Produkty ostatnio oglądane:

Damska woda toaletowa  Incanto Shine od Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo Incanto Shine
toaletowe woda damska
dostępny 1 wariant
w cenie 189 zł
cena jedn. 1.89 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  Chrome Pure od Azzaro

Azzaro Chrome Pure
męskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 179 zł
cena jedn. 3.58 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  Be Tempted od DKNY

DKNY Be Tempted
perfumowana woda damska
dostępny 1 wariant

Damska woda perfumowana  Nomade od Chloe

Chloe Nomade
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 232 zł
cena jedn. 7.73 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  Miss Dior Eau de Parfum 2021 od Christian Dior

Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021
damskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 469 zł
cena jedn. 9.38 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda toaletowa  Aqua Allegoria Granada Salvia od Guerlain

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia
damskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 309 zł
cena jedn. 4.12 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  Santos de od Cartier

Cartier Santos de Cartier
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant

Męska woda toaletowa  Noir od Tom Ford

Tom Ford Noir
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant

Zobacz artykuły na blogu

kompozycja Tom Ford Ombre Leather

Luksusowa kompozycja Tom Ford Ombre Leather
Jego intensywność i trwałość sprawiają, że jest to idealny wybór na długie dni i wieczory

damskie perfumy na zimę

Poznaj Najlepsze Damskie Perfumy na Zimę
Odkryj najpiękniejsze perfumy na zimę, które dodadzą magii i uroku każdemu chłodnemu dniu

kompozycja Viktor & Rolf Spicebomb Infrared

Viktor & Rolf Spicebomb Infrared: Rozgrzewający Zapach Męskiej Pewności Siebie
Odkryj Spicebomb Infrared: Męska Esencja Pewności Siebie od Viktor & Rolf!

Cacharel Yes I Am

Cacharel Yes I Am
Cacharel wprowadza rewolucyjny zapach dla odważnych kobiet - Yes I Am, perfumy w butelce w kształcie czerwonej szminki, emanujące pewnością siebie i zmysłowością

Elie Saab Le Parfum

Perfumy Elie Saab Le Parfum Royal ~ NOWOŚĆ
Elie Saab Le Parfum Royal - zapach, który koronuje Twoją obecność, wyrafinowane nuty kwiatowe i głęboka baza bursztynu oraz wanilii w eleganckiej kryształowej butelce

Zobacz polecane produkty:

Damska woda toaletowa  Made for Men od Bruno Banani

Bruno Banani Made for Men
damskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 99 zł
koszt jedn. 1.98 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  Escape od Calvin Klein

Calvin Klein Escape
perfumowana woda damska
dostępny 1 wariant
w cenie 168 zł
koszt jedn. 1.68 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Pi od Givenchy

Givenchy Pi
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 285 zł
koszt jedn. 2.85 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  Boss Woman od Hugo Boss

Hugo Boss Boss Woman
perfumowana woda damska
dostępny 1 wariant
w cenie 199 zł
koszt jedn. 2.21 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  L'eau D'Issey pour Homme od Issey Miyake

Issey Miyake L'eau D'Issey pour Homme
męskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 286 zł
koszt jedn. 2.29 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Y Live od Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent Y Live
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 329 zł
koszt jedn. 3.29 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda perfumowana  Sauvage Parfum od Christian Dior

Christian Dior Sauvage Parfum
męskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 475 zł
koszt jedn. 7.92 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  My Way Floral od Giorgio Armani

Giorgio Armani My Way Floral
damskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 409 zł
koszt jedn. 8.18 zł/1 ml
z pod. VAT

Opis:

W wieku 20 lat Thierry Mugler opuścił rodzinne miasto Strasburg. Jego cel: Paryż. Tam jego urok i styl były widoczne dla wszystkich. Mugler często nosił własne kreacje, a wkrótce otworzyła mu się kariera freelance jako projektanta.

Więcej


Perfumy Thierry Mugler

Perfumowanie haute: taka jest droga, którą Thierry Mugler wytyczył od czasu powstania Angel w 1992 roku. Ten wizjonerski projektant tworzy wyjątkowe perfumy i wykorzystuje najlepsze naturalne i innowacyjne materiały, które często są niezwykle rzadkie. Są to odważne perfumy pełne charakteru - oryginalne kombinacje, które są natychmiast rozpoznawalne i zawsze niezapomniane. Ich sekret? Powściągliwe, zrównoważone kombinacje zbudowane z dwóch do trzech przedawkowanych nut. To jest całkowita harmonia i czysta magia. Perfumy Thierry Mugler doczekały się już ponad 140 różnych odsłon. „Jako dziecko bardzo ciężko było mi żyć w narzuconym nam świecie i marzyłem o stworzeniu innego, dla mnie , własnego świata…”
Thierry Mugler


Lata mody - nić historii

W wieku 20 lat Thierry Mugler przeniósł się ze swojego rodzinnego miasta Strasburga do Paryża, gdzie natychmiast wywołał sensację swoim osobliwym wyglądem w samodzielnie zaprojektowanych strojach. Tak rozpoczęła się jego kariera jako niezależnego projektanta mody. Początkowo pracował dla dużych marek modowych, wkrótce przy swojej pierwszej własnej kolekcji, która uderzyła jak bomba pod nazwą „Café de Paris” w 1973 roku. W przeciwieństwie do panującego wówczas trendu swobodnego folkloru, ucieleśniała pewną siebie, uwodzicielską i seksowną prowokacyjną mieszkankę miasta. Styl, który Thierry Mugler opracował również dla swojego domu mody, założonego w 1974 roku, był hiper-kobiecy i awangardowy, inscenizacja, która wydobywała esencję kobiety z dnia na dzień, a cztery lata później dziennikarze i sondaże uczyniły go „projektantem Roku”.


W latach osiemdziesiątych XX wieku marka Thierry Mugler świeciła jasno dzięki uznanym kolekcjom, genialnym pokazom mody, które wymyślił i wyreżyserował, malującym zdjęciom, które sam stworzył, krótkich filmach, wideoklipach i filmach.
Rozpoczął od pracy w dużych domach mody, a następnie w 1973 roku stworzył swoją pierwszą kolekcję o nazwie Cafe de Paris. Idąc wbrew folklorystycznej, nie ustrukturyzowanej modzie, kolekcja miała miejski, seksowny, flirtujący klimat. To emanowało awangardową ultra-kobiecością, dramatyzacją codziennej odsłony kobiety. Był to ten sam styl Thierry'ego Muglera, którym zadebiutował po stworzeniu swojego domu mody w 1974 roku.

Styl

Moda Thierry'ego Muglera to zarówno sztuka, jak i eksperyment. Jego dzieła fascynują i wypadają z codzienności. Jego sylwetki są charakterystyczne i rozpoznawalne przez tysiące, anatomiczne, graficzne, ultra-kobiece i jednocześnie surowe. Tkaniny podążają za ruchami płynnie i przytulnie, ale także tworzą nowe linie ze sztywnymi rękawicami, aby postawić kobiety w centrum uwagi, aby przemodelować ich ciała zgodnie z życzeniem i uczynić je jeszcze piękniejszymi.


Surowe garnitury, sukienki przesuwne pokryte kryształkami, strukturalne gorsety, ekstrawaganckie sukienki i dziwaczne kostiumy ujawniają zwycięskie ikony, ekscentryczne divy, magicznie czarujące gwiazdy lub zwycięskie boginie słońca. Podczas skromnych, ale pieczołowicie zorganizowanych pokazów mody, te współczesne bohaterki przywołują sny, fantazje, metamorfozy, podboje, przyszłość i niezwykłość. Typową kobietę Muglera po raz pierwszy zdefiniowała jej moda, jeszcze przed zdjęciami, perfumami, spotkaniami

Lata badań - perfumy Haute

Innowacyjna śmiałość w sztuce tworzenia perfum. Thierry Mugler wkroczył na tę ścieżkę odkąd wypuścił swoje pierwsze perfumy „Angel” w 1992 roku. Wizjoner skomponował niezwykłe kreacje ze szlachetnych, często rzadkich zapachów, które wyrosły z natury lub z jego wyobraźni. Jego oryginalne kombinacje tworzą wyraziste, charakterystyczne perfumy, tak niepowtarzalne jak niezapomniane, twoje sekrety, krótkie, zrównoważone przepisy oparte na dwóch lub trzech przedawkowanych nutach, harmonia w nadmiarze, magia.

