Stron:
Stron:

Produkty ostatnio oglądane:

Damska woda perfumowana  Good Girl od Carolina Herrera

Carolina Herrera Good Girl
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 319 zł
cena jedn. 10.63 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  Opium Pour Homme od Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent Opium Pour Homme
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 479 zł
cena jedn. 4.79 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  The Scent For Her od Hugo Boss

Hugo Boss The Scent For Her
damskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 212 zł
cena jedn. 7.07 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  Eternity Intense od Calvin Klein

Calvin Klein Eternity Intense
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 216 zł
cena jedn. 7.2 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda toaletowa  Anais Anais Premier Delice od Cacharel

Cacharel Anais Anais Premier Delice
toaletowe woda damska
dostępny 1 wariant
w cenie 189 zł
cena jedn. 1.89 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Męska woda toaletowa  007 od James Bond

James Bond 007
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant

Damska woda perfumowana  Black Orchid od Tom Ford

Tom Ford Black Orchid
damskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 495 zł
cena jedn. 9.9 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Damska woda perfumowana  Amethyst od Lalique

Lalique Amethyst
perfumowana woda damska
dostępny 1 wariant
w cenie 149 zł
cena jedn. 1.49 zł/1 ml
wliczony podatek VAT

Zobacz artykuły na blogu

kobieta wąchająca perfumy

Jak i gdzie aplikować perfumy?
Odkryj magię perfum - wyraź swoją osobowość w każdym kroku

Cacharel Yes I Am

Cacharel Yes I Am
Cacharel przedstawia nowy zapach dla pewnych siebie kobiet - Cacharel Yes I Am, którego intensywna kompozycja w butelce w kształcie szminki podkreśla niezwykłą moc wyrażania indywidualności

Elie Saab Le Parfum

Perfumy Elie Saab Le Parfum Royal ~ NOWOŚĆ
Eksploruj nową definicję luksusu z Elie Saab Le Parfum Royal - odważny, kobiecy zapach, który ukazuje Twoją siłę i moc w majestatyczny sposób

Paco Rabanne Invictus Aqua 2018

Paco Rabanne Invictus Aqua 2018 ~ nowe perfumy
Poczuj pełną energii odświeżającą podróż z Paco Rabanne Invictus Aqua - zapachem, który ożywi Twój każdy dzień!

walentynki

Zanim kupisz perfumy na Walentynki
Szukasz wyjątkowego prezentu na Walentynki? Odkryj historię i luksus świata perfum!

Zobacz polecane produkty:

Męska woda toaletowa  Chrome Pure od Azzaro

Azzaro Chrome Pure
męskie wody toaletowe
dostępne 2 warianty
w cenie od 179 zł
koszt jedn. 3.58 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  Quatre od Boucheron

Boucheron Quatre Boucheron
damskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 189 zł
koszt jedn. 3.78 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  Acqua Di Gioia od Giorgio Armani

Giorgio Armani Acqua Di Gioia
damskie wody perfumowane
dostępne 3 warianty
w cenie od 246 zł
koszt jedn. 8.2 zł/1 ml
z pod. VAT

Damska woda perfumowana  La Nuit Tresor od Lancome

Lancome La Nuit Tresor
perfumowana woda damska
dostępny 1 wariant
w cenie 469 zł
koszt jedn. 6.25 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Invictus od Paco Rabanne

Paco Rabanne Invictus
męskie wody toaletowe
dostępne 3 warianty
w cenie od 289 zł
koszt jedn. 5.78 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda toaletowa  Polo Black od Ralph Lauren

Ralph Lauren Polo Black
toaletowa woda męska
dostępny 1 wariant
w cenie 249 zł
koszt jedn. 1.99 zł/1 ml
z pod. VAT

Męska woda perfumowana  Acqua Di Gio Profondo od Giorgio Armani

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo
męskie wody perfumowane
dostępne 2 warianty
w cenie od 399 zł
koszt jedn. 5.32 zł/1 ml
z pod. VAT

Opis:

Urodzony w 1936 roku Yves Saint Laurent dorastał w Oran w Algierii. W wieku 17 lat wyjechał do Paryża, gdzie pokazał swoje rysunki Michelowi de Brunhoff, reżyserowi Vogue, który kilka z nich natychmiast opublikował. Po ukończeniu szkoły mody Saint Laurent został przedstawiony Christianowi Diorowi przez de Brunhoffa, a następnie pracował dla Diora aż do jego śmierci w 1957 roku.

Perfumy Yves Saint Laurent

YVES SAINT LAURENT`a nie można nawet nazwać osobą, która zrobiła dużo dla świata mody. Jest to odrębne zjawisko, które kiedyś się zaczęło i nadal ma miejsce. Rozpoznawał modę jak nikt inny i jak się wydaje, był w stanie opanować każdy jej aspekt. Może szyć ubrania, robić buty, opracowywać akcesoria i biżuterię, a co szczególnie miłe, produkować spersonalizowane perfumy. Więcej

Maestro zajmował się perfumami w 1964 roku. Każdy kolejny zapach zaskakuje bardziej niż poprzednie. Są niezmiennie eleganckie i niepowtarzalne, otwierają cały urok kobiecej natury i tworzą wizerunek luksusowej kobiety o doskonałym smaku.


Od 1964 roku oprócz kolekcji odzieży firma zaczęła produkować perfumy. Marka podpisała umowę na produkcję zapachów z Charles of the Ritz. Pierwsze perfumy YSL doskonale uzupełniały obrazy i stały się prawdziwym przełomem wśród fashionistek i kobiet mody. W 1972 r. wypuszczono na rynek wodę toaletową dla mężczyzn Homme. W swojej reklamie założyciel firmy, Yves Saint Laurent, wystąpił nago.


