Versace Man Eau Fraiche woda toaletowa
Versace Man Eau Fraiche EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena jedn. 2.84 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

284
Versace Man Eau Fraiche EDT woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml


Cena jedn. 4.54 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

227
Versace Man Eau Fraiche EDT woda toaletowa 30 ml
woda toaletowa 30 ml


Cena jedn. 5.57 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

167
Versace Man Eau Fraiche EDT woda toaletowa 200 ml
woda toaletowa 200 ml


Cena jedn. 1.99 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

399
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 100 ml, 50 ml, 30 ml, 200 ml
Propozycja na: dzień
Górne akordy: karambola, cytryna amalfi, drzewo różane, bergamotka, kardamon
Środkowe akordy: szałwia, estragon, ziarna pieprzu, cedr
Bazowe akordy: szafran, jawor, ambra, piżmo, akordy drzewne

Versace Eau Fraiche to wspaniały bukiet zapachowy 2006 dla odważnych i otwartych mężczyzn. Perfumy mają na celu zachowanie wyrafinowania i miękkości, delikatności i drżenia, które są również charakterystyczne dla męskiego charakteru. Jednocześnie aromat emanuje także męskością i siłą, z których słyną przedstawiciele silnej połowy. Ale właściciel takiego zapachu nie może być monotonny i zwyczajny, przeciwnie, jest wyjątkowy w swojej indywidualności i oryginalności, jest charakterystyczny, a nawet ekscentryczny. Ale jednocześnie nigdy nie będzie podążał za trendami tłumu i nie będzie przestrzegał ich dogmatów i wymagań, które są sprzeczne z jego własnymi zasadami.

Butelka Versace Eau Fraiche to rewolucja w tradycyjnym designie i niesamowita oryginalność, którą osiągnięto dzięki interpretacji butelki pokrytej delikatnymi wypukłymi kolcami, podkreślającymi męskość i głębię pachnącego bukietu. Klasyczny prostokątny kształt, odlany z niebieskiego szkła, ozdobiony jest nie tylko stylową zakrętką, ale także nazwą marki i zapachem, które naniesiono na szkło. Versace Eau Fraiche to zapach młodości i wolności, celebracja życia i miłości, zamknięta w stylowej butelce.

Koktajl perfumeryjny powstał z myślą o tych, którzy nie chcą spędzać życia w otępieniu i nudzie, przeznaczony jest dla koneserów i zdobywców życia. Dla mężczyzn, którzy potrafią odważnie pokonywać wszelkie trudności, którzy nie boją się trudności i zmian, a także spokojnie i pewnie patrzą w swoją przyszłość. Zapach przeznaczony dla poszukiwaczy przygód i karierowiczów, dla uwodzicieli i zdobywców, dla tych, którzy nie boją się ryzyka, którzy tęsknią za czymś nowym i nie chcą na tym poprzestać. Perfumy Versace Eau Fraiche to hymn o miłości i energii, pochwała dla tych mężczyzn, którzy kochają podróżować, nie boją się eksperymentować i nigdy nie ulegają swoim zasadom i poglądom. To ci młodzi ludzie, którzy na pozór mogą wydawać się niepoważni i beztroscy, ale jednocześnie wykazują niesamowity hart ducha, hart ducha i błyskotliwy umysł, który może wiele.

Krótki opis marki:

barcode do produktu