Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Viktor & Rolf Bonbon EDP Woda perfumowana 30 ml

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

284
Bonbon EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

342
Bonbon EDP woda perfumowana 90 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 90 ml

Cena :

433
Eau de Parfum
Pojemność:
Przewidziany: Dla Pani
Rodzaj: kwiatowo - owocowo - gourmand
Rok produkcji: 2014
Promowany na: dzień
Górny akord: brzoskwinia, pomarańcza, mandarynka
Środkowy akord: jaśmin, kwiat pomarańczy, karmel
Bazy akord: drzewo gwajakowe, drewno cedrowe, żywica bursztynowa, drzewo sandałowe

„Dzięki naszym zapachom zawsze chcemy przekazać pozytywny i podnoszący na duchu przekaz. Zawsze jest miejsce na osobistą, małą historię. Bonbon ma swój”, mówi Viktor & Rolf. Nowy damski zapach słodyczy zniewalający z nutą mandarynki, czarnej porzeczki i pomarańczy. Jaśmin, neroli i brzoskwinia spotykają się w sercu, podczas gdy drzewo gwajakowe, drzewo cedrowe i karmel stanowią nuty bazy.

Jasny i wyrazisty bukiet Viktor & Rolf Bonbon to karmelowa słodycz cukierków i naturalny urok kwiatów, które razem tworzą luksusowy kobiecy zapach. Nazwa perfum pochodzi od popularnych słodyczy. Skierowany jest do kobiet, które cenią zmysłowe przyjemności, potrafią odpocząć i cieszyć się wspaniałymi chwilami życia. Aromatyczna kompozycja łączy w sobie zalotność, pobłażanie sobie, namiętność, przyjemność i ospałość.

Bonbon Viktor & Rolf jest prezentowany w jasnoróżowej butelce, która ma kształt cukierka zawiniętego w opakowanie. Perfumiarze Serge Majoullier i Cecile Matton są twórcami tego luksusowego, pachnącego dodatku. Są autorstwa tego niesamowitego przeplatania się soczystych cytrusów i brzoskwini, hipnotyzującego obrazu kwiatowej miękkości i karmelowej słodyczy. Akord bazowy reaguje ekspresyjną zmysłowością i seksualnością, która staje się mocnym zakończeniem dźwięku. Energię luksusowego drewna Guayac, drzewną moc drzewa sandałowego i cedru uzupełnia emocjonalność bursztynu.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Viktor & Rolf Bonbon opinie

Brak opinii o tym produkcie