Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Thierry Mugler Alien Man

Thierry Mugler Alien Man EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

248 188

 O produkcie

Marka produktu: Thierry Mugler
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
Opakowanie: 100 ml
Przeznaczenie: Dla mężczyzny
Rodzaj: orientalno - drzewny
Rok produkcji: 2018
Zalecany na: dzień, wieczór
Nuta górna: buk, anyż, koper, lawenda, tymianek, mięta, cytryna
Nuta środkowa: skóra, osmantus, geranium, czarny pieprz
Nuta podstawy: biała ambra, wanilia, drewno kaszmirowe

Cieszący się ogromną popularnością kultowy zapach Thierry Mugler Alien w wersji dla kobiet doczekał się męskiego odpowiednika. Nowe perfumy dla mężczyzn to spojrzenie na Obcego z męskiej perspektywy, potężnego, silnego, uwodzicielskiego, wyposażonego w oręż pozwalającą sprawnie zdobywać kobiece serca.

Kompozycja zbudowana jest wokół eleganckiego akordu drzewnego, skórzanego i ambrowego, które wsparto kwiatową nutą i wanilią oraz uzupełniono świeżo - korzennymi akcentami. Futurystyczny, ciemnofioletowy flakon w kształcie geometrycznej figury skrywający tajemniczy aromat przyciąga uwagę i rozbudza ciekawość. Nowy zapach to niezwykłe współbrzmienie nut drewna bukowego, lawendy, cytryny, anyżu i aromatycznych ziół w otwarciu z aromatem skóry, drapieżnym geranium, pikantnym czarnym pieprzem i miękkim, satynowym drewnem kaszmirowym w sercu.

W zmysłowym zwieńczeniu kompozycji dominuje biała ambra z kremową wanilią. Nowy Aline to tajemniczy przybysz, który choć jest nadnaturalny to bywa postrzegany jako realistycznie ludzki. Sprawdź, może to właśnie Ty jesteś tym zagadkowym wcieleniem Obcego o nieograniczonych możliwościach, władczym i mocno zdeterminowanym do największych wyzwań.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu