Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Salvatore Ferragamo Signorina EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

226 199
Signorina EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

135
Signorina EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

162
Signorina EDT woda toaletowa 100 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

213 189
Signorina EDT woda toaletowa 30 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 30 ml

Cena :

126
Signorina EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY

Opakowanie: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Charakterystyka: Dla Pani
Rodzaj: kwiatowo - owocowy
Rok produkcji: 2011
Zalecany na: dzień
Akordy górne: owoce czarnej porzeczki, pieprz różowy
Akordy środkowe: jaśmin, bułgarska róża, peonia różowa
Akordy bazy: piżmo, panna cotta, paczula

Salvatore Ferragamo Signorina to pachnące arcydzieło z 2011 roku, zaprojektowane specjalnie dla odważnych i wyrafinowanych piękności, dla tych zalotnych dziewczyn, które nie wyobrażają sobie życia bez ruchu. To zapach dla niezrównanych czarodziejek, dla tych uwodzicielek, które nie znają odmowy i doskonale znają moc swoich zaklęć, umiejętnie je wykorzystując. Piękności z takim zapachem na delikatnych ramionach są zdolne do reinkarnacji, przymierzania dowolnych obrazów, ale co najważniejsze, udaje im się niewzruszony urok i czarująca atrakcyjność, która od razu uderza w ludzkie serca.

Kompozycja perfum Salvatore Ferragamo Signorina mieni się dynamiczną kobiecością i wyjątkową oryginalnością, którą podkreśla blask akordów perfum. W ten sposób aromatyczny bukiet otwierają się nuty pikantnej czerwonej porzeczki i zmysłowego różowego pieprzu, które przechodzą w delikatną miękkość jaśminu, róży i piwonii. Takie kwiatowe „serce” staje się niesamowitą koncentracją piękna i wdzięku, poruszającą delikatnością i niepokojem. Bazę zapachu stanowi pikantne piżmo, podkreślone mocą paczuli na tle niezwykłej pannacotty. W ten sposób niesamowity mocny koktajl aromatu Salvatore Ferragamo Signorina oczarowuje i uwodzi. To eliksir czystej kobiecości i nieskrywanego uroku, którego nie można grać ani udawać, ponieważ wyrafinowana zmysłowość i nowoczesna seksualność stały się głównymi motywami połączenia perfum. Właścicielka tak zmysłowego i niezwykłego zapachu pozytywnie podkreśla swoją nowoczesność i młodość, swoją twórczą i twórczą naturę solidnym posmakiem szczerej śmiałości, powabnej i zakochanej w sobie od pierwszego wejrzenia.

Butelka zapachowa Salvatore Ferragamo Signorina jest wykonana z masywnego przezroczystego szkła, które niezawodnie zachowuje delikatną różową aurę stylowego kobiecego zapachu. Perfumy stają się więc przedmiotem zmysłowości i oryginalności, ponieważ tradycyjne niskie prostokątne naczynie zwieńczone jest okrągłym złotym wieczkiem wystającym ze stylowych różowych wstążek.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Salvatore Ferragamo Signorina opinie

Brak opinii o tym produkcie