Średnia ocena z 3 opinii
Versace Versace Pour Femme Dylan Blue EDP woda perfumowana

Ilość str.:

Powiew luksusu opakowany we flakon, który z pewnością może uchodzić za dzieło sztuki. Cacuszko:):) Same perfumy bardzo mnie urzekły swoim delikatnym kwieciem i lekko owocowym charakterem. Zmysłowości też im nie brakuje a wszystko doskonale jest ze sobą zestawione. Perfumy z kategorii lekko grzecznej - lekko zmysłowej. Bardzo je polecam:) Lazurowa amforka już zdobi moją półeczkę:):)

Ocena wystawiona przez

Elegancki i niezobowiązujący. Bardzo przyjemny w odbiorze zapach, w którym na początku czuć zielone jabłuszko i owocowy mus a im bardziej w głąb zmienia się w kwiatowo - piżmowy. Może nie wzbudza skrajnych emocji i nie emanuje wyrafinowaniem ale dla mnie jest jak najbardziej uroczy, do tego mieści się w gustownym flakonie, który ma przepiękne, królewskie barwy. Ja swojego wyboru nie żałuję i z pewnością go powtórzę, nawet zaraziłam siostrę, która już myśli o jego zakupie.

Ocena wystawiona przez

Mnie Dylan nie przekonał wręcz rozczarował. Spodziewałam się, że taki zjawiskowy flakon będzie mieścił równie ciekawą kompozycję lecz niestety tak nie jest. Perfumy nie pachną na mnie dobrze, są bardzo zwyczajne, nie dają najmniejszego kopa. To co mają do zaoferowania to cienkie kwiaty, słabe owoce i trochę wyraźniejszą bazę. Zapach nie dla mnie choć zakładam, że miłośniczkom delikatności przypadnie do gustu, może nawet zyskać dużą popularność.

Ocena wystawiona przez
Ilość str.: