Versace The Dreamer woda toaletowa
Versace The Dreamer EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena jedn. 2.88 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

144
Versace The Dreamer EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 1.79 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

179
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 50 ml, 100 ml
Propozycja na: dzień, wieczór
Akordy górne: lawenda, szałwia muszkatołowa, mandarynka
Akordy środkowe: róża, czerwony goździk, geranium, tytoń
Akordy bazy: jodła, cedr, wetiwer, fasolka tonka

Versace Dreamer to dodatek zapachowy z 1996 roku, który stał się klasykiem perfum męskich. Ta biżuteria jest dla tych mężczyzn, którzy nie potrzebują złota ani kamieni szlachetnych, są dominujący, odnoszący sukcesy i niezwyciężeni. Dlatego dodatek zapachowy powinien towarzyszyć ich sukcesowi i stylowi niewidocznym śladem. Powinien tylko podkreślać, co natura przyznała człowiekowi. Dlatego tylko wyrafinowany i prawdziwie arystokratyczny zapach jest w stanie pozytywnie podkreślić i podkreślić najlepsze strony prawdziwego mężczyzny.

Marzycielska i romantyczna właścicielka zapachu Versace Dreamer jest zdolna do niezwykłych rzeczy i działań, a tylko zmysłowość i siła, a także pikantność zapachu sprawiają, że jest on niesamowicie przyjemny i czarujący. Należy również zauważyć, że atrakcyjne piękno bukietu perfum jest w pełni przekazywane właścicielowi zapachu. Każdy mężczyzna, który zna istotę życia, rozumie jego smak i chce poczuć pełnię emocji i przeżyć, powinien spróbować cudownej aury Versace Dreamer. To fantastyczny dodatek dla stylowego i nowoczesnego mężczyzny, zdecydowanego i aktywnego. Zapach podkreśla najjaśniejsze i najbardziej atrakcyjne strony jego natury, dlatego żadna kobieta nie może przejść obok przedstawiciela silnej połowy o takim zapachu. Tylko lekkość i zwiewność pokonuje śmiałość i pasję pachnącej esencji.

Mężczyzna w aureoli cudownej tajemnicy dojrzałych i świeżych nut, uzyskuje obraz tajemniczości i atrakcyjności, który z pewnością uwiedzie wszystkie czarodziejki i kokietki, które miały nadzieję oprzeć się jego magnetyzmowi i odurzającym perfumom. Versace Dreamer zamknięty jest w prostokątnej butelce wykonanej z przezroczystego szkła, przepięknie podzielonej dużymi fasetami, która jest wyjątkowa pod względem stylu i wzornictwa. Kompozycję wieńczy kopuła-wieczko, ozdobiona wykwintnym szlifem, a także wykonana z połączenia złota i srebra, podkreślająca luksusowy bukiet i złożoność aury. Złoto-turkusowe wypełnienie pachnącego płynu i stylowe wrażenie marki perfum zmieniają butelkę w oszałamiającą koncentrację esencji perfum.

Krótki opis marki:

barcode do produktu