Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Shiseido Zen for Men EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

289
Zen for Men EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY

Opakowanie: 100 ml, 50 ml
Przeznaczenie: Dla mężczyzn
Propozycja na: dzień
Akordy górne: gruszka, pomarańcza, bergamotka
Akordy środkowe: różanecznik, fiołek, gałka muszkatołowa
Akordy bazy: paczula, piżmo, akord skórzany

Shiseido Zen - pachnące arcydzieło z 2009 roku, zaprojektowane w celu podkreślenia siły i odwagi prawdziwego mężczyzny, jego atrakcyjności i naturalności. Są to najlepsze osiągnięcia współczesnej aromatologii, dzięki którym zapach staje się nie tylko stylowym dodatkiem, ale także narzędziem, które pozwala złagodzić zmęczenie i energetyzować przez cały dzień. Poczucie radości i szczęścia staje się dostępne tylko pod wpływem niesamowitego bukietu o wyjątkowym aromacie. Zapach Shiseido Zen ucieleśnia nieskończoną i niesamowicie potężną energię życiową, która sprawia, że ​​jest silniejsza i bardziej seksowna, a także dodaje odwagi i naturalnego uroku, który przyciąga kobiety, nawet najbardziej niedostępne i chłodne.

Człowiek o takim zapachu symbolizuje dynamizm i radość, które migoczą i otaczają go aureolą odwagi, śmiałości i niepowtarzalnego uroku, który staje się jego główną bronią w walce o władzę i sukces, szczęście i miłość. Kompozycja perfum Shiseido Zen oparta jest na nutach korzennego drewna, podkreślonych słodyczą owoców i oryginalnością nut kwiatowych. Jednocześnie początkowe nuty, oparte na świetle pikantnej bergamotki, musującej pomarańczy i wyjątkowej słodkiej gruszki, tworzą wizerunek młodego kusiciela, osoby sukcesu i obiecującej. Jednak nieco inne, głębsze i mocniejsze akordy pikantnej gałki muszkatołowej, delikatnego fioletu i niezwykłego rododendronowego brzmienia w sercu zapachu.

Zapach Zen znajduje się w niesamowitej butelce, która łączy w sobie nowoczesny design i klasykę gatunku. Jednocześnie nie tylko niesamowity kwadratowy kształt nadaje wyjątkowy styl, który wyraża czystość jasnoniebieskiego szkła i fantastyczna chromowana część. Należy zauważyć, że srebrna część zajmuje większość butelki, tak jakby zachowała przezroczystą czystość szkła. Jednak mimo wszystko taki projekt staje się spektakularnym rozwiązaniem zaprojektowanym w celu odzwierciedlenia harmonijnego połączenia stylu i treści wewnętrznej.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Shiseido Zen for Men opinie

Brak opinii o tym produkcie