli Paradiso EDP woda perfumowana Roberto Cavalli
Paradiso
woda perfumowana
2 opcje
Cena 162 zł
Roberto Cavalli Uomo EDT woda toaletowa Roberto Cavalli
Uomo
woda toaletowa
2 opcje
Cena 153 zł
Roberto Cavalli Uomo Silver Essence EDT woda toaletowa Roberto Cavalli
Uomo Silver Essence
woda toaletowa
2 opcje
Cena 145 zł
Ilość str.:

Opis marki Roberto Cavalli

Roberto Cavalli to znana na całym świecie marka modowa, której założycielem jest Włochy. Roberto zyskał niesamowitą popularność dzięki wyjątkowemu podejściu do projektowania swoich dzieł. Jego styl to sukienki, garnitury, odzież wierzchnia z wstawkami z prawdziwej skóry. Prosty krój i pełen wdzięku styl odróżniają stroje od Cavalli. Roberto nazywał siebie „artystą mody” i nie lubił tytułu projektanta ani projektanta mody. Biorąc pod uwagę fakt, że przyszły mistrz był wnukiem najbardziej utalentowanego impresjonisty Giuseppe Rossi, którego płótna są eksponowane w Galerii Uffizi obok płócien Da Vinci i Buonarotti, jego talent i chęć dołączenia do świata sztuki pięknej są logiczne. A fakt, że znaleźli wcielenie w tworzeniu odzieży, jest darem dla całego świata.Roberto Cavalli

Urodził się we Florencji w 1940 r. W twórczej rodzinie, gdzie jego matka szyła i sprzedawała ubrania, a ojciec malował. Cavalli studiował we Florentine Academy of Art, aw 1960 roku zaprezentował publicznie swoją pierwszą kolekcję ubrań. Już wtedy pokazywał ducha eksperymentów i łączył tekstury ze skórą. Kolekcja okazała się bezprecedensowym sukcesem, a Roberto Cavalli stał się symbolem dobrego smaku i elegancji. Według Cavalliego cała branża modowa opiera się na kreatywności, kolorze i wzornictwie, a tej opinii nie zmienił się ani razu w historii swojej pracy.

Niedawno kolekcje odzieży Cavalli zaczęły być uzupełniane przez stylowe kompozycje perfumeryjne, które fascynują i przyciągają. Zapachy wyróżniają się oryginalnością kompozycji, autorskim podejściem do obrazów.

„Kiedy projektuję swoją modę, mam w głowie kobietę: jest pozytywna, w dobrym nastroju, pełna radości i pewności siebie. Ma urok we krwi i bierze swoje przeznaczenie we własne ręce. Kocham kobiety, które są niezależne i wolne, mają silną wolę i upór. Silna osobowość to dla mnie najseksowniejsza rzecz”- Roberto Cavalli

Najsławniejsi przedstawiciele świata mody, kina i popu ustawiają się w kolejce po nowe kreacje Roberto Cavalli. Modelki uważają za wielki zaszczyt i sukces uczestniczyć w jego pokazach. Noszenie czegoś „od Cavalli” to sekret piękna i nienagannego stylu, a dopełnienie wizerunku to użycie perfum marki, a to sekret sukcesu.

Mniej