Shiseido to japońska marka modowa, która specjalizuje się w opracowywaniu i tworzeniu produktów do pielęgnacji skóry, wysokiej jakości perfum i kosmetyków. Został stworzony w 1872 roku i od tego czasu nie męczy go zadowolenie z wysokiej jakości produktów, naturalnych składników przepisu. Założycielem marki jest Arinobu Fukuhara, lekarz, który otworzył aptekę Shiseido. Tak więc fashionistki na całym świecie mogły poznać zalety płynów zmiękczających, a ten produkt wciąż znajduje się w kolekcji produktów Shiseido. Ważnym miejscem w asortymencie firmy jest perfumeria, która powstała w XX wieku.Czytaj dalej

Ilość str.:
Shiseido Zen Women EDP woda perfumowana Shiseido
Zen Women EDP
wody perfumowane i toaletowe
damskie
2 warianty
cena od 355 zł
Ilość str.:
Historia Shiseido

Marka Shiseido zostało założone w Tokio w 1872 roku. Firma uważana jest za jedną z najstarszych produkujących jakiegokolwiek produkty do pielęgnacji kobiecej urody. Jest to nie tylko najstarsza marka kosmetyków na świecie , ale także czwarta co do wielkości marka kosmetyków i produktów do pielęgnacji włosów na świecie. Została założona jako pierwsza japońska apteka w zachodnim stylu. Od lat dwudziestych marka aktywnie rozwija sieć sklepów, dlatego firma ma przedstawicielstwa w wielu krajach.

Potem zaczęła koncentrować się głównie na kosmetykach do skóry i włosów . Firma postanowiła ponownie wejść na rynek farmaceutyczny w 1987 roku, aby sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów i spełnić filozofię „Przyczyniania się do zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi”. Na różnych etapach rozwoju Shiseido widział pojawienie się i zasięg innych specyficznych obszarów kobiecego piękna i ludzkiego ciała. Firma zawsze starała się być o krok do przodu dzięki swoim produktom. Np. świat po raz pierwszy poznał kojący balsam do ciała, jaki znamy dzisiaj.

Ważnym osiągnięciem, które zwiększyło publiczną świadomość marki, była sprzedaż proszku do ciała, który Shiseido jako pierwszy wprowadził na rynek. To był bardzo duży krok w Japonii, ponieważ do tego czasu Japończycy mieli tylko biały puder.

Shiseido przyszedł na świat jako firma perfumeryjna w latach 60. i od tego czasu jest liderem popularności. Dzięki długiej tradycji oraz profesjonalnemu podejściu w świat trafiły precyzyjnie przetestowane produkty, które zawsze chwaliły się przede wszystkim wydajnością i szybkością. Ta japońska marka stworzyła sojusz filozofii wschodniej ze światem zachodnim z trzema głównymi wartościami związanymi z marką od momentu jej powstania - badania ludzi, omotenashi ”(zaangażowanie w klienta) oraz ciągłe badania nad pięknem i estetyką. Dziś istnieje 25 tysięcy sklepów tej marki, ponieważ kosmetyki firmy są sprzedawane w Europie od 1968 roku.

Koncentrując się na Shiseido

Obszary, na których koncentruje się marka, to przede wszystkim pielęgnacja włosów i skóry, niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna czy kobieta. Należy do kosmetyków zwalczających niedoskonałości, łagodzących trądzik, blizny, plamy pigmentowe i widoczne oznaki starzenia . Dzięki swoim efektom i jakości Shiseido jest jedną z najlepiej sprzedających się marek kosmetyków. Obecnie cechą wyróżniającą są bardzo luksusowe kosmetyki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W jej asortymencie znajdziemy wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry , kosmetyki dekoracyjne, kosmetyki do włosów i perfumy .

Perfumy Shiseido

Nie byłoby prawidłowe marka kosmetyków, jeśli on nie pozwolił na produkcję perfum i zarówno kobiet , i mężczyzn . Wśród perfum dla kobiet jest jeden z najbardziej znanych ZEN. Należy do zapachów kwiatowych, orientalnych i świeżych. Został stworzony jako inspiracja dla harmonii i ludzkich zmysłów. Jest bardzo subtelny i delikatny, podkreślając kobiecość i delikatne kobiece kształty. Perfumy są odpowiednie dla kobiet eleganckich, wdzięcznych i delikatnych. Oryginalne perfumy ZEN powstały w 1964 roku. W 2000 roku firma wprowadziła nową, lepszą i bardziej nowoczesną wersję. Powinno dawać noszącym spokój i harmonię w dzisiejszym ruchliwym świecie. Delikatna, nienaruszona emulsja tego kwiatowego zapachu składa się z mchu pochodzącego ze wschodu, bambusa i drzewa Kyara. Podstawą jest białe piżmo, ambra, kadzidło i cedr. W główce perfum czujemy grejpfruta, bergamotki, brzoskwini, ananasa i niebieskiej róży.

Marka Shiseido przeniknęła do świata w latach 60. XX wieku. Japońskie perfumy są często bardzo lekkie i przewiewne. Dla Shiseido nie jest to prawdą. W ofercie znajdziesz lekkie, ale również bardzo mocne i zawsze niepowtarzalne smaki. Pod przewodnictwem Serge Lutens marka Shiseido wydała stylowe zapachy Nombre Noir, Feminite du Bois, Zen, a także Basara, które stały się swego rodzaju odkryciem dla fanów tej marki.