Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Sisley Soir d'Orient EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

550 499
Soir d'Orient EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

428
Opakowanie: 100 ml, 50 ml
Przewidziany: Dla kobiet
Rodzaj: orientalny
Rok premiery: 2015
Polecany na: wieczór
Akord górny: bergamotka, szafran, irańskie galbanum
Akord środkowy: róża turecka, czarny pieprz, geranium
Akord bazy: paczula, kadzidło, drzewo sandałowe

Soir d'Orient, zapach o tajemniczej aurze, pełen pasji dla promiennej kobiecości. Kompozycja tak zagadkowa, jak fascynująca w Twojej zmysłowości. Podobnie jak podróż w czasie, ta nowa kreacja przenosi nas do początków Eau du Soir i przedstawia inny aspekt Alcazar ( pałac królewski w Sewilli). Słońce Andaluzji zachodzi nad tymi starożytnymi murami, sprawia, że ​​płytki Azulejo błyszczą w metalicznych odbiciach i ujawniają swymi promieniami całą magię orientalnego wieczoru.

Nowy zapach Sisley, Soir d'Orient, wydany w 2015 roku, został natychmiast nazwany przez koneserów podwójnym przedmiotem sztuki, co oznacza zarówno sam zapach, jak i oszałamiający design: perfumy są umieszczone w eklektycznej, wdzięcznej butelce o ściśle prostej formie zwieńczony złotą płaskorzeźbioną czapką. Kompozycja tchnie elegancją, skrytym erotyzmem, zamiłowaniem do luksusu i skierowana jest do wybitnych kobiet. Jej nosicielka jest przekonana o słuszności swojej linii życia i umiejętności wpływania na innych, posługując się swoim umysłem, naturalnym wdziękiem i umiejętnością trafnego doboru elementów garderoby. Sisley Soir D'Orient ma bardzo gęsty, mocny, namiętny orientalny zapach, który zobowiązuje kobietę, która go nosi, do dokładnego dozowania dowolnych perfum.

Początek kompozycji brzmi surowo, nie słodko, wyrafinowany: wykorzystuje nuty szafranu, irańskiego galbanum i bergamotki. Serce otwiera boska róża i pelargonia z półtonem czarnego pieprzu. Baza jest wyraźnie orientalna, skomponowana z doskonale zbalansowanych akordów paczuli, drzewa sandałowego i kadzidła.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Sisley Soir d'Orient opinie

Brak opinii o tym produkcie