Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Sarah Jessica Parker Covet

Sarah Jessica Parker Covet EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

124

 O produkcie

Marka produktu: Sarah Jessica Parker
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
EDP woda
Przeznaczenie: Dla kobiety
Pojemność: 100 ml:
Rok: 2007
Grupa zapachowa: owoce cytrusowe
Nuty głowy: lawenda, liść pelargonii, cytryna sycylijska, gorzka czekolada
Nuty serca: wiciokrzew, konwalia, magnolia
Nuty bazy: ambra, wetyweria, drzewo tekowe, piżmo, drzewo kaszmirowe

Życie Sarah Jessica Parker, słynnej hollywoodzkiej aktorki i producentki, jest niesamowite i fascynujące. Osiągnęła sukces nie tylko w swojej głównej dziedzinie, ale także na wiele innych sposobów. Bierze czynny udział w różnych projektach i promocjach mody. Już w 2005 roku świat został uhonorowany jej pierwszymi perfumami, które Sarah Jessica Parker pozwoliła wydać domowi perfumeryjnemu Coty. Celebrytka uważa, że ​​perfumy są częścią duszy wszystkich i chętnie dzieli się swoją częścią z innymi. Popularność i podziw pierwszego zapachu nie powstrzymały Sarah i nadal tworzyła własne perfumy. W 2007 roku zadebiutowały kolejne zachwycające perfumy Sarah Jessica Parker o nazwie Sarah Jessica Parker Covet.

Idealny zapach dla silnych, silnych i upartych kobiet, które wbrew wszystkim starają się osiągnąć to, czego chcą. Kobieta z wodą perfumowaną Covet staje się zrelaksowana i pewna siebie. W każdej nucie zapachowej czuć dość uporczywe nuty goryczy i seksualności, które są wyłącznie świeckimi lwicami. Perfumy Sarah Jessica Parker Covet to kawałek prawdziwej kobiety we współczesnym świecie. Może być zimna i surowa, ale jednocześnie z tymi cechami czasami widać w niej namiętność i zmysłowość eleganckiej kobiety. Ta jasna i odważna woda sprawia, że ​​zaczynasz czuć się zupełnie inaczej.

Woda należy do cytrusowej grupy aromatów. Nutami głowy perfum będą urzekające zapachy pelargonii, zmysłowej lawendy, dojrzałej sycylijskiej cytryny, a kompozycję tę uzupełnia niesamowicie namiętny i seksowny aromat ciemnej czekolady. Sercem perfum jest wiciokrzew, konwalia i magnolia. Pióropusz wody kończy się aromatem piżma, luksusowej ambry, szlachetnej wetywerii, drewna tekowego i niepowtarzalnymi zapachami drzewa Kaszmirskiego.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu