Versace Yellow Diamond woda toaletowa
Versace Yellow Diamond EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena jedn. 4.64 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

232
Versace Yellow Diamond EDT woda toaletowa 90 ml
woda toaletowa 90 ml


Cena jedn. 3.88 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

349
Versace Yellow Diamond EDT woda toaletowa 30 ml
woda toaletowa 30 ml


Cena jedn. 5.37 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

161
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 90 ml, 30 ml
Rekomendacja: dzień
Górny akord: gruszka, neroli, cytryna amalfi, bergamotka
Środkowy akord: frezja, kwiaty pomarańczy afrykańskiej, lilia wodna, mimoza
Bazy akord: ambra, drzewo gwajakowe, piżmo

Versace Yellow Diamond to jasny i radosny zapach, który przekazuje nastrój świętowania i szczęścia, mieniący się soczystymi i dojrzałymi nutami. Bukiet perfum został zebrany przez najlepszych specjalistów w 2011 roku. W czasie swojego istnienia zapach nie pozostawił czołowych miejsc wśród najlepszych aromatycznych debiutantów, które pokochały miliony piękności na całym świecie. Jednocześnie luksusowa delikatność połączona z cenną śmiałością czynią z perfum arcydzieło. Pachnąca bajka perfum została zaprojektowana w taki sposób, aby stopniowo migotać od kwiatowych do mocnych i dźwięcznych nut owocowych. Tak więc najpierw pojawia się znana nam zmysłowa mieszanka owoców i kwiatów, która stopniowo zmienia się w iskrzącą śmiałość pikantnych cytrusów lub potężną głębię nut piżmowych.

Versace Yellow Diamond staje się idealnym towarzyszem dla kobiety, która jak każdy diament może stać się jej najlepszym przyjacielem i najwierniejszym asystentem w kwestii uwodzenia i podboju. Versace Yellow Diamond to świetny dodatek na imprezę, romantyczną randkę, a nawet codzienną pracę, choć ta ostatnia powinna być raczej wyjątkiem niż regułą. W końcu szykowna, aromatyczna baza perfum została stworzona po to, by zwrócić uwagę na dziewczynę lub kobietę, a nie po to, by naładować ją energią i siłą na cały dzień pracy. Dlatego zmysłowa aura luksusowych perfum, które bazują na nowoczesnej koncepcji stylu i piękna, wychwytują i urzekają już od pierwszych cudownych nut, a butelka po prostu sprawia, że ​​się zakochujesz.

Butelka perfum Versace Yellow Diamond to stylowy i szykowny klejnot, który podkreśla wyjątkowość każdej kobiety, jej wyjątkowość. Złocisto-słoneczny płyn zapachu wypełnia ścianki tradycyjnej prostokątnej butelki. Jednak tak jak Żółty Diament to wyjątkowy luksus, tak każda kobieta ma swoje indywidualne cechy, które nie powtarzają się w żadnej sytuacji. Dlatego pokrywka naczynia to ogromny żółty kryształ w stylowym szlifie, powtarzający cenne fasety żółtego diamentu.

Krótki opis marki:

barcode do produktu