Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Salvador Dali Laguna Homme EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

132
Pojemność: 100 ml
Przewidziany: Dla Pana
Rok produkcji: 2001
Propozycja na: dzień
Akordy górne: werbena cytrynowa, cytryna, bergamotka, mandarynka, lima
Akordy środkowe: cyklamen, drewno cedrowe, jaśmin, drzewo sandałowe
Akordy bazy: piżmo, kumaryna, labdanum, szałwia, wanilia, fasola tonka

Wyrafinowany, uroczy i delikatny męski zapach Laguna Homme z modnego domu perfum Salvador Dali powstał w 2001 roku. Zapach jest jak bajkowy kącik, w którym otwiera się wspaniały wszechświat wypełniony jasnym słońcem, ciepłym blaskiem morza i wyjątkową świeżością fal. Urocza, przejrzysta Laguna Homme doskonale uzupełni wizerunek prawdziwego mężczyzny, uwodzicielsko surowego i nienagannego, pewnego siebie i mądrego, zdecydowanego i z ukierunkowanym celem. Podobnie jak sparowany kobiecy zapach Laguna, niesamowita i olśniewająca Laguna Homme przeniesie swojego właściciela na rajską wyspę, na której panuje harmonia i spokój.

Drzewno-orientalna kompozycja perfum o zapachu Laguna Homme utkana jest z pięknych i wyrazistych nut. Nuty głowy są aromatyczne z aromatami limonki, mandarynki i bergamotki. Sercem zapachu są biały jaśmin, pachnący miód, cierpki tytoń, przyjemny cedr i piękne drzewo sandałowe. Ostatni akord brzmi nuty fasoli tonka, w anilinie i szałwii.

Krótki opis marki:

„Podobnie jak malarz, który miesza farbę na płótnie, perfumiarz miesza olejki eteryczne w perfumach” - mówi Jean-Pierre Grivory, prezes firmy Cofinluxe, która produkuje zapachy Salvador Dali. Słynny malarz z pewnością by się z nim zgodził, uważał zmysł węchu za jeden z najważniejszych zmysłów.

Marka Salvadora Dali powstała w 1983 roku, a butelki z tej serii są łatwe do rozpoznania - kształty wywodzą się z surrealistycznych obrazów Salvadora. Butelka na pierwszy zapach miała kształt ust i nosa bogini Afrodyty. W zapachu dominuje jaśmin, ulubiony kwiat Salvadora, a następnie róże, ulubiony kwiat jego żony Galy. Butelki Salvadora Dali zdobyły kilka nagród za najlepszy projekt.

barcode do produktu