Valentino Valentina Blush woda perfumowana
Valentino Valentina Blush EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

PROMOCJA
Cena minimalna 279 

Cena jedn. 4.78 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

279 239
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 50 ml
Przewidziany: Damska
Zalecany na: dzień
Górne akordy: czereśnia, pieprz różowy
Środkowe akordy: kwiat pomarańczy
Bazowe akordy: wanilia, pralina

Valentina Blush z kolekcji Valentina to wyśmienity, kwiatowo - owocowy zapach dla kobiet. Otwiera się nutami różowego pieprzu i wiśni, a następnie przechodzi w kwiatowe serce kwiatu pomarańczy. Jego bazę uzupełniają słodka wanilia i pralina.

Valentina Blush to nowy zapach domu mody Valentino, wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji perfumeryjnej został Alexis Dadier. Wyrafinowany, kobiecy zapach należy do słodkiej, kwiatowo-owocowej grupy. Nowy zapach jest interpretacją kompozycji perfum Valentina wydanej 6 lat wcześniej. Kim jest Valentina? To zbiorowy wizerunek kobiety, a perfumiarze domu mody Valentino ściśle dbają o to, aby ich Valentina była najbardziej radosna, kwitnąca, czarująca i oczywiście pachnąca wyśmienicie. Valentina Blush to świetny sposób na podkreślenie jasnej osobowości, stworzenie atrakcyjnego obrazu za pomocą zapachu. Zapach perfum ujawnia się na różne sposoby na różnych typach skóry, więc dla każdej kobiety zapach otwiera się na swój własny sposób.

Długotrwała kompozycja perfum pomaga stworzyć odpowiedni nastrój. Ze względu na swoją sprężystość przypomina o sobie przez cały dzień, od wczesnego rana do późnej nocy. Otwierające się wiśniami i nutami różowego pieprzu, pierwsze żywe wrażenie łagodzą delikatne nuty bladopomarańczowej, wchodzące w serce perfum. Wreszcie baza aromatu kusi sojową słodyczą pralinowych cukierków. Połączenie cukierkowej słodyczy, jasnej owocowej kwaskowatości, korzennego aromatu i kwiatowej delikatności kwiatu pomarańczy pozwoliło stworzyć aromatyczną kompozycję. Zapach jest wydany w oryginalnej okrągłej butelce w kolorze koralowym z lekkim pudrowym akcentem. Duży kwiat róży zdobi butelkę, dzięki czemu wygląda jak pyszne i słodkie włoskie ciasto.

Krótki opis marki:

barcode do produktu