Artysta

Thierry Mugler, projektant mody i perfumiarz, ma również wiele rozsądku do spektakularnych pokazów. Pomysłowy, swobodny i natchniony, jest pełen dzikich snów, które muszą zostać zrealizowane, i rzeczywistości, które muszą zostać wynalezione. O tych niezwykłych legendach opowiada jej twórca w dwóch programach, na których pozostawił swój artystyczny ślad: potężny, poza wszelkimi normami, spektakularny.


W Comedia w Paryżu „Mugler Follies” odkrywa na nowo sztukę kabaretu między technologią, erotyzmem i elegancją, opowiadając jednocześnie historię młodej kobiety marzącej o zostaniu linoskoczkiem.


W Friedrichstadt-Palast w Berlinie „The Wyld - Not of this World” przekształca niemiecką stolicę w futurystyczną miejską dżunglę, otoczenie kosmicznej miłości. Za każdym razem, gdy coś nigdy nie widziałem, nie mówiąc już o doświadczeniu!

Fotograf

Thierry Mugler jest również bardzo utalentowanym fotografem. „Jest jednym z najlepszych", powiedział kiedyś Peter Lindbergh. Aby stworzyć swoje zdjęcia, projektant podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu niezwykłych ustawień i miejsc docelowych. Fascynują go gigantyczne proporcje. Na jego malarskich zdjęciach krajobraz staje się architekturą a architektura staje się krajobrazem. Thierry Mugler wyraża tę samą sztukę inscenizacji z taką samą siłą w kampaniach reklamowych perfum, które fotografuje lub filmuje. Widać to również w teledyskach, które stworzył dla George'a Michaela, Mylene Farmer, Beyonce. Niektóre współczesne ikony stały się fanami Muglera. Wiele gwiazd, jeden wszechświat.


Nawet jako fotograf Thierry Mugler udowadnia swoje umiejętności. W opinii Petera Lindbergha „jeden z największych”. Thierry Mugler podróżuje po świecie, szukając unikalnych scenerii i lokalizacji dla swoich nagrań. Fascynuje go wszystko, co gigantyczne. Dzięki jego fotograficznym obrazom będzie architektura krajobrazu, architektura krajobrazu.

Nauka i grafika

Couture Thierry'ego Muglera to zarówno sztuka, jak i nauka. Jego kreacje urzekają, wywołując poruszenie. Jego sylwetki są wyraźne i natychmiast rozpoznawalne: anatomiczne, graficzne, ultra-kobiece i skrupulatne. Materiały idą ręka w rękę z ruchem, a szczyty tkanin tworzą nowe linie siły, aby jak najlepiej zaprezentować kobiety, upiększyć je, uformować do swoich ciał i zmienić je tak, jak chcą. Dopasowane garnitury, strukturowane gorsety, ekstrawaganckie sukienki i fantazyjne elementy ukazują podbijające ikony, ekstrawaganckie diwy, efektowne gwiazdy wróżek i zwycięskie boginie słońca. Współczesne bohaterki, które przyzywają marzenia, fantazje, metamorfozy, podboje, przyszłość i niezwykłe pokazy mody - wydarzenia, które są większe niż życie, a mimo to dopracowane co do szczegółu. Z ubraniem w głowie, kobieta Muglera ujawnia jej obecność.

Upodobanie do show

Thierry Mugler mody ma przede wszystkim upodobanie do tworzenia show. Jako wolny, natchniony wizjoner, jego umysł roi się od dzikich snów do realizacji i rzeczywistości do wymyślenia. Projektant opowiedział o tych niezwykłych legendach poprzez dwa spektakle, na których widnieje jako artysta: są potężne, niezwykłe i spektakularne. W „Comedia" w Paryżu „Mugler Follies" od nowa tworzy sztukę kabaretu łącząc technikę, erotyzm i elegancję. Opowiada historię młodej kobiety, która chce spełnić swoje marzenia o zostaniu baletnicą. Na Friedrichstadt-Palast w Berlinie przekształcił niemiecką stolicę w futurystyczną miejską dżunglę, teatr kosmicznej miłości. Każdy jest czymś, czego nigdy wcześniej nie widziano lub nie doświadczano!