Cały czas pracujemy! Zamówienia obsługiwane i dostarczane są na bieżąco.
 
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity EDP Woda perfumowana 30 ml

woda perfumowana 30 ml

Cena :

167
Womanity EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

239
Womanity EDP Woda perfumowana 80 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 80 ml

Cena :

318 278

 O produkcie

Marka produktu: Thierry Mugler
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
Eau de Parfum
Rok wydania: 2010
Rodzaj: owocowo - drzewny
Opakowanie: 30 ml, 50 ml, 80 ml:
Przeznaczenie: Dla kobiet
Promowany na: dzień
Nuta górna: figa
Nuta środkowa: czarny kawior
Nuta podstawy: liście figowca

Perfumy Thierry Mugler Womanity to wspaniały zapach dla kobiet, który został wydany w 2010 roku. Ten zapach został poświęcony niewidzialnemu połączeniu, które jednoczy kobiety z całego świata. Perfumy te powstały w jaskrawym kontraście ze składników drzewa figowego, pikantnych nut kawioru i fig. Zapach Thierry Mugler Womanity jest prezentowany w pięknej butelce z przezroczystego różowego szkła, którego zwieńczeniem jest dość złożoną metalową ozdobą.

Thierry Mugler Womanity można łatwo nazwać odważną grą z gładkimi egzotycznymi akordami. Cała ta kobieca kompozycja została zbudowana na specjalnej zasadzie, a wynik był uzasadniony. Prezentowany zapach to prawdziwy prezent dla każdej kobiety, która docenia jej piękno! Głównymi nutami perfum Thierry Mugler Womanity są figi, drzewne odcienie drzewa figowego i kawior. Należy zauważyć, że perfumy Thierry Mugler Womanity nazywane są najbardziej naturalnymi i subtelnymi ze wszystkich istniejących zapachów z serii Thierry Mugler. Początkowe nuty wyrażają liście i owoce figi. Nuty serca są reprezentowane przez czarny kawior. Te duchy napełniają kobietę energią i miłością. Zaprezentowany aromat wprowadził do naszego świata poczucie smaku w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Womanity marki Mugler to perfumy, których aspekty odzwierciedlają niezliczone oblicza kobiecości. Po raz pierwszy unikalna kompozycja łączy słodką i słoną nutę w perfumach: figa zapewnia naturalną słodycz dojrzałych na słońcu owoców, kawior ma delikatnie słony efekt.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu