Założona w 1911 roku przez Dante Trussardi w Bergamo tradycyjna firma stała się znana z wysokiej jakości i ekskluzywnych galanterii skórzanej, które są kluczowymi czynnikami sukcesu firmy. Kreacje Trussardi są obecnie w czołówce towarów luksusowych na świecie i są praktycznie niezbędne na dzisiejszym rynku. Ekstrawagancja i nowoczesność w połączeniu z awangardą, to, co firmie Trussardi nadal dziś rokuje wielki sukces i sprawia, że ​​nazwa jest znana na całym świecie. Czytaj dalej

Ilość str.:
Trussardi A Way for Her EDT woda toaletowa Trussardi
A Way for Her
wody toaletowe
3 opcje
Cena od 132 zł
Trussardi A Way for Him EDT woda toaletowa Trussardi
A Way for Him
woda toaletowa
3 opcje
Cena 115 zł
Trussardi Amber Oud EDP woda perfumowana Trussardi
Amber Oud
woda perfumowana
Cena 270 zł
Trussardi Black Extreme EDT woda toaletowa Trussardi
Black Extreme
woda toaletowa
3 opcje
Cena 127 zł
Trussardi Blue Land EDT woda toaletowa Trussardi
Blue Land
woda toaletowa
3 opcje
Cena 132 zł
Trussardi Delicate Rose EDT woda toaletowa Trussardi
Delicate Rose
woda toaletowa
3 opcje
Cena 149 zł
Trussardi Donna 2011 EDP woda perfumowana Trussardi
Donna 2011
wody perfumowane
3 opcje
Cena od 127 zł
Trussardi Donna Pink Marina EDT woda toaletowa Trussardi
Donna Pink Marina
woda toaletowa
Cena 212 zł
Trussardi My Land EDT woda toaletowa Trussardi
My Land
woda toaletowa
3 opcje
Cena 125 zł
Trussardi My Name EDP woda perfumowana Trussardi
My Name
woda perfumowana
3 opcje
Cena 136 zł
Trussardi My Scent EDT woda toaletowa Trussardi
My Scent
woda toaletowa
3 opcje
Cena 127 zł
Trussardi Riflesso EDT woda toaletowa Trussardi
Riflesso
woda toaletowa
3 opcje
Cena 147 zł
Trussardi Scent of Gold EDP woda perfumowana Trussardi
Scent of Gold
woda perfumowana
Trussardi Sound of Donna EDP woda perfumowana Trussardi
Sound of Donna
woda perfumowana
3 opcje
Cena 165 zł
Trussardi The Black Rose EDP woda perfumowana Trussardi
The Black Rose
woda perfumowana
Cena 234 zł
Trussardi Uomo 2011 EDT woda toaletowa Trussardi
Uomo 2011
woda toaletowa
3 opcje
Cena 132 zł
Trussardi Uomo The Red EDT woda toaletowa Trussardi
Uomo The Red
woda toaletowa
3 opcje
Cena 141 zł
Ilość str.:


Elegancja i glamour zawsze były podstawą dla Trussardi. Oferta ciągle poszerzała się o coraz to więcej produktów. Tak więc nazwa Trussardi znajduje się na akcesoriach, takich jak okulary, ale także na jedwabnych szalach. Kolejny kamień milowy w historii firmy to wprowadzenie na rynek niezrównanych perfum,Dante Trussardi rozpoczął tę działalność jako producent rękawic w 1910 roku. Jego wnuk, Nicola Trussardi odziedziczył firmę w 1970 roku od swojego brata (który zginął w wypadku samochodowym) i rozszerzył rodzinny biznes o drobne wyroby ze skóry i akcesoria oraz gotowe do noszenia ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Najnowszym projektantem Trussardi jest Jeremy Scott, który dołączył do nich w 1997 roku. Trzeźwość, naturalność i uwodzicielstwo odnoszące się zarówno do materiału, jak i formy, wyrażają charakter stylu Trussardi, stylu, który amerykańska prasa określiła mianem „nowoczesnej zmysłowości".

Trussardi słynie z ekskluzywności i dyskretnej elegancji. Dziś Trussardi Group produkuje ekskluzywną odzież damską i męską oraz akcesoria. Aby uczcić setną rocznicę, Trussardi zainicjował serię specjalnych projektów, w 2011 r. Odbyło się kilka wydarzeń na całym świecie. Współpracując ściśle z największymi artystami, Trussardi stała się jedną z najbardziej innowacyjnych marek na świecie w modzie, designie, sztuce i stylu życia.

Z zamiarem kontynuowania doskonałego włoskiego rzemiosła i kunsztu przez kilka pokoleń, firma przedstawia się liniami: Trussardi, Tru Trussardi i Trussardi Jeans. Światowej klasy luksusowa firma Trussardi ma ogólnoświatową sieć dystrybucji, która obejmuje około 140 własnych sklepów. Wartości Trussardi odzwierciedlają pełny styl życia. Dzięki Fundacji Nicola Trussardi Trussardi umożliwia współczesnej sztuce przenikanie do codziennego życia poprzez wystawy międzynarodowych artystów w historycznych i zabytkowych miejscach w Mediolanie. TRUSSARDI zachwyca wyśmienitą włoską kuchnią ze swojego Ristorante Trussardi Alla Scala i jego Café Trussardi. Ponadto Trussardi bierze udział w ambitnych i nietypowych projektach, takich jak światowej sławy projektant Michael Young na targach meblowych w Mediolanie.