Yves Saint Laurent Cinema woda perfumowana
Yves Saint Laurent Cinema EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena :

BRAK CENY
Yves Saint Laurent Cinema EDP woda perfumowana 90 ml
woda perfumowana 90 ml


Cena jedn. 5.49 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

494
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 50 ml, 90 ml
Przeznaczenie: Dla kobiety
Rodzaj: orientalno - kwiatowy
Wprowadzony w: 2004
Polecany na: wieczór
Górny akord: cyklamen, kwiaty migdałowca, włoska klementynka
Środkowy akord: jaśmin, zwartnica, peonia
Bazy akord: ambra, benzoes, wanilia, białe piżmo

Co może urzekać mocą tej samej niesamowitej rozkoszy, bez względu na zmysłowy aromat ukochanej kobiety? W końcu każdy mężczyzna w głębi duszy chce, aby jego niesamowita wybranka czuła się zrelaksowana i pewna swoich możliwości, starała się otwierać świat na nowe emocje i wrażenia. Pragnienie wywyższenia nauki magnetycznego uwodzenia i sprawiło, że genialni mistrzowie perfumerii uszczęśliwili świat swoim nowym, niesamowitym arcydziełem, zapachem Yves Saint Laurent Cinema, który po raz pierwszy został zaprezentowany surowej publiczności w 2007 roku. Świat tej wody toaletowej jest różnorodny i niejednoznaczny. Cieszy się przelewem setek świateł, zabiera tysiące luster do kraju, z których każde stara się podkreślić piękno Twojego niesamowitego obrazu.

Sekret atrakcyjności kina Yves Saint Laurent tkwi w niesamowitej zmianie nastrojów życia, olśniewającej niczym klatki w prawdziwym filmie. A który przedstawiciel płci pięknej nie chce choć raz zanurzyć się w atmosferze tajemniczości i niestałości? Filozofia kina Yves Saint Laurent przepojona jest pragnieniem zapewnienia każdej kobiecie wyjątkowego poczucia bycia wybraną. Z kilkoma kroplami wykwintnych perfum poczujesz się jak niepowtarzalna dama, obserwowana z podziwem tysiącami oczu widzów. Raz po raz będziesz musiał zademonstrować innym, jak idealnie odegrasz swoją rolę w prawdziwym życiu, co da Ci możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń i zanurzenia się w wir nowych wrażeń.

Dzięki urokowi Twojego ulubionego zapachu Yves Saint Laurent Cinema Twoje życie zamieni się w niekończącą się serię świątecznych świateł, nowych znajomych, romantycznych randek i szczerych wieczorów z bliskimi. Kobieta, która wciąż cieszy się bukietem tej niesamowitej wody toaletowej, czuje się luksusowo i seksownie, co nie może pozostać niezauważone przez otaczających ją mężczyzn. Dlatego taka dama raczej nie będzie musiała narzekać na brak uwagi płci przeciwnej, panowie będą musieli ustawić się w kolejce, aby móc spędzić przynajmniej kilka minut w towarzystwie tej uroczej gwiazdy.

Krótki opis marki:

barcode do produktu