Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Salvatore Ferragamo Incanto Shine EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

125
Opakowanie: 100 ml
Przewidziany: Dla Pań
Wprowadzony w: 2007
Propozycja na: dzień
Akordy górne: marakuja, ananas, kalabryjska bergamotka
Akordy środkowe: brzoskwinia, frezja, peonia różowa
Akordy bazy: piżmo, drewno cedrowe, żywica bursztynowa

Salvatore Ferragamo Incanto Shine to świąteczny i radosny zapach dla dziewcząt i młodych kobiet, które szczerze cieszą się życiem, widzą w nim tylko pozytywne wrażenia i nie chcą dostrzegać nudy i codzienności. Aromatyczne połączenie dźwięcznych i słodkich nut daje wspaniałe uczucie szczęścia, a nawet miłości. Poczucie życia nadaje jej smaku i pozwala docenić delikatne drżenie zmysłowej kompozycji. Pachnąca bajka pozwala dziewczynce zachowywać się lekkomyślnie i frywolnie, ponieważ Salvatore Ferragamo Incanto Shine przedstawia zwiewną i niezależną kokietkę, która niczym motyl trzepocze przez życie, nieświadoma smutków i trudności. Zna tylko świąteczny nastrój, miłość i ogromną lekkość, jaką daje wolność od uprzedzeń i kompleksów.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine to dodatek do kokietki i delikatnej uwodzicielki, która zwraca uwagę swoją zrelaksowaną postawą i cudowną lekkością, która sprawia, że ​​poddaje się uczuciom i emocjom. Dlatego aromatyczna kompozycja perfum zachęca do codziennej radości, mieni się i mieni delikatnymi i słodkimi nutami egzotycznych kwiatów i pysznych owoców. Wszystko to sprawia, że ​​aura piękna jest bardziej uwodzicielska i atrakcyjna. Harmonijne połączenie akordów rośnie od jednego do drugiego, dlatego każda następna nuta uzupełnia tylko poprzednie, dzięki czemu cała skala jest kompletna i stylowa.

Flakon pachnącej opowieści perfum Salvatore Ferragamo Incanto Shine to tradycyjna forma i niezwykłe jasne kolory, które oddają kwiatowo-owocowe nuty aromatycznej kompozycji. Stąd twórcy butelki dosłownie krzyczą o upajającej słodyczy i zmysłowości bukietu, o jego radości i radości, jakie niesie połączenie cudownych nut. Delikatne połączenie odcieni różu, żółtawego i pomarańczowego świadczy o soczystości i brzmieniu aromatycznego hymnu. Owalny kształt sprawia wrażenie kobiecości i romantyzmu, a wieńcząca kompozycję wieczko w postaci aureoli dopełnia tylko wielobarwne szkło. Nazwę marki zapachu i perfum można znaleźć na szkle naczynia.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Salvatore Ferragamo Incanto Shine opinie

Brak opinii o tym produkcie