Viktor & Rolf to firma, która ma zaimponować opinii publicznej, zafascynować umysł, wykazać się wyrafinowaną wyobraźnią i odwagą. Dlatego każdy pokaz projektantów mody staje się swoistą ekstrawagancją uczuć, emocji i kolorów. Ekstrawaganckie kolekcje ubrań zamieniają się w luksusowe stroje dla prawdziwych koneserów oryginalności i jakości. Początkowo projektanci skupili się na modnych, nowoczesnych ubraniach, które miały zadziwić nie tylko publiczność w hali, ale także kupujących. Szokujące pokazy polegały na tym, że modelki zmieniały ubrania bezpośrednio na scenie, trafiały do ​​widowni niestandardowymi kostiumami i obrazami. Takie szokowanie było skierowane przede wszystkim do stylowych ludzi, którzy chcą podbić swoim wyglądem i oryginalnością. Ale stroje Viktora i Rolfa nie mogą być noszone w prawdziwym życiu, Są przeznaczone do eleganckich i żywych spotkań. W latach 90. pojawiły się pierwsze marki, które były kontynuacją trendu ekstrawagancji. Stały się dopełnieniem niezwykłego stylu.Czytaj dalej

Ilość str.:
Viktor & Rolf Bonbon woda perfumowana Viktor & Rolf
Bonbon
wody perfumowane
3 warianty
ceny od 326 zł
Viktor & Rolf Flowerbomb woda perfumowana Viktor & Rolf
Flowerbomb
wody perfumowane i toaletowe
3 warianty
ceny od 296 zł
Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar woda perfumowana Viktor & Rolf
Flowerbomb Nectar
woda perfumowana
2 warianty
cena od 579 zł
Viktor & Rolf Googd Fortune woda perfumowana Viktor & Rolf
Googd Fortune
woda perfumowana
3 warianty
ceny od 262 zł
Viktor & Rolf Spicebomb woda toaletowa Viktor & Rolf
Spicebomb
wody toaletowe
2 warianty
cena od 299 zł
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme woda perfumowana Viktor & Rolf
Spicebomb Extreme
woda perfumowana
2 warianty
cena od 399 zł
Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision woda toaletowa Viktor & Rolf
Spicebomb Night Vision
woda toaletowa
2 warianty
cena od 273 zł
Ilość str.:
„Prawdziwa siła tkwi w wyobraźni" - takie jest credo duetu projektantów Viktor & Rolf. Jedną z ich największych zalet jest to, że nie można ich przypisać do żadnego stylu. Czy to w dziedzinie haute couture, czy w sztuce perfum: obaj Holendrzy unikają powierzchowności i uwodzą specjalnością. Jej dzieła są współczesne, ale uznają klasyczne wartości. Luksus i elegancję przełamują figlarne elementy, hollywoodzki urok połączony z awangardą i ekstrawagancja połączona z prostotą. Każdy, kto szuka pewności siebie, znajdzie Viktor i Rolf!

Projektanci Viktor Horsting i Rolf Snoeren założyli swój luksusowy dom mody, Viktor & Rolf, po studiach w Arnhem Academy of Art and Design w Holandii. Po wygraniu międzynarodowego konkursu talentów w 1993 roku przeprowadzili się do Paryża, a w 2005 roku otworzyli swój pierwszy sklep w Mediolanie. Dziś Viktor i Rolf produkują wykwintne suknie ślubne, gotowe do noszenia ubrania, modne akcesoria i projekty dla sieci H & M w centrach handlowych. Projektanci prezentują także swoje prowokacyjne arcydzieła, konceptualny urok i nieoczekiwaną elegancję w swoich kolekcjach Haute Couture.

W 2005 roku wydali swój pierwszy zapach, kultowy Flowerbomb, sugestywny wybuch kwiatowy. Ich najnowsze wydawnictwo, Bonbon Eau de Parfum to ekscytujący zapach, który pobudzi i wzmocni noszącą go nutę mandarynek, pomarańczy i czarnej porzeczki. Serce jaśmin i kwiat pomarańczy są zrównoważone z cudownie słodką bazą drzewa cedrowego i karmelu.