W 1977 roku zapach opium pojawił się po raz pierwszy wśród perfum marki Yves Saint Laurent. Nazwa wywołała falę oburzenia wśród mas, ale duchy naprawdę polubiły koneserów tej marki i zyskały szeroką popularność. W tym czasie zdolności produkcyjne wzrosły. Marka zyskała szeroką popularność i nowy oddech. Słynne aromaty są nadal uważane za standardy uroku i piękna, które oferuje Yves Saint Laurent.

Cechy perfum marki YSL

 • Surowce - Firma utrzymuje reputację wysokiej jakości producenta najlepszych perfum na świecie dla kobiet i mężczyzn, dlatego ściśle kontroluje proces wyboru materiałów i komponentów. Wszystkie perfumy YSL oparte są na naturalnych składnikach. Oryginalne przepisy utrzymują w tajemnicy unikalne technologie, zapewniając tym samym wysoką popularność marki.

 • Charakterystyka - Kompozycje zapachowe Yves Saint Laurent są łatwe do rozpoznania dzięki oryginalnej kombinacji różnych składników. Projektanci lubią eksperymentować, łącząc różne komponenty, wymyślając unikalne produkty, które nie mają odpowiedników na współczesnym rynku. Połączyli nuty pikantne i owocowe, świeżość i przyprawy. W męskich perfumach dodano mgłę i zapach odurzającego tytoniu, które połączone są z drzewem. mech i trawa. Perfumy z domu mody Yves Saint Laurent można łatwo rozpoznać po uwodzicielskim zapachu, który pozostawia długie wykończenie.

 • Trwałość - Szczególną uwagę zwraca się na koncentrację zapachu i jego właściwości do pozostawania na ciele. Przyjemna pętla każdej instancji pozostaje bardzo długo, więc niewielka ilość jest zużywana ekonomicznie i powoli.

Historia Marki

Po objęciu stanowiska dyrektora artystycznego firmy Dior, Saint Laurent wydał swoją pierwszą kolekcję Ligne Trapeze. To był wielki sukces na całym świecie i zdobył mu Oscara Neima Marcusa. W 1960 roku Saint Laurent stworzył swoją rewolucyjną kolekcję „Beat Look", która wykorzystała techniki couture do udoskonalenia streetstyle. Jednak jego dramatyczne projekty były zbyt duże dla domu Diora. Rok później Yves Saint Laurent w trakcie wyzwoleńczej wojny Algierskiej został wcielony do armii.


Po powrocie ze służby w 1962 roku Saint Laurent założył własny dom mody z partnerem Pierre Berge. W 1966 roku wprowadził smoking. Jego legendarny strój smokingowy spowodował androgeniczną rewolucję w modzie.


W październiku 1998 roku Yves Saint Laurent pokazał swoją ostatnią kolekcję ubrań gotowych dla wytwórni Rive Gauche, którą założył ponad 30 lat wcześniej. Niestety 61-letni projektant był po prostu zbyt zapracowany, by wziąć osobiście udział w pokazie i złożyć ostatni ukłon. Następcą kreatora miał być amerykański projektant Alber Elbaz. Niestety jego kariera została szybko zakończona po tym, jak włoska firma modowa Gucci kupiła pełną kontrolę nad biznesem pod koniec 1999 roku. Dzięki firmie Gucci przywódctwo w firmie przejął Tom Ford. Yves Saint Laurent utrzymał kontrolę nad haute couture i co roku organizuje pokazy w Paryżu.


Obecnie zasięg imperium Saint Laurent, które założył i sprzedał, jest ogromny. Firma produkuje odzież męską, futra, biżuterię, perfumy i gamę akcesoriów, które są dystrybuowane na całym świecie.


W trakcie swojej kariery Saint Laurent był prawdopodobnie największym projektantem w branży. Z biegiem lat otrzymał niezliczone wyróżnienia. W 1985 roku został uznany przez prezydenta Francois Mitteranda za Kawalera Legii Honorowej. W 1995 roku został awansowany do stopnia oficera Legii Honorowej. Jego status narodowej ikony został również umocniony, gdy podczas finału Mistrzostw Świata 1998 w pobliżu Paryża, 300 modeli zaprezentowało retrospekcję kreacji YSL, aby uczcić czterdziestoletnią modę projektanta, przed 80 000 kibiców i ponad 170 międzynarodowych kanałów sportowych.


W styczniu 2002 roku 65-letni projektant ogłosił swoją emeryturę. Złożył hołd swoim mentorom. Byli to; Christian Dior, Balenciaga, Schiaparelli i Chanel. Ujawnił też że jego decyzja opierała się na odrazie do branży, która stała się bardziej rządzona komercyjnym zyskiem niż sztuka. „Nie mam nic wspólnego z tym nowym światem mody, który został zredukowany do zwykłego ubioru" - powiedział. „Elegancja i piękno zostały wygnane".


Wiadomość ta pojawiła się zaledwie 16 dni przed przedstawieniem ostatniej kolekcji haute couture. W związku z jego 40-letnią karierą, przedstawienie stanowiło dokładną retrospekcję jego pracy. Ponad półtorej godziny pokaz zawarł ponad 250 ubrań, 40 z nich nowe wzory i 100 modeli. Zapłakany Yves Saint Laurent zrobił ostatni ukłon, gdy jego długoletnia muza, Catherine Deneuve, zaśpiewała Ma Plus Belle Histoire d'Amour.