Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Sisley Izia

Sisley Izia EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

500
Izia EDP Woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 30 ml

Cena :

316 237
Izia EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 50 ml

Cena :

376

 O produkcie

Marka produktu: Sisley
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
Eau de Parfum - EDP
Rok wydania: 2017
Rodzaj: kwiatowo - aldehydowy
Pojemność: 100 ml, 30 ml, 50 ml:
Profil: Damska
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: aldehydy, pieprz różowy, biała bergamotka
Akordy środkowe: róża, peonia, dzięgiel, jaśmin, konwalia, akord kwiatowy
Akordy bazy: drewno cedrowe, żywica bursztynowa, piżmo

Sisley - Perfumy o francuskim uroku, opracowywane są przez specyficzne podejście twórców aż do ostatniego szczegółu marki Sisley. Zarówno linia pielęgnacyjna i kosmetyczna, jak i asortyment kreacji zapachowych przekonuje wysokimi standardami francuskiej marki. Hubert i Isabelle d'Ornano są perfumiarzami dla sztuki. Wykorzystują tylko najlepsze składniki. Francuski urok i paryski szyk nadają tej marce indywidualny charakter. 

Izia, perfumy tak wyjątkowe jak róże, których zapach został uchwycony. Spotkanie z różą, która kwitnie tylko przez krótki czas, raz w roku. Początek nowoczesnego, wieloaspektowego zapachu.

Woda perfumowana Izia jest synonimem róży w postaci perfum. Woda perfumowana w sprayu Izia jest tak różnorodna, jak zapach kwitnącej róży. Aksamitne płatki róż tworzą bukiet letniej świeżości. Finał wsparty jest ekstraktami z białej bergamotki, kolorowej frezji i nuty drzewa cedrowego. Świeży jaśmin, konwalie i różowy pieprz zapewniają udaną interakcję. Kwiatowo - pudrowy zapach przylega do skóry.  Poczucie ciepła z minionego letniego dnia delikatnie zmienia się dzięki wysoce skoncentrowanemu zapachowi wody perfumowanej. Zmysłowa i estetyczna jest butelka dla mieniącego się zapachu, wdrożona bez natychmiastowego ujawnienia aromatycznej zawartości. Małe dzieło w postaci róży może, oddać francuskie podejście do życia. 

Daj magii Izii możliwość rozwinięcia się na skórze. Zmysłowa i estetyczna jest butelka dla mieniących się perfum, wdrożona bez natychmiastowego ujawnienia aromatycznej zawartości. 

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu